Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KimYon_Reyiz , programmer_onur Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dikkatli izleyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 31 Ağustos 2018; 21:57:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halkbanktan 10 dk önce 3.88 den dolar alanlar olmuş
  • bugün arkadaşa iPhone 6 almak için teknoloji mağazasina gittik fiyati sormak için uğradık.iphone 6 tam 5 yıllık cihaz onu alma eskidi cihaz, iphone 8 al dedi sonra bakti bizi kekleyecek vestel önerdi iphone fiyatına arkadaşı ikna etmeye çalıştı baya bir konuştu.Sonra araya kız girdi o da bunları söyledi.Bunun dedi oranı söylüyorum %58 i yerli dedi.Dedim diğerleri ithal evet aynen.Çipset,yazılım,kamera,donanım gibileri hepsi ithal dedim neresi yerli? Kasası yerli üretim hatta internetten vestel in yerli olduğunu bize birtakım sitelere girin bakin dedi.Bunun ölüsü daha pahalı eder iphone cihazın dedim ortalık sessizleşti.Bir fiyatlara bakalım dedik neyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

halkbanktan 10 dk önce 3.88 den dolar alanlar olmuş
    Nasıl oluyor bu? Girdim şu an ben de 3.88'den alabiliyorum.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Teknik hata veriyor, siz de forumdan gördünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Teknik hata veriyor, siz de forumdan gördünüz ?
    investing.com da gördüm.
  • İnsanlarin hobi olarak edinebilecegi her sey dehset pahali. Bunun farkinda olmayan ve hala bu duzeni savunanlarin da tek eglencesi TV izlemek ama anlayacaklar ac kaldiklarinda anlayacaklar dolarin euronun her seyi etkiledigini.

• Pazartesi günü enflasyon verisi açıklanacak eğer beklentiden yüksek oranda enflasyon verisi gelirse dolar için 7den de yüksek hedef seviyesi oluşur

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İnsanlarin hobi olarak edinebilecegi her sey dehset pahali. Bunun farkinda olmayan ve hala bu duzeni savunanlarin da tek eglencesi TV izlemek ama anlayacaklar ac kaldiklarinda anlayacaklar dolarin euronun her seyi etkiledigini.
    Hobiler her zaman pahalıya gelir zaten, bunda anormal olan bir şey yok. Yanlış olan şey ise temel tüketim ürünlerinin bile ateş pahası olması.
  • sayko05 kullanıcısına yanıt
    Eski cihaz derken haksız değil ki. Güncelleme almamaya başlayınca ne yapacaksın iphone 6 yı? Uygulama yüklememeye başlayınca ne işe yarayacak iphone? Benim de 5 yıllık iphone 5 im var güncelleme almıyor kısa bir süre sonra tuğla olacak.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Hocam dünyada hobiler pahali olur diye bir şey yok bu su an bizim ülkemiz için geçerli abd de 2000 dolar kazanan bir kişi gayet de istediği hobileri ucuza elde edebiliyor

• egemena E kullanıcısına yanıt
    Akşam tekrar denedim acaba düzeldi mi, az da olsa çeksem, ihtiyaç var diye. Çok az bir miktar çektim, 8.26'dan sattı. :/
    Pazartesi mesai saati içinde gidip kalan tutarı normal fiyattan alacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Hocam dünyada hobiler pahali olur diye bir şey yok bu su an bizim ülkemiz için geçerli abd de 2000 dolar kazanan bir kişi gayet de istediği hobileri ucuza elde edebiliyor
    Yorum yapmaya degmez hobiler pahaliymis. Yat pirlanta hobimiz yok herhalde gayet ucuzdu. Su an model araba bile dehset para model araba alacagima kendi arabama benzin atiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Akşam tekrar denedim acaba düzeldi mi, az da olsa çeksem, ihtiyaç var diye. Çok az bir miktar çektim, 8.26'dan sattı. :/
    Pazartesi mesai saati içinde gidip kalan tutarı normal fiyattan alacağım artık.
    8.26 sağlam oran. Bankalar nakit döviz vermekte nazlanıyorlar. Sen bir de yurt dışından çekiyorsun. Nakit ihtiyacını önceden ayarla. Dediğim gibi nisan ayında 8 bin doları zor aldım, genel müdürlüğe şikayet ettim şube müdürü özür üzerine özür diledi. Alıyorsun ama vermemek için her türlü zorluğu da çıkarıyorlar. Hele bu ortamda nakit yp almak zor.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    hobi olarak doğada obsidyen, opal, kuvars falan topluyorum. Hoşuma gidiyor hem de temiz hava alıyorum.

çok ucuz bir hobi

• sayko05 kullanıcısına yanıt
    Bende 128 gb lığı var, şıkır şıkır çalışan bir. Ne donmasına, ne restart atmasına, ne de çalışmayan bir uygulamaya denk gelmedim henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

hobi olarak doğada obsidyen, opal, kuvars falan topluyorum. Hoşuma gidiyor hem de temiz hava alıyorum.

çok ucuz bir hobi
    Benim onu yapmam icin bu beton yiginindan cikip yine baska yerlere gitmem lazim o da benzin demek yine ucuza gelmiyor

İstanbul'da mi topluyorsun ? Neresinde mesela hangi ilce ?

Bankasına göre değişiyor olabilir, ben Finansbank ta hiç sorun yaşamadım, çekicem dedim, yarın sabah gel dedi, sabah çektim. Hatta denemek için birazını da atm den çektim, sorun yaşamadım. Tabi şunu söylüyor banka, çok güçlüyüz, paranız emin ellerde, faiz kaybetmeyin, ne zaman isterseniz çekebilirsiniz vs ama vermemek için öyle çaba da yok
    Bu arada föş krizden nasıl çıkılabileceğini yazmış
    http://www.paraanaliz.com/2018/yazarlar/atilla-yesilada/ankaraya-3-maddelik-kurtulus-recetesi-25642/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 1 Eylül 2018; 0:45:51 >

hocam çok istiyor bir iPhone ama fiyatlar belli 6 ya yetti o zaman almasın diyelim peki

• agtr A kullanıcısına yanıt
    güncelleme alamayınca uygulama yüklenemez mi eğer öyleyse almasın iphone 6 yi

• 
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.