Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (3839. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tsufrankwoli , abdullah_34 , ggreyhame , erqek , ry4n , ry4n Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 77 Misafir (2 Mobil) - 79 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
233.586
Cevap
1.153
Favori
11.695.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 38373838383938403841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanzim satışlara devam...!
    Sanırım 6,80 eşiğinin geçilmesini istemiyorlar... zira oradan 7 ye tırmanması kaçınılmaz ve hızlı olacaktır... Fakat bu satışlar sadece olacak olanı bir bilemenin bir kaç hafta ötelemekten öte bir şeyede pek yaramıyor, ayrıca ne pahasına yapılıyor..?
    Bir zamanlarda (4-5 ay önceleri) 5,80 eşiği geçilmesin diye rezervlerin köküne çok kibrit suyu dökmüşlerdi...
    Sonuç...? ortada...!!!

• duruldu 6.76 şu an
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    İndikatörler hala güçlü al şeklinde
    Ama kıramadı 6,80 i
    İlginç

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Tanzim satışlara devam...!
    Sanırım 6,80 eşiğinin geçilmesini istemiyorlar... zira oradan 7 ye tırmanması kaçınılmaz ve hızlı olacaktır... Fakat bu satışlar sadece olacak olanı bir bilemenin bir kaç hafta ötelemekten öte bir şeyede pek yaramıyor, ayrıca ne pahasına yapılıyor..?
    Bir zamanlarda (4-5 ay önceleri) 5,80 eşiği geçilmesin diye rezervlerin köküne çok kibrit suyu dökmüşlerdi...
    Sonuç...? ortada...!!!
    beklemeye devam muhtac değiliz vatandaş kazanmasın diye takla atıyorlar iki yıl önceki hedefi vardı 7,40 kar ve faiz kaybını karşılamazlarsa kimse dolardan çıkmaz
    dolar toplamaya devam sıkıntı yok
    birde işin enteresanı ucuz düşük kredi imkanları var bütün parayı dolara basmak lazım bddk engelleme yapacakmış nasıl olacaksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 9 Nisan 2020; 11:51:36 >
  • Dün paylaştığım sıkışma kırıldı arkadaşlar. 6.37 den beri bozulmayan yükselis formasyonu kanalının dışına çıktı.
    Ve fakat halen çok güçlü bir 6.75 var. Yani kanaldan çok uzaklaşmış değil.. Burası dip olabilir ve sabah tekrar 6.80 denendi. Geçemedi.
    Bir kaç kere daha deneme gelebilir, geçerse geçmiş olsun..
    Geçmezse 6.66 ya doğru düzeltme olasılığı artmış durumda..

Ytd

• 75 aşağı kırıldı.
    Düzeltme geliyor muhtemelen

• Ons gidiyor bu arada 1662 usd oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Ons gidiyor bu arada 1662 usd oldu.
    Hocam en son düşüş kaçı gösterir? Kaçtan alalım yani var mı bir tahminiz öngörünüz vs.
  • Piyasalarda enteresan işler dönüyor şu an tepki yükselişleri var ancak Özgür Demirtaş’ın da dediği gibi henüz en kötüsü gelmedi. Yani tüm bunlar yanıltıcı olabilir.

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Nisan 2020; 14:37:55 >
  • Düzeltme sınırlı kaldı gibi, 6.80 tekrar denerse bu sefer geçeceğini düşünüyorum.. İzleyip göreceğiz..

Ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Nisan 2020; 13:24:21 >
  • Dolar pek düzeltme yapacak günü gözükmüyor açıkçası 6,71 6,79 bandında gidip duruyor

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Altın I tahmin etmek güç gerçekten. Usd den daha anı hareketleri var.. 1700 usd görmek de mümkün tersinide kısa vadede..

Ama konuya gram olarak bakarsak usd bin 6.80 i kırması halinde 330 tl altını beklemek zor şu dönemde..

300 de bir miktar sepet yapmıştım usd nin bir kısmıyla. O zamanda geri gidişi kabul edip girmiştim ki biraz gerilemişti. Sonra durum ortada..

Ytd

• 5,75 de kırıldı... 74 lerdeyiz... bakalım nasıl devam edecek... tanzimi baya sağlam yapmışlar anlaşılan...

• quote:

Altın I tahmin etmek güç gerçekten. Usd den daha anı hareketleri var.. 1700 usd görmek de mümkün tersinide kısa vadede..

Ama konuya gram olarak bakarsak usd bin 6.80 i kırması halinde 330 tl altını beklemek zor şu dönemde..

300 de bir miktar sepet yapmıştım usd nin bir kısmıyla. O zamanda geri gidişi kabul edip girmiştim ki biraz gerilemişti. Sonra durum ortada..

Ytd
    Anladım hocam ben dolar için sordum. 6,70 in altını görür mü? 6,59 iken biraz dolar almıştım. Ondan kar ettik. Şu an yüksek gibi duruyor almak mantıklı mı bilemedim.

• quote:

Dün paylaştığım sıkışma kırıldı arkadaşlar. 6.37 den beri bozulmayan yükselis formasyonu kanalının dışına çıktı.
    Ve fakat halen çok güçlü bir 6.75 var. Yani kanaldan çok uzaklaşmış değil.. Burası dip olabilir ve sabah tekrar 6.80 denendi. Geçemedi.
    Bir kaç kere daha deneme gelebilir, geçerse geçmiş olsun..
    Geçmezse 6.66 ya doğru düzeltme olasılığı artmış durumda..

Ytd

79 satış 72 alış emri girmiştim gerçekleşti..
    Ama halen 6.66 ya kadar yolu var.

Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 9 Nisan 2020; 14:3:53 >
  • 6.72 şu an düşüşde
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

6.72 şu an düşüşde
    tanzim satış saglam geldi demek..
    Bakalım bu aspirin ne kadar idare edebilecek...
    1 gün... 3 gün.. yada 1 hafta... ???

• Kar satışı yapılıp çıkılacaksa mantıklı
    Ama trade için zor ... bu seviyeden satıp 6,53 falan beklemek gerekir

• 
Sayfa: önceki 38373838383938403841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.