Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,73₺ ' G.Altın=390₺ (06 TEMMUZ) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Spirit_Rises , de_bsr , Erzurum lu Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 112 Misafir (55 Mobil) - 58 Masaüstü57 Mobil1 iOS
82.162
Cevap
694
Favori
3.384.100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,86₺ ' Euro=7,73₺ ' G.Altın=390₺ (06 TEMMUZ) 🔥
Giriş
    337 Mesaj
    13 eylul ve 1994 insallah benzemez. Ozellikle ihalelerde oncu sinyallar varken, umarim dogru duzgun bir faiz artisi yapilir.
    |
    |
  • Yarbay
    11930 Mesaj
    6.40 TL nin altına indi yarın çok önemli bakalım neler olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Binbaşı
    1641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Şuana kadar sözel telkinlerle süreci çok iyi yönetiyorlar.

Faiz indirimiyle ilgili piyasada bir beklenti oldu ve dolar düştü.

Düşen doları piyasadan kendileri çekecekler.

Ben açıkcası faiz artışı beklemiyorum. Eğer yaparlarsada en fazla 20 ye çıkarırlar.
    Düşen dolar diye bir şey yok.
    Ben çok endişeli bir şekilde hanım ve çocuklara "of bugün de 5.30 oldu ne olacak bu işin sonu bilmem, herkes artık sıkı tedbirlerini almaya başlasın" dediğimde bile çok yüksekti bu ülkeye maliyeti ki gayet endişelendik o seviyelerde.
    Nisan'da merkez bankasının yılsonu dolar kuru beklentisi 4.22 idi. Öyle iyi yönetilme olmaz. Tahminler tutmuyorsa bunu yönetenler bir halttan anlamıyor demektir. Piyasada borç takan bir yığın adam peydahlandı. Ortam gayet kötü.
    Dolar alan yaya kalır lafları 3.30 civarıydı. Kısacası düşen dolar filan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 12 Eylül 2018; 14:0:7 >

• Yarbay
    2712 Mesaj
    şuan alım riskli varsa satın direk hafta sonu tekrar duruma göre girersiniz

|
    |

ooo 25 kuruş düştü şahlandık resmen o yeah

Amerikan doları ağlıyor TL şahlanıyor - Ahaber

Dolar çöktü TL şahlandı - Ahaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 12 Eylül 2018; 14:13:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: programmer_onur

Orijinalden alıntı: cemsinan

Ben çok endişeli bir şekilde hanım ve çocuklara "of bugün de 5.30 oldu ne olacak bu işin sonu bilmem, herkes artık sıkı tedbirlerini almaya başlasın" dediğimde bile çok yüksekti bu ülkeye maliyeti ki gayet endişelendik o seviyelerde.
    Nisan'da merkez bankasının yılsonu dolar kuru beklentisi 4.22 idi. Öyle iyi yönetilme olmaz. Tahminler tutmuyorsa bunu yönetenler bir halttan anlamıyor demektir. Piyasada borç takan bir yığın adam peydahlandı. Ortam gayet kötü.

Alıntıları Göster
    Yok hocam ne 3.30 u. 2.60 iken demişti onu Sayın C. Başkanı

http://t24.com.tr/haber/cumhurbaskani-26-lirayken-yatirim-yapan-yaya-kalir-demisti-dolar-4-liranin-uzerinde,597920

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Alıntıları Göster
    Politik konuşuyorsun. Dolar düşüyor derken neyi kastettiği mi bile anlamamışsın bu yüzden.

Senin bakış açına göre dolar 1 lira olsa bile dolarda düşüş yok dememiz lazım çünkü daha önce dolar. 0. 5 TL seviyelerindeydi...

Ne kadar politik bir bakış açısı bu.

• Yarbay
    5333 Mesaj
    Dostlar yarınki muhtemel faiz artışıyla doların düşmesini öngördüğünüz seviye nedir?

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

ooo 25 kuruş düştü şahlandık resmen o yeah

Amerikan doları ağlıyor TL şahlanıyor - Ahaber

Dolar çöktü TL şahlandı - Ahaber
    Dolar dış piyasada düşüyor.TL'nin bir etkisi yok.TL ne ki arkadaş.

Amerika-Çin şuanki İdlib olayları piyasalarda belirsizlik yaratıyor siyasi ve ekonomik olarakta yatırımcılarda beklemede.

