Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s.h.a. , s.h.a. , mtnei , Turcopolo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 46 Misafir (2 Mobil) - 46 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
235.090
Cevap
1.165
Favori
11.768.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 49984999500050015002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: first_officer

Hergün aynı senaryo dönmekte...
    piyasa acıldı..benjo hafiften başını kaldırdı...
    saat 17-18 den sonra piyasa kapanıncada asagı süzülmece...
    Bakalım bu oyun daha ne kadar devam edecek... 🤔

10 gündür aynı senaryo gün içi 7.84-7-86 arası piyasa kapanınca 7.80-7.81 gelip gidiyor.... Dolar alacağım bekliyorum düşsün diye ama düşecek gibi değil artı Faiz artırımı gelirse terste bırakabilir diye ikilem yaşıyorum... Para faizde bekliyor bakalım neler olacak göreceğiz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar 7.80 bandında

• bi ara 6,80 de 1,5 ay sabit tuttular doları şu anda 7,80 de tutmaya çalışıyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

bi ara 6,80 de 1,5 ay sabit tuttular doları şu anda 7,80 de tutmaya çalışıyolar.

6,80 de tutmanın sonuclarıni hepbirlikte 8,50 olarak gorduk..!

• quote:

6,80 de tutmanın sonuclarıni hepbirlikte 8,50 olarak gorduk..!

Alıntıları Göster

rahip brunson olayında londra bazlı saldırı var diyorlardı. şimdi katarlıların ingilterede ve bizim borsamızdada artık payları var, doların gündüz düşürülüp akşam yükselmesinde katarlıların bi payı varmıdır acaba bizde para kalmadığına göre 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

rahip brunson olayında londra bazlı saldırı var diyorlardı. şimdi katarlıların ingilterede ve bizim borsamızdada artık payları var, doların gündüz düşürülüp akşam yükselmesinde katarlıların bi payı varmıdır acaba bizde para kalmadığına göre  

Alıntıları Göster

Bu noktadan sonra ne yapsalarda basaramayacaklarini kendileride biliyor..! Lakin koltukta ne kadar kalsak.kardır hesabı uzatmalari oynamak.icin her turlu cabayı gostermekteler...

• rakamları TCMB Elektronik Veri Dağıtım Sisteminden aylık olarak aldım kaynak :https://evds2.tcmb.gov.tr/index.php?/evds/serieMarket/#collapse_2

2010 aralıktan itibaren her ay 1000 TL, 1000 TL karşılığı usd, 1000 TL karşılığı Euro alan birinin güncel durumu

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tla776 -- 8 Aralık 2020; 11:10:46 >

• tla776 T kullanıcısına yanıt

121000 I yıllık faiz ile değerleme yaparak net bugünkü değerini yazarsanız tablonuz daha sağlıklı olur.

121bin TL yi 10 yıl boyunca yastık altında saklayan yoktur sanırım ülkede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 8 Aralık 2020; 11:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    sgk pirimlerimiz var işte hepsi çöpe gidecek bize faydası yok🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

121000 I yıllık faiz ile değerleme yaparak net bugünkü değerini yazarsanız tablonuz daha sağlıklı olur.

121bin TL yi 10 yıl boyunca yastık altında saklayan yoktur sanırım ülkede :)

on yıl boyunca aylık 1000 TL'ye faiz uygula anapara+faiz geliri + bir sonraki ayın 1000 TLsini ekle. Üşendim açıkcasi.

zaten her ay bin tl kenara koyulduğu üzerinden ilerlendiğinden çok ciddi bir faiz geliri oluşturmayacaktır her türlü kaybeden tarafında kalacak gibi.

• tla776 T kullanıcısına yanıt

Kaybedeceği aşikar ona şüphe yok :)

Dolar alan tarihte hep yaya kalmıştır kalmaya devam edecek.. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 8 Aralık 2020; 12:39:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Vanilyalıya %40 ÖTV yaz oğlum.

Kendisi Gürcü, karısı Arap

Bu minvalde Türk'ün hali harap!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

10 gündür aynı senaryo gün içi 7.84-7-86 arası piyasa kapanınca 7.80-7.81 gelip gidiyor.... Dolar alacağım bekliyorum düşsün diye ama düşecek gibi değil artı Faiz artırımı gelirse terste bırakabilir diye ikilem yaşıyorum... Para faizde bekliyor bakalım neler olacak göreceğiz....

Alıntıları Göster

hocam şu saatten sonra faiz artırımı gelmesi bana göre imkansız,gelirse esnafın bırak ayağını direk kafasına sıkmış olursun..sabit tutulabilir yada indirim olabilir kimse dayanamaz o faizlere hangi esnaf dayanabilcek zaten iş yapamıyor adamlar,ticaret sürünüyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 8 Aralık 2020; 13:29:23 >

• Esnaf mı kaldı kapalı hepsi battı,devletin umurlarında bile değil,o yüzden faiz arttırı mı kaçınılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Esnaf mı kaldı kapalı hepsi battı,devletin umurlarında bile değil,o yüzden faiz arttırı mı kaçınılmaz.

hocam o zaman diyoruz ki elin tefecisine al kardeşim anahtarı..misal o zaman hepimiz tl ye geçeceğiz millet çalışmadan paradan para kazanacak belki ayda 5-10-15 bin faiz alanlar olacak..bütün araba ev satışları duracak..faiz artırımı demek konut kredilerinin bile 1,8 1,9 a gelmesi demek,ihracatın bitmesi demek,ithalat cenneti olacak ama ucuz ithalatta değil.. o zaman ülkede her şey duracak

• Kardeşim zaten ev satışlar,araba satışları bitmiş patlamış durumda en basiti sarı siteye bakın her gün 10-15 kağıt fiyat indirenler dolu.

• altın ve döviz alımındaki 1 günlük gecikme süresini kaldırıyorlarmış. kaldırmışlar bile.

https://t24.com.tr/haber/doviz-ve-altin-aliminda-1-is-gunu-valor-uygulamasi-kaldirildi,919399

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 8 Aralık 2020; 14:51:12 >
  • recep tayyip erdoğan:

"aşkı reddetmiyorum ama maalesef hiç olmadım. eşim sosyal bir hanımdı. toplantılarda tanışıktık. aynı görüşleri paylaştık. bir hanımefendinin aracılığıyla oldu."

dedi.

• quote:

recep tayyip erdoğan:

"aşkı reddetmiyorum ama maalesef hiç olmadım. eşim sosyal bir hanımdı. toplantılarda tanışıktık. aynı görüşleri paylaştık. bir hanımefendinin aracılığıyla oldu."

dedi.

Teselli coming:
    https://t24.com.tr/haber/ethem-sancak-erdogani-gordukce-asik-oldum-boyle-bir-ilahi-ask-iki-erkek-arasinda-olabiliyor,296777

• 
Sayfa: önceki 49984999500050015002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.