Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,82₺ ' G.Altın=399₺ (15 TEMMUZ) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
49 Misafir (36 Mobil) - 13 Masaüstü36 Mobil
82.401
Cevap
696
Favori
3.413.829
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,82₺ ' G.Altın=399₺ (15 TEMMUZ) 🔥
Giriş
    1726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egemena

KOnuyu ısrarla kirleten bir troll var. Bu trolün dokunulmazlığı mı var?
    Evet hocam bu forumda bazı üyeler millete ana avrat sövse bile banlanmıyorlar onu gördüm ben 2005'ten beri bu forumdayım. Yazık günah ya... Geçenlerde konu dışında birisi maganda gibi millete racon kesiyordu, şahsiyetine ve karakterine hakaret ediyordu milletin. Defalarca o adamı şikayet ettim, mesajlarını bile silmediler, zar zor sildirdim, ceza almayı geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 8 Eylül 2018; 16:4:58 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Teğmen
    131 Mesaj
    idlib'de yine bir şeyler oluyor
    |
    |

Yapılan yazım hatalarından dolayı özür dileriz efendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    agtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Enteresandır bu güne kadar kimi şikayet ettiysem hep ceza aldı. Demek yersiz şikayetlere bulunuyorsunuz.

Maalesef yöneticiler kurallar doğrultusunda hareket ediyor sizlerin keyfiyle değil.

|
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düzelttim hocam

|
    |
    agtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim yazdıklarım bu işlerle direk bağlantılı iş yapan insanlarla istişare yaptıktan sonra yazılmıştır.

Çok net konuşuyorum ay sonu yükselmeyecek zıplayacak. Belki tarih 1 2 hafta yanıltabilir. Zaten kısa vadede kimse ne olacağını bilemez. Yalnız Ekim ayı %90 7 nin üzerinde seyredecek. Gelir bekleyenler 8 diyor ama ben abartmak istemiyorum.

|
    |
    harbidenmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Forumun en büyük trollerinden birisi bu. RTX 2080 ekran kartı konusundan çıkmıyor. Amerikaya avrupaya sözde küfür edip onların ürettiği teknolojilere köpek gibi muhtaç olduğunu gizlemiyor. Prim vermeyin.

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 13 saat 4 dakika kadarı kaldı.
    Dolar çakılmış beyler.

Rıdvan Dilmen:Çakıldıııııı!

Spiker:Başka para da yok!

Rıdvan Dilmen:Yookkkk!Bittiiii!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kime ne diyeceksen 1 mesajda yaz farklı kişiler için mention koy arka arkaya 3 mesaj atmak neyin nesi sonradan dahi gördüysen editle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 8 Eylül 2018; 20:09:51 >
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: SamLake

Adamlar başlık harici Allah muhabbetleri yapıyor. Ne kadar çok Allah'cı varmis forumda sözde bunlar 5 vakit namaz kılıyordur şimdi. Zina hiç yapmamislardir
    İçki içmeden, sevişmeden hayat mı geçer be

https://www.mynet.com/turkiye-rusya-iran-yerel-para-birimi-kullanimi-konusunda-anlasti-110104381694

Asli astari nedir bilgisi olan var mi

14 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

İçki içmeden, sevişmeden hayat mı geçer be

Alıntıları Göster
    Yabancıların milli olma yaşı 13.

Bizimkiler evlenmeden olmaz oouvvv haram (!)

Kırmızi Şarap çok severim. Her ay 1 şişe içiyorum iyi geliyor hele kışın akşamları 1 bardak içerim sabahları daha mutlu kalkıyorum. Arkadaş ortamında bira iyi gidiyor

Üzgünüm Allah yasaklamış olabilir ama ben insanları kötülük yapmıyorum sonuç olarak zevk aldığım şeyler var.

Oyun oynarken kaju fındık şarap keyfi anlatılmaz yaşanır

|
    |

• Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Troll mesajıma cevap vermiş. Adını vermediğim halde üstüne alınmış. Biri şuna kendisinin saçmalıklarını hiçbir şekilde dikkate almadığımı söylesin. Bütün konu ahalisi kendisinden yaka silktiği halde kılını kıpırdatmayan yöneticilere selam olsun.
  • Yarbay
    2101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    2000 li genc dini degerlere boyle hakaret etmene hic gerek yok.

Orijinalden alıntı: elmariacci

2000 li genc dini degerlere boyle hakaret etmene hic gerek yok.

Din birileri inanıyor diye değer oluyorsa inançsızlık da birilerinin yaşam tarzı ve kendini ifade şekli olmasından dolayı onların değeri. Din yıllarca bireylere zorla dayatılıyor hem ailesi hem devlet tarafından buna tepki göstermekten daha doğal bir şey olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

9) Bölüm içinde dini ve siyasi içerikli ya da bu tür bir tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konu açmak veya başka bir konuyu bu platforma çekmek yasaktır. Bu tür konu ve mesajlar silinecek, üyelere 15 gün bölüm kısıtlaması verilecektir.

|
    |

Kibrinden kırılıyorsun ama bu seni değerli değil komik duruma düşürüyor

|
    |
    egemena kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CONQUER.

https://www.mynet.com/turkiye-rusya-iran-yerel-para-birimi-kullanimi-konusunda-anlasti-110104381694

Asli astari nedir bilgisi olan var mi
    Rus marka bazı aracların yedek parçalarının ticaretinde yerel paralara anlaşmışşlar :D
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.1 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,779
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.