Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (138. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 55 Misafir (1 Mobil) - 60 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
234.901
Cevap
1.164
Favori
11.761.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Krizle gelen krizle gider." söylemi yanlış. Daha doğrusu buzdağının üstünde görünen kısım. En doğru laf "Geldikleri gibi giderler." Büyük Atatürk'ün sözü. Bunlar uluslararası üst akılın planı ve organizasyonu ile geldiler. Aynı şekilde de gidecekler. 1946'dan beridir gelen(getirilen) herkesin gittiği(gönderildiği) gibi. Ne zaman ki bu sarmaldan çıkar ve "tam bağımsız ve milli" oluruz o zaman sağ sol farketmez adam oluruz. Yoksa kim gelirse gelsin eski hamam eski tas. Önümüze yine içten çürüten zehirli yemek konur. Sadece farklı bir sosla.
  • Bugün Türkiye'nin AB ile ithalat ve ihracat oranı yüzde 45-50 seviyesinde. 135-140 milyar avroluk bir hacimden söz ediyoruz. Ayrıca Avrupa'dan gelen doğrudan yatırım oranı da yüzde 65.

AB ilişkileri ambargo seviyesinde.
    Devletin tüm varlıkları satıldı. Kaynaklar binaya, köprüye harcandı.
    Doların daha şimdiden aldığı pozisyonu düşünürsek, sıkı tutunun son sürat duvara tosluyoruz

• ohyşş insallah sole bi 4 olur o zaman bozucam. 2.8 iken 5k almistim. ehonomi lutfen bole gitsin pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar düşünce veya artınca ne değişecek?

Sizlere soruyorum siz emkeği peyniri zeytini dolar ile mi alıyorsunuz? Dün 1 tl olan ekmek yine 1tl halkı kandırmayın boş boş şeyler ile
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Büyüyünce anlarsın şu an aklın yetmez bunlara..

• ülke iyeye gdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

MB tarafından müdahale geldi sonunda.

mudahele geldigi anda dusmuyor mu dolar hocam? zira suan 3,43 yansimadi mi yoksa bu dusmus hali mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Hocam akşama yeniden 3,4 olur
    Olmadı yarın görürüz .

Millet anlamıyor merkez bankası ile olacak iş değil bu. Bunlar sadece sancıyı anlık kesiyor hastalık yayılmaya devam ediyor.

mb faizi arttirdiginda hemen dolar etki ediyor mu peki? cunku dolar suan zaten 3,43 yarin flan mi azalcak yani, peki ne yapilmali hocam sizce

bu mllete mustehak diyemiyosun bizde yaniyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Yaw he he siz çok anlıyosunuz

Size kalsa ülke batıyor ama halkın iradesi biliyor ki avrupa bitmek üzere. Rusya domates limona muhtaç kalmış 1 hareketimizle.

Deyil sadece avrupa abd de bitti bunu öyreneceksiniz zamanla trumpt ülkeyi batıracak 2023'te dünyayı yönetiyor olacağız

Siz muhalif yazılara bürünmeye devam edin ama eyitim şart diye boşuna dememişler okuyun öyrenin gerçekleri biraz televizyon izleyin o zaman bile anlarsınız
  • Dolarin artisi bizi etkilemez diyen dupeduz gerizekalidir.

• Hocam çok zor atık ya. Ülkeye hangi açıdan baksak kötü durumda. Eğitim, sağlık, ekonomi, dış ilişkiler, güvenlik, ahlak, yozlaşma, torpil, işsizlik.. daha çok sayılır. Bunları yeni bir hükümet veya siyasal parti bile gelse yıllarca bile toparlayamaz. Çok kötü durumdayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Dolar düşünce veya artınca ne değişecek?

Sizlere soruyorum siz emkeği peyniri zeytini dolar ile mi alıyorsunuz? Dün 1 tl olan ekmek yine 1tl halkı kandırmayın boş boş şeyler ile

Şu anda diyorsun Peynir neden yapılıyor süt süt nereden elde ediliyor Koyun, Keçi ve İnekten inek ne ile besleniyor yem ve samanla peki bu besin maddeleri nereden geliyor ?? Tabiki YURT DIŞI peki ne ile geliyor DOLAR ile ve EURO ile geliyor Adam 2 tl ye aldığı yemi alacak 3.4 tl' ye bu farkı süte yansıtacak süte yansıyan fark peynire peynir ve süte yansıyan da sana bana.
    bu anlattığıma rağmen anlamıyor Allah ıslah etsin diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeblion

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Yeni para birimi tayyar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V2

Yaw he he siz çok anlıyosunuz

Size kalsa ülke batıyor ama halkın iradesi biliyor ki avrupa bitmek üzere. Rusya domates limona muhtaç kalmış 1 hareketimizle.

Deyil sadece avrupa abd de bitti bunu öyreneceksiniz zamanla trumpt ülkeyi batıracak 2023'te dünyayı yönetiyor olacağız

Siz muhalif yazılara bürünmeye devam edin ama eyitim şart diye boşuna dememişler okuyun öyrenin gerçekleri biraz televizyon izleyin o zaman bile anlarsınız

Eğitimi verende kitapları bastırıp bu olacak diye direttirende senin gibi SOYSUZ NE İDÜĞÜ belirsiz şahıs olursa sonuç belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

quote:

Şu anda diyorsun Peynir neden yapılıyor süt süt nereden elde ediliyor Koyun, Keçi ve İnekten inek ne ile besleniyor yem ve samanla peki bu besin maddeleri nereden geliyor ?? Tabiki YURT DIŞI peki ne ile geliyor DOLAR ile ve EURO ile geliyor Adam 2 tl ye aldığı yemi alacak 3.4 tl' ye bu farkı süte yansıtacak süte yansıyan fark peynire peynir ve süte yansıyan da sana bana.

Hayvana türk samanı verirsen onu yer, ithal edersen onuda yer. Ver türk samanı verdin de yemedi mi?

İşiniz gücünüz anca goy goy yok samanmış biz havalimanı diyoruz siz hala samandasınız.

• Allahsiz komunust rusu domates, limon krizine sokmuşuz, helal olsun bize. Az daha gayretle almanyayi greyfurt, ingiltereyi ispanak, amerikayida enginar krizi e sokarsak dunyayi yonetmek icin 2023 u beklemek zorunda kalmayiz. Maslak 1453 u unutmamak lazim, dunya liderligimizi en az 3 sene ileri cekmistir.

• 3.44 müdahele edilmiş hali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayvana türk samanı verirsen onu yer, ithal edersen onuda yer. Ver türk samanı verdin de yemedi mi?

İşiniz gücünüz anca goy goy yok samanmış biz havalimanı diyoruz siz hala samandasınız.

Sıfatsız türkiyede saman mı var illa sövdüre sövdüre anlattıracaksınız o lanet o soyunu sopunu bellediğimin hibritlerini getirdiniz getireli ne buğdaydan saman ve de diğer bitkilerdeki yemlik artık çıkmıyor o yüzdende yurt dışından alınıyor. O GOYGOYU da tren yapar düz sokarım sana.

cevab bile vermeye deymez terbiyesiz.

• Havalani fetisi var galiba, lafini duyunca orgazm olunuyor. Madem o kadr cok lazim neden bu hafta basinda birsuru ucus iptal edildi. Nufus olmayan yerde havaalni yapmak mutahit disinda kime yarar ;Vergisini verip, o havaalnini kullanmayacak milyonlarca vatandasami?

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Bence trollüyosun beni bir insanın vizyonu ekmek olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 24 Kasım 2016; 18:29:27 >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.