Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4031. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 34 Misafir (7 Mobil) - 29 Masaüstü9 Mobil3 Android
5 sn
235.482
Cevap
1.165
Favori
11.784.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 40294030403140324033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Bakın millet nasıl kara para aklıyor

Hepsiburada gibi sitelerde her ne kadar yüksek konfigürasyonda da olsa asla o parayı etmeyecek olan 100.000 liraya Monster notebooklar falan satılıyor ama bunlar iyice mokunu çıkarmış dediğiniz olayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada bir troll çetesi vardı ne oldu gene yer altına çekilmişler...

Dolar/TL düşer çıkar yani dalgalanır . Belki 7,23 ü tekrar görüp ikili tepe yapacak belki 6,20 e çekilecek ...

Bunu bilemiyorum.

Ama burada sanki bir halt biliyormuş gibi millete akıl satan trollcükler vardı. 1 aya kalmaz

Dolar 8 olscheaak , 10 oleachaak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altını fiziki alın. Onstaki yükselişe katkınız olsun.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    Doğru anlamışsın hocam,bunu alanen yapanlarda çevrenizde vardır en basiti bizim mahalle bakkalı altın da trilyonluk mercedes ama kıytırık bakkal dükkanı işletiyor oğluyla beraber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • first_officer F kullanıcısına yanıt
    Ben erken genel seçim olacağını bu forumda ekrem imamoğlu-mansur seçilceğinde yazmıştım artık ciğerlerini biliyoruz çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    ak ekonomistlerin dedikleri önemli ne derlerse tersi çıkıyor kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 26 Mayıs 2020; 16:10:47 >
  • paraşütsüz düşüyor
    6.70
  • 6,69 geliyor sanırım
  • Youtuber selçuk gezeri dinleyip 7 lerden dolar alanlar fena yorumlar atiyor videolarına direk siliyor editöerleri :D:d
  • Altın, dolar bugün paraşütsüz düşüyor. Nereye kadar düşecek bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 26 Mayıs 2020; 16:14:21 >
  • 372 lira olan gram altın için İşbank 388 lira gösteriyor satış olarak. Tamam piyasalar kapalı da, bu nedir arkadaş. Piyasalar açılınca yarın dip fiyat ne civarlarda olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Mayıs 2020; 16:26:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkta birkaç aklı başında arkadaş hariç, yorumlar iki gruba ayrılmış. Bir grup dolar çıkınca "bakın dolar patladı biz demiştik" diyen grup. Diğer grupsa geri gelmeler olduğunda " bakın biz demiştik dolar nasılda düştü" diyen grup.

Şu an ikinci grup konuşuyor. Ve bir ay sonra birinci grubun konuşmama garantisi yok.

Salgın olsun olmasın bu kadar oynak kur hayıra alamet değil öncelikle. Bu bizim g.tümüzün açıkta olduğunu ispatlar.

7, 25 den 6, 73 e inmesine sevinenler için; "ölümü görüp sıtmaya razı oldular" derim.

1 Ocak 2020, doların yıl devri 5, 90 idi.
    6, 73 e göre an itibariyle, türk lirası %13, 89 değer kaybetmiştir ve bu oran çok yüksektir.

Türk lirasının 2017 den bu yana değer kaybı, sınırı çoktan geçmiştir. Artık bırakın %13-14 ü. Kesinlikle ama kesinlikle doların artışı, yıllık enflasyonun altında olmalıdır ki, kaybettiğimiz alım gücünü ve refahı yerine koyalım.

Bu sene turizm gelirleri yok ( yıllık 30 milyar dolar yok)
    İhracat salgından dolayı çakıldı (en az %40)
    İthalat iç tüketim talebinden dolayı düşmüyor (cari açık demek)
    Swap yapan yok ( kadim dostumuz katar hariç)

Bunları üst üste koyun ve son baharı düşünerek tahminleme yapın. Yoksa anca kendi kendinize mastürbasyon yaparsınız başlıkta.

• 7.20 den alanlar 2. kez taklaya geldi yine bekle babam bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Altını fiziki alın. Onstaki yükselişe katkınız olsun.
    Ben Fiziki alıyorum zaten hocam... Bankalara güvenmiyorum. illaki altını göreceğim dokunacağım yoksa almam. Bankalar olmayan altını satıyorlar rakamsal olarak. Fiziki candır gerisi hikaye zaten

• radko kullanıcısına yanıt
    Bugün için dedim bro, 1 günde 1 TL düşmez zaten.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Benim destek 6.68 onun için hala patlamadı

• onur1301 kullanıcısına yanıt
    6.20 den 7.20 ye gelene kadar konuyla ilgisi olmayan, berber de tras olurken gaza gelip 7.20 den dolar alırsan beklersin..
    Fakat 7.20 yi geçtim 7 de satanlar şu an 6.5lari bekliyor ve oralardan tekrar alıp dolarlarıni sayacaklar..
    Matematik

Gaza gelip alanların profiline bakarsanız da trajikomik bir tablo ortaya çıkıyor.. Onu da siz inceleyin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 26 Mayıs 2020; 16:33:25 >
  • Günlükler patladı.
    Haftalık da 6.69

• Dünyada herkes senin gibi yapsa karşıksız para basamazdı fed.

• 
Sayfa: önceki 40294030403140324033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.