Şimdi Ara

🔥 Dolar 7,24 - Euro 8,72 - Altın 404 | 01 MART 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: @rd@ , norge , MRT_ , kerimcem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 113 Misafir (63 Mobil) - 53 Masaüstü64 Mobil
5 sn
109.144
Cevap
853
Favori
5.407.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 43 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6592
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 860
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3247 mesaj) MRT_ (2482 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2350 mesaj) Equris (2262 mesaj) mitokondrioglukadayi (2232 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60208 mesaj) Mobil (38665 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (10337 mesaj) Uygulama (5111 mesaj)
  • @
925 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 7,24 - Euro 8,72 - Altın 404 | 01 MART 🔥
Giriş
    228 Mesaj
    Her büyük sıçramadan önce geniş bant aralıklarına girilir der Murathan İQ. Özellikle emtia için takip edilebilir bir kanal..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bazı arkadaşlar altına balon vs yazmış. Bunlar boş yorumlar fiziki emtia lar asla balon değildir. Dünya tekrar kapanmaya başlıyor.. Bu bir tesadüf değil bence

@MRT_ sattıgım 200gr için çok pişmanım.. Pusuda bekliyorum (::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 17:43:51 >
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    sterlin olmus 9.81TL. 6.5TL iken £6000 yapmistim TR de biriken paranin bir kismini 1.5 sene once neredeyse 50% kazandirdi durdugu yerde.
    istikrarli batis bize yariyor resmen ama tam olarak degil. tatil fiyatlarindan tutun gidaya, elektronige kadar fiyatlara bakiyorum tr deki ve gelince alisveris falan yapmam zira vergiler sebebiyle bu kura ragmen burada daha ucuz hemen hepsi! tanidigim bircok kisi de benzer sekilde ve tr ye gidince alisveris falan yapmiyor aynisi ve muadili burada varsa. bu sebeple disarda kazandigi parayi da harcamiyor ulkeye gelince. tam bir cokus sarmali!
    sadece gayrimenkul yatirimi mantikli ve ucuz su an ulkede!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black exodus -- 23 Eylül 2020; 17:51:3 >
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

7 den 70'e herkes Dolar alıyor ondan dolayı Doların fiyatı 7.70tl.
    |
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj
    tespite gel
    |
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    bu hızda giderse 2-3 ay sonra dolar için 10'ları konuşuyor olucaz gibi bunu durduracak bir şey kalmadı mı artık niye müdahale edilmiyor
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    17933 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38?€;@9273

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05A79083F -- 23 Kasım 2020; 9:27:28 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rambo34_orijinali

ülkenin içine sokulduğu batak yüzünden değil yani. öyle mi diyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    çiko miko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

Her büyük sıçramadan önce geniş bant aralıklarına girilir der Murathan İQ. Özellikle emtia için takip edilebilir bir kanal..

Bazı arkadaşlar altına balon vs yazmış. Bunlar boş yorumlar fiziki emtia lar asla balon değildir. Dünya tekrar kapanmaya başlıyor.. Bu bir tesadüf değil bence

@MRT_ sattıgım 200gr için çok pişmanım.. Pusuda bekliyorum (::

200 Gr altından kaçtan çıktınız ki Hocam.... Çok çok ihtiyacın olmadığı sürece emtialardan çıkmak akıl işi değil... paraya ihtiyacın vardır eyvallah ama macera aramak için riske girilmez hele ki bu zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    228 Mesaj

hocam 374 ten almıştım ben, 470 civarından bozdum. Aracımı değiştircektim fakat şuan arabaya gömmek mantıksız geldi ( Kuzen galerici millet çok isyanda 2. ele birşeyler düşüncekler oy için diye bir tezi var ) o açıdan tekrar emtia ya giricem. Yatay seyirdeki maksimum düşüşü bekliyorum..

2012 astra sport stil aracım var, 130 140 ediyor şuan üstüne altından gelen parayı koyup A serisi yada 1 serisi temiz bir araç alacaktım 2015 2016 model. Kuzenle görüştükten sonra vaz geçtim şuan faizde param (:

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TECRÜBEDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:15:8 >
    |
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Onsa noldu ya

• Binbaşı
    1919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

hocam 374 ten almıştım ben, 470 civarından bozdum. Aracımı değiştircektim fakat şuan arabaya gömmek mantıksız geldi ( Kuzen galerici millet çok isyanda 2. ele birşeyler düşüncekler oy için diye bir tezi var ) o açıdan tekrar emtia ya giricem. Yatay seyirdeki maksimum düşüşü bekliyorum..

2012 astra sport stil aracım var, 130 140 ediyor şuan üstüne altından gelen parayı koyup A serisi yada 1 serisi temiz bir araç alacaktım 2015 2016 model. Kuzenle görüştükten sonra vaz geçtim şuan faizde param (:

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TECRÜBEDİR
    Şuan girsen tekrar kambiyo vergisi falan bozdurduğunuz miktar altını tekrar alabilirsiniz kafa kafaya gelir yani...Ne zarar ne kârın olur ama önceki yaptığın kâr hâlâ geçerli olacak... Bekle biraz diyeceğim ama ons birden artarsa bu dolar kuru ile altın nereye gider bilemeyiz...Duruma göre takıl hangi seviye uygun gelirse oradan alırsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimyager06 -- 23 Eylül 2020; 18:12:57 >

• Er
    0 Mesaj

şimdi tekrar 1700 seviyesine mi gider
    |
    |
    the__executioner__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj
    yarınki PPK ve cuma günkü BM toplantıları döviz - tl açısından çok kritik diye düşünüyorum .

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TEZDİR
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Onsu kimsenin topladığı vs yok daha bunlar yüksek seviyeler 1700'ler 1600'ler gelecek
    Altını olan ons düşmez diyor herkes gönlünden geçeni tahmin gibi buraya yazıyor ama dünya piyasaları normale dönmek zorunda altın balonu patladı artık

• Teğmen
    228 Mesaj

Hocam ben büyük yükselişte de kar ettim, 299 seviyelerinden alıp 364 ten çıkmıştım bir 200 lük. Şöyle altını yaklaşık 1-2 yıldır takip ediyorum. Bu yatay seyrin en az 1.5 - 2 ay süreceği görüşündeyim gel gitler yani. Tabi Extrem durumlar hariç ABD seçimleri - AŞI - abd-çin ekonomik savaşı gibi etkenlerde beklenmedik gelişmeler olursa ani dalgalar olur dediğiniz gibi. Ama dünya yatay seyrinde ilerlerse altındaki gel git devam edecektir bence.

KESİNLİKLE BİR YATIRIM TAVSİYESİ - FİKRİ YOKTUR, KİŞİSEL TEZDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:21:44 >
    |
    |
    Kimyager06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Asgari ücret 318 USD orda da

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Ek olarak parite de normale dönecek yani doların en az 8 olması lazım şu an Euroya göre

|
    |
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Onsu kimsenin topladığı vs yok daha bunlar yüksek seviyeler 1700'ler 1600'ler gelecek
    Altını olan ons düşmez diyor herkes gönlünden geçeni tahmin gibi buraya yazıyor ama dünya piyasaları normale dönmek zorunda altın balonu patladı artık
    :)) Ocak - Mart özellikle 2021 ortalaırında sizinle tekrar görüşmek isterim forumdan hocam.. Umarım sağ isek denk geliriz :)

Altın balonu kavramı çok geçersiz ve amatörce bir kavram bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 23 Eylül 2020; 18:18:52 >
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Daha gider mi bu ons aşşağı

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.