Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wehby , s.h.a. , Bati-Wan_Kenobi , Can851 , Can851 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
235.135
Cevap
1.165
Favori
11.770.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25292530253125322533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence çok iyi biliyor da, bizi aptal yerine koyuyor, nasıl olsa oy alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MB son açıklamadan etkilenir ve gene ipe un sermeye kalkarsa daha da doları tutamazlar. Son fırsat. Bakalım mb ters köşe yapacak mı?
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    MB faizi arttırıp, günah keçisi seçilirse şaşırmam

• Reis sağol varol elimizdeki dolarlar iyi kar yazdı : )
  • Cb nin son açıklaması faiz gelecek olarak yorumlanıyor. Bakalım neler olacak. Bir açıklama ile 20 kuruşa yakın oynama sağlanan bir ekonomimiz var...
  • Ben mb başkanı olsam istifa ederdim çekilecek dert değil.
  • Umarım faiz artışı gelmez. Döviz 10 tlye kadar çıksın.

Yaşadığımız hayat değil, hata.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    Olur mu olur. Bu saatten sonra taş düşebilir, ayı çıkabilir, her şey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Bence çok iyi biliyor da, bizi aptal yerine koyuyor, nasıl olsa oy alıyor.
    Her zaman aptal yerine koyulduğumu düşündüm ama bunu bazıları düşünseydi sen bizimle dalga mı geçiyorsun diye sorardı...

Bu yüzden bu haldeyiz

• Reisin acıklamalarından sonra Mahfi eğilmezin ekonomi ile ilgili sözü geldi aklıma biz kanaması olan hastaya bir gazoz iç kendini iyi hisediceksin diyoruz

• Merkez Bankası Başkanı temsili değil : )

• Konuşmaya başlamadan dolar alsaydık 20 kr karla okuturduk.
  • Konusarak yine aba altindan sopayi gosterdi...

Ters kose olursa hep beraber yanmisiiiizzz :)

• Piyasalar faiz artisi bekliyor dolar dusmeye basladi bile. Mb keske erdogani dinlese de faizleri beklenenin altinsa arttirsa

• Adam a diyor doları artırıyor b diyor doları artıyor sorsan sorsan bunun şakşakçıları akplilere abdyi doları boykot ediyoruz derler sahte paralar yakarlar reisiniz doları azdırıyor konuştukça ula düşen doları çıkardı geri adam 6.35 ten 6.45 oldu
  • Faiz artmazsa haftaya nolur acaba

• Faiz artirimina gidilmezse dolar firlayacak bu cok net, profesor olmaya gerek yok. Yapilan faiz artirimi ile ancak gecen yapilan gibi bizler icin alim firsati olusturulmus olacak, birkac aylik dolari dizginlemeye yonelik bir hareket sonucta hepimiz goruyoruz. Eger 4-5bp dolaylarinda bir faiz artirimi olursa 5.70 ler bekleniyor, guzel bir alim firsatidir, kademeli alacagim. Ancak 2bp lerde kalirsa ben dikine gidecegini dusunuyorum, 6.25 ortalamadan aldigimi 6.55 ten bozdum. beklemedeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence faiz arttırımı olacak. Akıllarınca yabancı yatırımcıya mb nin bağımsız olduğunu kanıtlamak için iyi polis kötü polis oyunu sergilendi. Faiz arttırılınca diyecekler ki bakın merkez bankası bağımsız olmasa Cumhurbaşkanın açıklamalarına rağmen faiz arttırabilirmiydi mb diye :)
  • RTE nin açıklamasına bakarsak faiz arttırımı olmayacak yada çok az olacak. Dolar uçabilir gibi. YTD.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

RTE nin açıklamasına bakarsak faiz arttırımı olmayacak yada çok az olacak. Dolar uçabilir gibi. YTD.
    Niye bunu goze alsinlar ki hocam ?

• 
Sayfa: önceki 25292530253125322533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.