Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: freshwind , freshwind , programmer_onur , guest874271 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (4 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.170
Cevap
1.165
Favori
11.772.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 9 Haziran 2020; 4:11:17 >
  • dolmaz çok güzel alım fırsatı veriyor üstüne ekleme şansımız doğdu alıma devam devammm........
  • Baş döndürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın kuyumcularda ki gram altının satış fiyatını merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekrar 6,80 e dönerse komedi olur c dalgasını da tamamlamış olabilir

• radko kullanıcısına yanıt
    Kuyumcular yarın altın alımu yapmaz. Nakitim yok abi :)

• asıl düşüş bugün değilde yarın deniyor bakalım tutçakmı bu fragmanmış sözde -2.5 diyorlar...herkes sallıyor birşeyler..
  • Yarın gözüm altında olacak.Eğer böyle devam ederse fiziki olarak altın alırım.Uzun vadeli düşünüyorum.
    Yatırım amaçlı olarak hiç fiziki altın almadım.Gram,çeyrek,cumhuriyet gibi seçeneklerden hangisini tercih edeyim ? Bilgi verebilecek olan varsa çok sevinirim.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir. :)
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    24 ayar gramdan şaşmayın

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum
    Şu an makastan dolayı küçük yatırımcı fazla işlem yapmıyor.
    Panik yarın yaşlanma ihtimali mümkün heleki 6.69 altına giderse.
    Ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

asıl düşüş bugün değilde yarın deniyor bakalım tutçakmı bu fragmanmış sözde -2.5 diyorlar...herkes sallıyor birşeyler..
    yarın eğer dediğin gibi 2,5 ekside kapatırsa dolar almak için çok güzel bir fırsat olur 20 k alım için beklemedeyim

ileride patlatırız voleyi

• Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Gram çeyrek cumhuriyet Reşat beşi beyerde.. Bunların farkli fiyatlandırmalari yok..
    Fiziksel altında al sat makası daha fazladır sadece sanal alınan gram altında (24 ayar) makas daha azdır ve saklama problemi yoktur.
    O nedenle sorunuz sanal ve fiziksel mi olabilir ancak..
    Çeyrek mi cumhuriyet mi değil..

• dephyr kullanıcısına yanıt
    Bugün 6.70 baz alsak üzerine - 2.5% fazla iddialı geldi bana. 6.53 lere gider.. Kademeli gidişi ok de 1 günde gitmesi için bizim bilmediğimiz farklı birşey olmuş olması gerekir

Fakat 2 günluk toplamda 2.5 dersek 6.80 den başlarsak 6.63 eder ki bu benim de ilk kademe paylaştığım kuvvetli destek noktası. Bu daha muhtmel bir beklenti olur yarın için.

Ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 26 Mayıs 2020; 17:49:31 >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    Sanal alımda gelen ekstra vergiyi unutmayın ve artık eskisi bi daha az makas olacağını sanmam

Kuyumcu da aynı olayı uygulayacak makasta bunu da hesaba katın

Benim kuyumcum işini bilir

Unlu bir Çin atasözü der ki "tek akıllı sen değilsin"

Şu an tfx de makas 2 TL.. Makas değişmiyor üstüne kambiyo vergisi geliyor. Bu usd için de geçerli zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 26 Mayıs 2020; 17:51:39 >
    390 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bugün 6.70 baz alsak üzerine - 2.5% fazla iddialı geldi bana. 6.53 lere gider.. Kademeli gidişi ok de 1 günde gitmesi için bizim bilmediğimiz farklı birşey olmuş olması gerekir

Fakat 2 günluk toplamda 2.5 dersek 6.80 den başlarsak 6.63 eder ki bu benim de ilk kademe paylaştığım kuvvetli destek noktası. Bu daha muhtmel bir beklenti olur yarın için.

Ytd
    valla düne göre 6,82 den buraya döndü farklı ne olacağını yarın göreceğiz alım için beklemedeyim işlem yaptıktan sonra 7 üstüne kapattığı an voleyi patlatırım aldığım ve sattığım aradaki farkı cebe indiririm Allah bereket versin o aradaki farkı birileri ödeyecek ama umurumda değil
    YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 26 Mayıs 2020; 17:53:35 >

• pasha10 P kullanıcısına yanıt
    Şu an hepimiz altın düştü yatırım yapalım vs diyozda ne kuyumcuda ne de bankada şu an görülen rakamlar olmıcak gibi.

• Arkadaşlar şu an evde cenaze havası var.. Haziran sonu ev için ödeyeceğimiz yüklü miktar altınımız vardı 390 üstünü görünce bozdurmadık daha bir ay var diye şimdi düştü 370 lere.. Bir aylık süreçte tekrar bir yükseliş görürmüyüz sizce en azından 380 üstünü fikriniz nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

Bu mesaj silindi.
    Bayram tatillerinde tr.piyasa kapalıyken hep düser fixtir...!

• 
Sayfa: önceki 40314032403340344035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.