Şuanki duruma pozisyon alma gibi de diyebiliriz.

Dolar petrol endeksli bir para eğer sanayin ve üretimin ve sana talep varsa sarsarsın yok böyle bir şeyin yoksa para biriminin değerliliğide bir hiçtir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 12 Eylül 2018; 15:24:55 >

Orijinalden alıntı: OrQuN

Dostlar yarınki muhtemel faiz artışıyla doların düşmesini öngördüğünüz seviye nedir?
    Ciddi bir faiz artırımı gelirse 6.00 olur bu konuşuluyor ama ne yapılacağı belirsiz ben buraya yazmıştım geçenlerde.

Aslına bakarsanız geniş çapta değerlendirilince doların 1 günde 1 birim yükselmesi yarım birim düşmesi korkunç birşey ama normal algılıyor pek çok kişi bu ekonominizin ne kadar oynak olduğunu gösterir yani bugün 05 düşen dolar yarın gene 1 birim yükselebilir gene 0.30 düşer 0.50 yükselir.Böyle bir dengesiz dalgalanmada da yatırımcı kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 12 Eylül 2018; 15:28:5 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Dolar dış piyasada düşüyor.TL'nin bir etkisi yok.TL ne ki arkadaş.

Amerika-Çin şuanki İdlib olayları piyasalarda belirsizlik yaratıyor siyasi ve ekonomik olarakta yatırımcılarda beklemede.

Şuanki duruma pozisyon alma gibi de diyebiliriz.

Dolar petrol endeksli bir para eğer sanayin ve üretimin ve sana talep varsa sarsarsın yok böyle bir şeyin yoksa para biriminin değerliliğide bir hiçtir.

Alıntıları Göster
    bunları zaten biliyorum ki? bana niye yazdın bunları.

• Er
    6 Mesaj

6.35ten girersem diyelim yüksek faiz artışı oldu tekrardan 6.5 seviyesine ne kadar zamanda gelir

|
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

bunları zaten biliyorum ki? bana niye yazdın bunları.

Alıntıları Göster
    Ben genele yazdım.Troller basarsa forumu seni dalgaya alırlar başta ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 12 Eylül 2018; 16:3:39 >
    Ne çakıldı ama bir haftada. Yarın da bir 1000 puan faiz arttırdık mı dolar molar kalmaz millette. Bu oyunu da böylece bozmuş olduk. Sıradaki oyunlar gelsin.

Orijinalden alıntı: Mr. Robot34

6.35ten girersem diyelim yüksek faiz artışı oldu tekrardan 6.5 seviyesine ne kadar zamanda gelir
    Dünya piyasalarının durumuna bağlı bilemem gündemdeki olaylar restleşmeler her şey etkiliyor şuanki abd çin politikası rusya iran ve idlib üzerine olan durumlar bir piyasa yoklaması var uyarılar sözler ama işte onlar belirsizliğe itiyor piyasaları o sözler icraate dönünce piyasalar etkileniyor işte.İşte o icraatler ne zaman olur belirsiz hamleler.Birde tabi bizim attığımız adımlar ülke olarak zaten dış politikamız süper olduğu için.
    |
    |
    Yarın saat kaç gibi açıklayacak acaba merkez bankası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yarın faiz artırımı olacak gibi bankaya 5.80 den 4k alım emri verdim hayırlısı bakalım :)

|
    |

Xiaomi Redmi Note 4X
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Yarbay
    8960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Ben genele yazdım.Troller basarsa forumu seni dalgaya alırlar başta ondan.

Alıntıları Göster
    hocam bende zaten mahsus öyle yazıyorum çomar gelsin diye.

geçen çomarın tekini dalgaya almıştım bir eğleniyorum bir eğleniyorum kafam dağılıyor çok güzel.

efsane ahaber başlığı atıyorum

''AMERİKAN DOLARI 25 KURUŞ DÜŞTÜ, TRUMP TL KARŞISINDA SAYGI DURUŞUNA GEÇTİ''

• Yüzbaşı
    619 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asihoroz20

Yarın saat kaç gibi açıklayacak acaba merkez bankası?
    14:00
    |
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Yarın faiz artırılacağını düşünmüyorum, haftayı 7.5 seviyesinde kapatır

Ytd

|
    |
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.