Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: the_kid1 , yharf , yharf
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
233.549
Cevap
1.152
Favori
11.693.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 44764477447844794480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abd parası alım gücü paramızdan 8 kat fazla, avrupa parası 9 kat fazla, İngiliz parası 10 kat fazla. ekonomi böyleyken birçok kişi bize düşman olan suudiler kapıyı açsın da umreye gidip instagramda fotoğraf paylaşalım diye sabırsızlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reis hakli...

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 29 Eylül 2020; 14:58:50 >
  • Doviz durmadikca, kurus parayi borsaya sokmam kardesim... Bu kadar net benim icin...
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Borsada birileri kazaniyorsa birileri kaybediyor demektir. Yani kaybedenin parası kazanana gider.
    Bu sistemi idrak edemeyen varsa, yapacak birşey yok kaybetmeye mahkumdur.

• Kendi aile büyüklerimde dahil bu çapsız ayaktakımına ülke yönetimini teslim eden kimseye hakkımı helal etmiyorum. Siz durun bakalım o çok güvendiğiniz moruklar bir bir göç edecek bu dünyadan, 2000 ve sonrası doğumlular çoğunluğa geçecek o zaman göreceğiz bu yaptıklarınızın dönüşünü.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Borsada birileri kazaniyorsa birileri kaybediyor demektir. Yani kaybedenin parası kazanana gider.
    Bu sistemi idrak edemeyen varsa, yapacak birşey yok kaybetmeye mahkumdur.
    Bile bile kolunu pitbull`un agzina sokana acinmaz tabi.
  • Gunlerdir spor hisseleri uzerinden manipulasyon yapiliyor, spor kuluplerinin gelirlerinin artmasinin imkansiz oldugu bir donemde oluyor bunlar... Borsaymis, ne borsasi bu, kus borsasi mi ?
    Akrabam, 2.univ mezunu 4 yabancı dili var, 40 yaşındayken (şimdi 55), 1 ev batırdı borsa da. Arkadaş gazına gelip girdi, ilk başta güzel kazandı gibi görünüyordu sonra hisse bir patladı geçmiş olsun. Öyle patates paravan firma hissesi falan değil.
    İsim vermiim hala var bistte.
    O nedenle, çok biliyorum sağlam hisse ben yaş tahtaya basmam diye girilmez bu işe. Türkiye de herşey olur. Alman borsasi degul burası..
    Ya oturup saniye saniye takip edeceksin, tüm bilgi akışı tüyolar içeriden haberler vs ya da o paranın çok kazandırma ihtimali olduğu kadar sıfırı tüketme ihtimali olduğunu da kabul edeceksin..

Aksini iddia edene sevgiler selamlar.
    Tablo açık ve net. Herkesin kendi kararı..

Üzgünüm ama kendi düşen ağlamaz diyorlar bu işe. Bilmediğin ise gaza gelip girme.
    Bu usd ve altın almak için de geçerli.

Altın 490 olmuş tasi tarağı satıp altın alıyorsun be adam şimdiye kadar neredeydin. Hiç mi bakmadın piyasaya. Madem bakmadın, bakmamaya devam et..
    1 ay sonra da benim. Borcum vardı 450 den bozdum zarar ettim.. Edersin tabi..

• quote:

Akrabam, 2.univ mezunu 4 yabancı dili var, 40 yaşındayken (şimdi 55), 1 ev batırdı borsa da. Arkadaş gazına gelip girdi, ilk başta güzel kazandı gibi görünüyordu sonra hisse bir patladı geçmiş olsun. Öyle patates paravan firma hissesi falan değil.
    İsim vermiim hala var bistte.
    O nedenle, çok biliyorum sağlam hisse ben yaş tahtaya basmam diye girilmez bu işe. Türkiye de herşey olur. Alman borsasi degul burası..
    Ya oturup saniye saniye takip edeceksin, tüm bilgi akışı tüyolar içeriden haberler vs ya da o paranın çok kazandırma ihtimali olduğu kadar sıfırı tüketme ihtimali olduğunu da kabul edeceksin..

Aksini iddia edene sevgiler selamlar.
    Tablo açık ve net. Herkesin kendi kararı..

Üzgünüm ama kendi düşen ağlamaz diyorlar bu işe. Bilmediğin ise gaza gelip girme.
    Bu usd ve altın almak için de geçerli.

