Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,82₺ ' Euro=7,57₺ ' G.Altın=380₺ (30 MAYIS) 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MRT_ , fatih591 , kerimcem Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 93 Misafir (48 Mobil) - 47 Masaüstü49 Mobil
81.445
Cevap
695
Favori
3.230.827
Tıklama
Popüler Konular listesinde 21. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,82₺ ' Euro=7,57₺ ' G.Altın=380₺ (30 MAYIS) 🔥
Giriş
    532 Mesaj
    Aklınız varsa bu günlerde uzun vadeli borca girmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

Toplantı ne oldu ?

iptal olmuş elini taşa suya sabuna sokmak istemediler neme lazımcılık had safhada hepsi..
    |
    |
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Yarbay
    3419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BmwBL

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: BmwBL

Chp gelirse dolar 1 lira olur

Hocam bunu neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz? CHP 'nin olası iktidarlık döneminde izleyeceği ekonomik politikalardan biraz bahsedebilir misiniz?

Yanlış anlaşılmasın, ben hiç bir parti için koşturmadım bu güne kadar ancak elimi kesseler sağ partiye oy atmam. Dolayısıyla bu güne kadar seçimlerde CHP'ye oy atmak durumunda kaldım. Yani normal şartlarda onu da atmak istemem ancak bu AKP belasından kurtulma ümidi ile kullanıyoruz oyları. Günümüz siyaseti malesef tekele döndüğü için sonuç bu. Sadece cumhurbaşkanlığı seçiminde boş oy attım. Yani tanımadığım etmediğim, huyunu suyunu bilmediğim Mısır göçmeni bir adama tabi ki oy atmayacaktım. Kemal efendi akıllı olacak, sol görüşlü insana "tıpış tıpış" dersen avucunu yalarsın. O yöntem biatçı sağ kültüründe olur, Sayın Kılıçdaroğlu önce bunu bi bilecek.

Neyse konu dağılmasın. Bakın bir siyasi partinin reklamını yapıyorsunuz ve diyorsunuz ki CHP iktidar olursa dolar 1 TL olacak. Bunun dayanaklarını açıklarsanız sevinirim. Yoksa çıkıp da Cem Uzan gibi saydırmak kolay iş.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy vermedinde ne oldu akp kazandı ?

Chp ekonomik vizoynu geniş bir partidir dolar 1 lirada olur asgari ücret 2000 lirada chp iktidar olursa

Chp iktidar olcak bütün dertler bitecek

Dostum kusura bakma ama 60 yaşındaki İzmir CHP kadın kolları başkan yardımcısı olan halamdan hiç bir farkın yok. Bak insanlara bir fikir veriyorsan açıklama yapacaksın, burası belli bir zeka seviyesinin üzerinde insanların bulunduğu bir topluluk. İyi o zaman ben de diyorum ki bir dahaki seçimlerde bağımsız aday oluyorum. Dolar 0.5 TL olacak, mazotu doğal gazı bedava dağıtacağım, asgari ücret 4000TL olacak. Şimdi bana oy mu vereceksin? Neden, nasıl diye sormayacak mısın?

CHP bu dinazor teyze kafasından çıkmadığı sürece olduğu yerde sayar. İnsanlara mantıklı açıklamalar yapmak lazım. Sana diyorum ki ekonomik planları ne, sen diyorsun ki ekonomik altyapısı güçlü. Tamam da neden kardeş neden? Bana CHP' ye gönül rahatlığı ile oy vermem için açıklama yapman lazım.

Senin düşünce yapının AKP koyunuyla hiç bir farkı yok kusura bakma. Sizin gibi sabit fikirliler yüzünden parti hiç bir yere gidemiyor. Öyle forumda avatarına CHP flaması koymak değil yani olay. Fikir üreteceksin, fikirlerini açıklayacaksın, isanları ikna edecek donelerin olacak elinde. Politika böyle kurulur. Yoksa Haydar Baş gibi konuşmak zaten kolay, olay o değil. Anladın?

Bu arada; bir sürü sağlam aday varken Ekmeleddin de kim oluyor? Tamam iyi bir akademik kariyeri var, saygı duyarım. Ancak seçimden 15 gün öncesine kadar adını bile duymadığım, nereden geldiğini, bizi nereye götüreceğini bilmediğim adama oy versem mi vermesem mi diye düşünürken bir de Kemal efendi çıktı dedi ki "tıpış tıpış gideceksiniz." Sen kim oluyorsun ya? Adam gibi bir seçim politikası hazırladın mı da ben sandığa gitmiyorum. Bu ülkede iğne de çuvaldız da başkasına battığı sürece bu işler böyle devam eder. İnsan önce seçmenini tanıyacak arkadaş. Bak sana ne diyorum, bizim düşünce yapımız sağ görüşlüler gibi biat kültürüne gelmez. Onlarda vur dersin vururlar, ver dersin verirler, bitti gitti. Benden oy istiyorsan ter akıtacaksın, beni ikna edeceksin tamam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 23 Kasım 2016; 22:55:42 >
    |
    |
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

Donald Trump, bağımsız kürdistan için sinyal vermiş. Türkiye'yi çok zor günler bekliyor.

kaynak?

