Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5459. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 19 Misafir (3 Mobil) - 21 Masaüstü8 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
235.140
Cevap
1.165
Favori
11.771.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 54575458545954605461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pandemi azalırken altın almak iyi cesaret cidden🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Mart 2021; 19:19:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

:)) o değil de banka da beş kuruş param kalmadı... Hepsini yatırdım fiziki altına bankaya güvenmem artık bir gecede KHK ile Allah korusun tüm mevduatlara çökerler... Kimse yapamaz demesin gözleri kararırsa herseyi yaparlar....

Alıntıları Göster

o vakit vatandaşında gözleri kararır her şeyi yapar. kimse yapamaz demesin bu milletin canını al ama parasını alma. dolaylı yoldan vergilerle alınca sesi çıkmaz lakin nakit parsından 5 kuruş al kıyameti kopartır.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Aynen kanka yabancılar aptal zaten senin fon yöneticileri çok akıllı.Eskisi kadar yabancı yok zaten borsada küresel düşüşlerden o yüzden pek etkilenmiyor BIST.Ben borsa balon diyordum uzun zamandır ama fikrim değişti bu son günlerde.
  • Bugün hiç bakamadım tableya, dolar çakılmış 7.41 e ne oldu instagram Dan biri istifa mı etti 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Mart 2021; 20:3:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz ne kullaniyosunuz merak ediyorum?devlet el koyarmis mevduaatlara bilmem ne paranoyak misiniz ? Diyelim oyle bisey oldu elinizdeki fiziki ile disarida gezebilir misiniz? Ekmek su bulabilir misiniz onu dusunun once

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bugün hiç bakamadım tableya, dolar çakılmış 7.41 e ne oldu instagram Dan biri istifa mı etti  

Naci abii gaz veriyo... ondan 🤭🤭🤭

• Powell guvercin konusuyor piyasalara guven veremedi ilk tepki us10y ler atesliyor cok hizli 1.51 oldu piyasa ikna olmazsa yarin kan gölu...

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Yanlış düşünüyorsunuz hocam şöyle ki öncelikle borsada yabancı kalmadı hala daha satmaya devam ediyorlar. Eğer bizdeki emeklilik fonları, bu yatırım fonları almasa şu anda borsa 900'lere kadar düşerdi. Ayrıca fonların yatırım kısıtları olduğu için rahat hareket edemiyorlar herkes fonları aldığında borsamız artık tamamen faize kalırdı. Yurtdışı borsalar için fonlar iyi ama Borsa İstanbul için bizim fonların çok başarısız olduğunu artık anladım. Belki nitelikli yatırımcılara satılan fonlar iyi yönetiliyordur ama bizim elimizdeki fonlar büyük oranda başarısız. Örneğin fonların son 1 yıllık portföy dağılımlarına bakarsanız hisseler neredeyse hiç değişmemiştir, sadece miktarlar biraz değişiyor. Şu anda bunu sadece TKF için yazıyorum, vaktim oldukça diğerlerine de kapsamlı bakacağım. Hesaplamama göre de TKF söz konusu hisseleri düşükten toplamaya devam etseymiş yıllık getirisi %200'e varıyor.

Neyse konu yatırım fonları değil ama borsa bildiğiniz gibi pazar yeri demektir sürekli yabancıları avlayalım derseniz bir süre sonra gelmezler. Şu anda aslında bunun örneğini yaşıyoruz sayılır, Garanti Bankası çok kötü mü hayır değil ama son 2 yıldır yabancının payı %80'lerden %50'lara gelmiş üstelik hala yabancılardan satış yiyor neyse ki yerliler alıyor.

Tabii yabancılar gelsin bizi soysun sonra gitsin demiyorum yanlış anlamayın lütfen. Yabancılar gelsin biz o zaman paramızı fonlara yatırırsak bir denge bulunur.

• Ekonomistler 1.50 1.60 bandinda hareket eder diyorlar ilk tepki sert olur ama daha sonra piyasa 1.70 e gecmedigi surece toparlar.

• Ons yine saldı gitti aşağıya.... 1700 dolar altına gelmiyor 1705-1715 dolar arası takılıyor yine..

• Güvenli liman oldu güvenli teneke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gumus iyi dayandi oda artik koptu soyle 23 24 dolarlara gelse cok guzel alim firsati olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3F4512989

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Benim ismim Uğur aslında uğurluyumdur :) çıkmam hocam altın bu yükselecek elbet...

• yok hocam alım fırsatı da verecekleri yok ortalarda takılıyolar

• Bu mu deli gibi para 5-10m dolari olan adamlar sizin triplerinize girmiyor yok devlet el koyar bankadan alaim parami falan 5-10-20 bin dolari olanlar bu tripte zaten. Birak fizikiyi dolar ons altin gumus alip satarken bile bankadan degil vadeli islemler uzerinden yapiliyor artik dusuk komisyonlar dusuk makaslar sebebi ile. Dunyanin her yerinde boyle gidip bilmem kac kg fiziki gumus alip eve doldurmuyor insanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 4 Mart 2021; 21:16:26 >
  • ABD 10 Yıllık Tahvil Verimi  1,547 +0,077    +5,22%

Ons 1700ün altına sarktı. Dolar 7.48 seviyelerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 4 Mart 2021; 21:13:19 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

7.51 geçti hayırlı işler..

• acquiles kullanıcısına yanıt

7.54 oldu

• Bu ara akşamları seviyor benjo

• 
Sayfa: önceki 54575458545954605461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.