Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozbey08 , freshwind , freshwind Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (6 Mobil) - 26 Masaüstü7 Mobil
5 sn
233.549
Cevap
1.152
Favori
11.693.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya yine çok güzel başladık: an itibariyle 1 dolar 3,28 TL :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar endeksi 100 olmuş neredeyse.
    3.29 olması normal doların

seçim günü euro 3.68i görmüştü şuan 3.53
  • daha önce yazdım yıl sonuna kadar dolar 3.20 ila 3.35 arası gider gelir.
  • Dolar şuan

Hafta sonu 3,25i korudu.

• Dolar_hardcore_tL_abuse.avi

• Şimdi sene sonu vergi dönemi geliyor , hükümet görüyor firmalarda yüklü stok var , dolar artıyor , dolarla satan firmaların satış cirosu ve vergisi artıyor , sene sonunda devlet bu paraları tahsil edecek sonra dolar düşecek.
    Hükümet biliyor ki halkta para var , parası olmayan adama dolar artsa ne yazar artmasa ne yazar.
  • dolar 3.29 suan

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Şimdi sene sonu vergi dönemi geliyor , hükümet görüyor firmalarda yüklü stok var , dolar artıyor , dolarla satan firmaların satış cirosu ve vergisi artıyor , sene sonunda devlet bu paraları tahsil edecek sonra dolar düşecek.
    Hükümet biliyor ki halkta para var , parası olmayan adama dolar artsa ne yazar artmasa ne yazar.

ithal mal satan firmalar stok yapıyorda olabilir.

güncel : 3,2939

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 14 Kasım 2016; 12:24:55 >
  • Hala $ düşecek kafası yaşayanlar var güzel kafa🙏😀💲 dussede 3.25 olur.

• Cok eglenceli son gunlerde hayatim. Kur artiyor giriyorum cepten bankanin aplikasyonuna. Kocaman bir daire var boyle "Varliklarim" yaziyor. Bakiyorum bikac bin TL artmis. Bir keyif sigarasi yakiyorum. Sonra bakiyorum biraz daha artiyor kur bir daha giriyorum yine bikac bin TL daha artmis. Bu sefer bi turk kahvesi soyluyorum, bi sigara daha patlatiyorum.
    Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun. Emlak balonu patlasin. Valla yatirim yapicam, soz. Emlak falan alicam.
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Keşke bizde gezici olsaydık adamların eli bile yanmadı
  • Dağı taşı ormanı inşaata çevirmeleri artık son bulsun şehirler nefes alsın diye dolar inşallah 4 liranın da üstüne çıkar.
    Sabırla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Şimdi sene sonu vergi dönemi geliyor , hükümet görüyor firmalarda yüklü stok var , dolar artıyor , dolarla satan firmaların satış cirosu ve vergisi artıyor , sene sonunda devlet bu paraları tahsil edecek sonra dolar düşecek.

ithal mal satan firmalar stok yapıyorda olabilir.

güncel : 3,2939

Bence firmalar açık pozisyonlarını kapatmaya çalışıyorlar. Döviz cinsinden mevduat artışı da olabilir. Açıklasalar da millet ne yapacağını bilse.
  • Haberlere bir baktım gecen pazar günü olmasina rağmen acılıslar ve acılıs konusmaları vardı ve konusmaların ozeti cok ıyıyız soyleyız boyleyız hatuna dondum dedım kı :) Bunlar boyle konustuguna gore ısler kotu gıdıyor aslında daha guzel bır cumle kurdum da anlayın burdan yazılmaz.
  • mgora kullanıcısına yanıt
    Ailenizi yarinizi geride birakmayi goze alip gurbete cikin, dilini kulturunu bile bilmediginiz ulkelere gidin, ekmeginizi kazanmak icin tatilsiz C.tesi-Pazar-Bayram demeden calisin sizinde eliniz yanmasin. Gezin yani evet, ulke ulke gezin hayatinizi kazanmak icin, dizinizi kirip oturmayin evde vaktinizi klavye basinda tuketmeyin
  • Dolar 3.30 olmuş
    Dolar 3.30 olunca ben

• Yatirim olarak degil de ufak bir birikim olarak hergun kenara 10 dolar atsam uzun vadede zarar girer miyim acaba?

• Leipold kullanıcısına yanıt
    arkadasim olsa direkt giderdim

• hey gidi doların 0.65 tl olduğu günleri hatırlarım.
  • http://www.bigpara.com/doviz/haber/numan-kurtulmustan-dolar-aciklamasi_ID1435713/

Sakın olun beyler telaşlanacak bir durum yokmuş...Amaçları sanırım doalrı 4-5 tl yapmak
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.