Orijinalden alıntı: NeolindTR

EKK ne oldu?

Soyle bir aciklama bekliyorum.

"Eyy dolar! Sen kimsin ya? Senin karsinda yuzde elli iki oyla secilmis bir reis i cumhur var. Haddini bileceksin haddini. Ne kadar yukselirsen yuksel, bizi yildiramazsin. Aziz milletim zaten cevabi doviz burolarinda verecektir insallah."

Sokakta kadınlar camdan cama konuşuyordu. Azıcık doğalgazı açtık kapattık 70 tl geldi. Şok geçirdik diyordu.

Orijinalden alıntı: Prinergy

Sokakta kadınlar camdan cama konuşuyordu. Azıcık doğalgazı açtık kapattık 70 tl geldi. Şok geçirdik diyordu.

daha çok "geçirirler"
    |
    |
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    EKK iptal edildiğine göre herhangi bir önlem alınmaz ise cuma gününe kadar dolar 3.45 üstüne gider rahatlıkla. Ama sanırım yarın TCMB yetkilileri bir araya gelecekmiş. Bakalım neler konuşulacak. Ben diyorum ki akışına bıraksınlar. Bu bataklığa bizi sürükleyenler o şahıslar değil ne yazık ki.

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

EKK iptal edildiğine göre herhangi bir önlem alınmaz ise cuma gününe kadar dolar 3.45 üstüne gider rahatlıkla. Ama sanırım yarın TCMB yetkilileri bir araya gelecekmiş. Bakalım neler konuşulacak. Ben diyorum ki akışına bıraksınlar. Bu bataklığa bizi sürükleyenler o şahıslar değil ne yazık ki.

Bu saatten sonra Merkez Bankasının alacağı önlemlerin çok bir etkisi olmayacak piyasaların zaten Merkez Babkasının dolar bu kadar yükselmesine rağmen müdahale etmemesi veya edememesi Merkez Bankasının imajını çok kötü etkilediğinden yapılan açıklamalara piyasada ciddi tepki alınmayabilir. Bu gün yazdığım piyasa analizindede bu konuya değindim merak ederseniz link:http://www.yatirimtavsiyeleri.com/2016/11/23/dolarin-freni-patladi-rekor-kirmaya-hizla-devam-ediyor/

|
    |

• Yarbay
    7341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haciz mahallinde dans

quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

Donald Trump, bağımsız kürdistan için sinyal vermiş. Türkiye'yi çok zor günler bekliyor.

kaynak?

Bugün ki ana haber bültenleri

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 23 Kasım 2016; 23:55:20 >

İstersen alt kısmı sansürle, bazı ak-üyeler konun kapatılması için bahane arıyorlar zaten

|
    |
    flonky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

İstersen alt kısmı sansürle, bazı ak-üyeler konun kapatılması için bahane arıyorlar zaten

Şeriatın kestiği parmak acımaz
    |
    |
    bu erdoğan kafayımı yedi arkadaş faiz'in nesi yüksek? parasını faiz'e yatıran biri 1 sene sonra zarar'da,hala faiz'leri düşürün diyor bu adam ya
    quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

bu erdoğan kafayımı yedi arkadaş faiz'in nesi yüksek? parasını faiz'e yatıran biri 1 sene sonra zarar'da,hala faiz'leri düşürün diyor bu adam ya

Erdoğan 20 yıldır kendi fikri ile konuşmuyor.
    Daha 15 temmuzda "ben başkomutanım de hadi" arkadaki sesi duymadıysan bunu yazman normal.
    Promter a ne yazmışsa danışmanı onu okur. Faizi indirin demiş o da onu söylüyor.
    Burada konuyu ekonomi bakanına sormak gerek. Erdoğan'a hiç değil.
    |
    |
    569 Mesaj
    asgari ücreti 2.000 lira yapsan ne yazar?

paranın bir alım gücü kalmadı, piyasa allak bullak. Her şey ateş pahası, freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz bir yere 2-3 senedir ama hadi hayırlısı.
    |
    |
    Bu nedir ya. Yurtdışından maddi birşey getirde nasıl yollarla kazanılıp geldiği umurumuz da değil demişler resmen.

Fos çıktı.
    |
    |
    Springheel Jack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün hedef 3.45.Durmak yok yola devam.Geçen sefer bademler dolarları toplamıştı bu sefer de biz kazanalım.
    |
    |
    doları 10 tl'ye çıkarıp bence paradan bir sıfır atacaklar

Türkiye'nin en büyük şirketleri şu an büyük sıkıntılar içerisinde

thy de büyük sıkıntılar var

http://www.milliyet.com.tr/thy-30-ucagi-yere-indirdi-gundem-2340902/

aynı şekilde Türk Telekom pörltledi. Türk Telekom'un bu durumda olması tamamen hükümetin ihmalkarlığı.

http://turk-internet.com/portal/yazigoster.php?yaziid=54366

turkcell de de durum pek iç açıcı değil

http://www.gazetevatan.com/cukurova--alfa-borcunu-yeni-krediyle-kapatacak-118770-ekonomi/
    |
    |

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,666
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.