Altın 490 olmuş tasi tarağı satıp altın alıyorsun be adam şimdiye kadar neredeydin. Hiç mi bakmadın piyasaya. Madem bakmadın, bakmamaya devam et..
    1 ay sonra da benim. Borcum vardı 450 den bozdum zarar ettim.. Edersin tabi..
    Evet tam olarak budur. Ayrica kucuk yatirimciysan, degerleme vs... bilmiyorsan, hisse almak yerine fon alacaksin... En azindan orayi yonetenlerin tek isi bu. Ama fonlar az kazandirir, kucuk yatirimci en az %50-%100 kazanmak ister... Beyin bedava

Neyse burasi doviz basligi, konumuza geri donelim biz. Bir bar vardi, kirmizi ne oldu ona ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 29 Eylül 2020; 15:28:33 >
  • Seninleyiz Albayrak hasttag'i twitter'da gündeme oturmuş.

Vay anasını be. Ulan bu memlekette böyle insanlar olduğu sürece bende iktidar olsam bende sömürürüm bunları

Midem bulandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Eylül 2020; 15:31:3 >
  • sosyal medyada ki aktroller inim inim titriyor şuan korkudan

Ancak zenginler rahatı bozulmasın yine fakir halka naralar atarlar.

o kadar çok korkuyorlar ki bir şey olacak albayrak'a diye.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 18 Nisan 2021; 19:4:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bunlar sömürülen halk değil bunlar akp üyeleri bankamatikçi yiyici tipler. Çoğu sahte hesap. Çaycı olamayacakları bir çok yere torpille yerleştirilmiş utanmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 29 Eylül 2020; 15:47:2 >
    Barcik oldu

• quote:

bu mesajı yine yanlış yorumladı herkes, "dolar beni ilgilendirmiyor" manasında anladı.
    aslında öyle demek istemedi.

"gözümü kapadım bakmıyorum artık,yapacak birşey yok, yakacak dolarda kalmadı, gittiği yere kadar" demek istedi

Alıntıları Göster
    ''Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak'' gibi bir şey sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomv

abd parası alım gücü paramızdan 8 kat fazla, avrupa parası 9 kat fazla, İngiliz parası 10 kat fazla. ekonomi böyleyken birçok kişi bize düşman olan suudiler kapıyı açsın da umreye gidip instagramda fotoğraf paylaşalım diye sabırsızlanıyor.
    Malesef bu kitle torununa bir laptop alıp sevindireyim demez ama suudilere Euroları yedireyim diye aç kalır boğazından keser.
    Ülkeyi mahvettiler.
  • Faiz artı karavana.
    Ekonomik plan (meydan okuma) açıklandı karavana
    Başka hamlemiz var mı?

Haftalık kapanış 7.80 üstü gelir mi gelmez mi ona bakacağız.
    Gelirse 8.20 ye kadar sayın bakanın dediği gibi gözünüzü kapatın kurlara bakmayın.

Gelmezse, 7.50 stop olacak şekilde bir geri çekilme ihtimal. O da git geller yaparak.
    7.50 altını konuşmak için sanırım elimizde "yapacağız, edeceğiz, tutacağız, vuracağız," dan başka birşey yok. Onlar olursa o zaman bakarız. Reel piyasa "ecegiz acagiz" ile malesef işlemiyor. Keşke öyle olsaydı da 2023 de 1usd=1tl hedefini hemen yarın görseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 29 Eylül 2020; 15:47:8 >
  • Son 8 ayda 90 milyar dolar kadar döviz heba edilmesine rağmen; dolar kuru 5,85'ten 7,85'e çıkarak rekor kırdı.
    Bugün toplantıda Bakan Albayrak başarısızlığını kabul edip istifa etse; yalnızca birkaç günde tek sent döviz satmadan kur 6,85'e kadar inebilirdi. Durum maalesef bu!

https://twitter.com/mmkubilay/status/1310877557265444864?s=19

• Yahu arkadaş anlık kura göre mi ithalat yapıyorsunuz tek tek pc leri.

Gecen hafta 4000 TL. Olan pc, hafta başı 5000 oldu şimdide 5500..

Devlet ayrı ilgileniyor, vatandaş vatandaşla ayrı ilgileniyor..
    Bu kadar ilgilenmeyin ama yazıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Son 8 ayda 90 milyar dolar kadar döviz heba edilmesine rağmen; dolar kuru 5,85'ten 7,85'e çıkarak rekor kırdı.
    Bugün toplantıda Bakan Albayrak başarısızlığını kabul edip istifa etse; yalnızca birkaç günde tek sent döviz satmadan kur 6,85'e kadar inebilirdi. Durum maalesef bu!

https://twitter.com/mmkubilay/status/1310877557265444864?s=19
    Bu hukumette istifa eden tek bir kisi var mi ? Pamukova tren kazasi sonrasinda bile istifa olmadi... 2018`de corlu tren kazasi oldu, yine olmadi...

Istifa diye bir sey yok.
  • 
Sayfa: önceki 44764477447844794480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.