Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,76₺ ' G.Altın=397₺ (13 TEMMUZ) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: genelkurmay89 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (11 Mobil) - 6 Masaüstü11 Mobil
82.360
Cevap
696
Favori
3.407.394
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,76₺ ' G.Altın=397₺ (13 TEMMUZ) 🔥
Giriş
    1726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

ABD`nin tarafina geciyoruz yavastan, Rusya ve Iran`la idlib konusunda anlasamadik, onumuzdeki gunlerde papaz vs... konularinda da bazi gelismeler olursa, ekonomi daha iyiye yol almaya baslayabilir.

Bakalim s400 gercekten alinacak mi ?
    Bugünkü toplantıdan ne çıktı ben anlayamadım tam?

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bugünkü toplantıdan ne çıktı ben anlayamadım tam?

Alıntıları Göster
    Biz ateskes istedik, ruslar ve iran ateskesi kabul etmediler.
  • Yarbay
    18436 Mesaj

Keşke şu grafiklerden ben de bir şeyler anlasam.
    |
    |
    harbidenmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Biz ateskes istedik, ruslar ve iran ateskesi kabul etmediler.

Alıntıları Göster
    Dünden beridir rus kuvvetleri havadan İdlib'e bağlı ilçe olan Cisr eş-Şuğur'u vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 7 Eylül 2018; 23:18:10 >
    |
    |
    100 $ alan ve fişini getiren herkese benden kaşarlı tost, saat 24 olmadan el birliği ile şunu diriltelim yoksa haftasonu beni kurdeşen basacak arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

böyle olsa yapılan zamların hiçbiri geri alınmaz bu ülkede
    |
    |
    Circassian81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cahiliye degil modern zamanin yontemleri ile yonetiliyoruz :) Hani muslumanlar diyor ya insanlarin hatalari islamin sucu degil diye, yine ayni insanlarin uckagitcilik yapmalari da demokrasinin sucu degil. Elin oglu fistik gibi sistemi yurutuyor, parayi da koyacak yer bulamiyor.

|
    |
    Novusmisha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
    15548 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: harbidenmi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kapanışa bakmak lazım.Bu arada haftaya yükseliş devam edecek.Tabiki bunu değiştirecek ana etken faiz olayı olacak.Bence gene faiz artırımı olmayacak gibi olursada 100-150 baz belki yapar oda bir işe yaramaz.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Tahran'da ve Trabzon'da Reis Ruslara karşı kaybetti.
    |
    |

Suriye'nin toprak bütünlüğünün sağlanması ekonomi açısından çok daha olumlu olur, diğer ihtimallere göre. Hem askeri harcamalarımız azalır hem de sınırda ticaret yeniden canlanır. Ama onca olan şeyden sonra Esad'ın yerinde olsam asla bu hükümet ile barışmazdım. Savaşı kazandığında Türkiye ile ilişkileri yeniden tesis ederse ülkeyi tekrar inşada faydalı olur ama buna yanaşır mı bilmiyorum. Yanaşır ise bizimkilerin "kardeşim Esad" dönemine geçmesi iki gün bile sürmez.
    |
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben sizlere çok sağlam bi tiyo vereyim. Ayın 13 ünde bişe olacağı yok şu an doları çektiler birilerinin dolar alması şart ayın 20 ile 30 u arasında dolar 7 yi devirecek belki de bi sıçrama ile 7 ile 7.5 arası bi yerlere gelecek.

Bakın burada 5. Ayda herkes turist gelecek kabine belli olacak hükümet kurulacak dolar düşecek derken ben temmuzda 5 i geçecek diyordum ama yanılmışım ağustosta 6 yı geçti. Sadece gününü tutturamıyorum bu seferde 7 yi devirecek diyorum. Şayet iktidar çok büyük bi baskı uygularsa belki ekime sarkabilir.

Film ayın 23 ünde kopar diye tahmin ediyorum. Ben geçen hafta 6.27 den dolar aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 8 Eylül 2018; 1:9:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: suicide , tomshardware kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

https://www.yenisafak.com/ekonomi/rekor-buyume-yuzde-74-3357502

• Yarbay
    7502 Mesaj

Büyüyen bir sey var orasi dogru ama ekonominin kendisi degil dibindeki delik.

|
    |
    Merkur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
    2599 Mesaj

Bence faiz artışı olmayacak.

|
    |
    harbidenmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neden faizler artsın istiyorsun?

|
    |
    Circassian81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi arttırırsa!

|
    |
    Paratic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bu Merkez Bankası toplantısını bence Türkiye'nin Myıs 2013 FED Başkan'ı Bernanke'nin "Parasal Genişlemeyi Sonlandırıyoruz." açıklamasından sonra gireceğimiz en önenmli Merkez Bankası toplantısıdır.

Eğer Merkez Bankası burada piyasanın önüne geçmezse Türkiye ilerleyen yıllarda Arjantin gibi olacaktır.

Ben Merkez Bankası Başkanı olsaydım bu toplantıda faizleri direkt %25'e çekerdim. Ama buna AKP'nin kamu harcamalarında ve maliye politikalarında sıkılaşması OVP(Orta Vadeli Plan) ile eşlik etmezse sıkıntı olur.

Bu durumdan sonra birde Türkiye ABD, AB ile ilişkleri düzeltirse işte o zaman dolarda, faizde, kurda düşer..

Cari acik sene sonu 29 milyar dolara duser.mi

Cari acigi nasil.kapatacagiz kesin cozum olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Equris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.