Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,85₺ ' Euro=7,69₺ ' G.Altın=390₺ (27 HAZİRAN) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (7 Mobil) - 10 Masaüstü7 Mobil
82.121
Cevap
693
Favori
3.373.915
Tıklama
Popüler Konular listesinde 64. Sırada  bugün en iyi #10
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,85₺ ' Euro=7,69₺ ' G.Altın=390₺ (27 HAZİRAN) 🔥
Giriş
    2711 Mesaj
    tayipin yerinde olsam abd ile anlaştık f35 leri alıcaz ve papazı geri vericez diye bi blöf yalan açıklama ondan sonra tavuk sürüsü dağılırdı herkez bozmaya koşardı dolar tepetaklak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen hocam hamdolsun hepsi yaya kaldı

|
    |
    agtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yok hocam ne 3.30 u. 2.60 iken demişti onu Sayın C. Başkanı

http://t24.com.tr/haber/cumhurbaskani-26-lirayken-yatirim-yapan-yaya-kalir-demisti-dolar-4-liranin-uzerinde,597920

Alıntıları Göster
    Allah herkese böyle yayalık nasip eylesin amin.

|
    |

• Yarbay
    17674 Mesaj
    2002 de 1,75
    2007 de 1,25

yine böyle olur inşallah
    olacağına inanıyorum

Ben senin anlamadıklarını yazayım.

1. Zaten doların seyri konusunda politik olmayan bir bakış açısı imkansız.

2. Dolar düşük değil. Düşmüşken toplayacaklar dediğin seviye zaten bir felaket senaryosu. Yılsonu 4.22 diyen bir merkez 6.40’lardan toplamaya çalışacaksa bu işi ehline teslim etsin.

Sen düştü diyorsun, ben düşmedi diyorum. Dört liranın üstü köpük denmedi mi?

Köpükse düşmemiştir, köpük de toplanmaz.

|
    |
    TinyAngel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Münebbih

2002 de 1,75
    2007 de 1,25

yine böyle olur inşallah
    olacağına inanıyorum
    Keşke ama imkansız. Film koptu artık ve dış borçtan tut faize ve enflasyona kadar herşeyin tazmini aşırı zor bir seviyeye geldi. Rejim değişikliği nedeniyle ülkenin halini dışarıdan çok daha iyi gören dış yatırımcı da kolay kolay büyük çaplı meblağlar bağlamaz bu saatten sonra. Net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Eylül 2018; 22:11:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1641 Mesaj

O zaman her ekonomisi bozuk ülke kendi parasına abanıp, basıp basıp dolar alsın.

Bu olamayacağına göre dolar da düşmez.

Paraları basıp basıp dağıttığın sürece para birimin değerlenenez. İki kere ikinin dört olmasından da daha net bir kuraldır bu.

|
    |
    Atik Abi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yarın en fazla 150 bp faiz arttırımı bekliyorum. Yapılması gereken 600 bp. Beklenti ortalaması 400bp. Yarın mb kararı sonrası dolarda 7 lere doğru hareket görürseniz şaşırmayın. Ytd

|
    |

Orijinalden alıntı: Münebbih

2002 de 1,75
    2007 de 1,25

yine böyle olur inşallah
    olacağına inanıyorum
    2008 krizine kadar dolar gucsuzlesiyordu. Krizin temel kaynagi bu hatta. Mortgaga sebebi ile surekli piyasaya para verildi. Artik bu durum yok. O yillar tr icin sansti. Yatirim arge yapmadik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

tabiki y-chp ve kemal kılıçdaroğlu iktidar olursalar bu saygın demokrasi feneri ekiple ertesi gün türkiye 100.000 watt spot yemiş gibi aydınlancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Eylül 2018; 23:13:45 >
    |
    |
    Atik Abi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence 3-5 yıl ceza verirler,sonra iyi haldi tutukluluk süresi derken salıverilir. Hem ceza hem de ödül 2 si 1 arada...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    musty578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: musty578

tayipin yerinde olsam abd ile anlaştık f35 leri alıcaz ve papazı geri vericez diye bi blöf yalan açıklama ondan sonra tavuk sürüsü dağılırdı herkez bozmaya koşardı dolar tepetaklak
    dolarin sadece f35 ya da rahip muhabbetine yukseldigine inanan varsa hemen bozsun kazigi yesin zaten zerre acimam. bu dij mihraklar hikayesine itimat eden kendi guruhlari, onlari kaziklamis olur sadece.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Çavuş
    56 Mesaj
    beni bilen bilir defalarca grafik paylaşıp ne olabileceği konusunda görüş sunmuştum ki çoğu görüşüm doğru çıktı...ama gelen bir mesajla tüm paylaşımlarımı sildim, yatırım tavsiyesi niteliği taşımadan sadece görüş sunmak için yeni bir topik açtım, merak edenler bakıp yorum yapabilir

https://forum.donanimhaber.com/forex-piyasalri-denemeleri--134942767#134957453
    |
    |

Orijinalden alıntı: suicide

dolarin sadece f35 ya da rahip muhabbetine yukseldigine inanan varsa hemen bozsun kazigi yesin zaten zerre acimam. bu dij mihraklar hikayesine itimat eden kendi guruhlari, onlari kaziklamis olur sadece.

Alıntıları Göster
    senin hikayen ne söyle ona inanalım arabistanda hala 3.küsürlerde dolar şu dünya geneli kurlara baksanız ülkemize ekonomik savaş olduğunu anlarsınız ekonomi birden böyle kötüye gitmez yoksa değilmi

• Yüzbaşı
    512 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: musty578

senin hikayen ne söyle ona inanalım arabistanda hala 3.küsürlerde dolar şu dünya geneli kurlara baksanız ülkemize ekonomik savaş olduğunu anlarsınız ekonomi birden böyle kötüye gitmez yoksa değilmi

Alıntıları Göster
    Ne savaşı? Seçimler neden erkene alındı?
    Sanki ekonominin patlayacağı bilinmiyordu. Merkez bankası tl basıp duruyor tabi tüm paralar karşısında düşecek.
    Savaş falan hikaye ambargo yemedin, ciddi birşey yapılmadı.

• Binbaşı
    1723 Mesaj

Türkiye ye ekonomik savaş açılmış olsa heralde dolar 15 i bulurdu. Sizden şunu öğrenmek istiyorum MB para bastığı haberlere çıktımı çıkmadıysa nerden biliyorsunuz. Sadece öğrenmek için soruyorum aklınıza başka bişe gelmesin

|
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cinscat

Türkiye ye ekonomik savaş açılmış olsa heralde dolar 15 i bulurdu. Sizden şunu öğrenmek istiyorum MB para bastığı haberlere çıktımı çıkmadıysa nerden biliyorsunuz. Sadece öğrenmek için soruyorum aklınıza başka bişe gelmesin
    Emekli ikramiyaleri çil çil ve yeni serilerden oluşuyordu, emeklilerin gelecekten bir beklentileri olmadığı için onlardan oy geleceği biliniyordu, seçim öncesi ve bayram ikramiyesi altında bunlar dağıtıldı,16 ayda 13 milyar tl karşılıksız para basıldığı basında yer aldı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cinscat

Emisyon. Piyasada dolaşan kağıt para + bir başka değerden oluşuyordu. Bunun verisine bakmıştım sürekli artıyor. Tl bollaşırsa tabi tüm paralar karşısında değeri düşer.
    |
    |

|
    |
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.