Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40284029403040314032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geri çekilme başladı ama piyasalar kapalı :)

Herhalde tren kalacak hamle yapana kadar

Keza vergi makas derken bu seviyeden satıp 6,50 beklemek anlamsız oluyor

Ytd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 9 Haziran 2020; 4:12:21 >
  • emclord00 kullanıcısına yanıt
    Altında belirleyici sadece usd try değil ons fiyatı.
    Ons 1750 usd seviyesinde kalsa ve usd try 6.56 dahi olsa gram 370 TL oluyor. Yani gram da dramatik bir düşüs için ons u takip etmek gerek.

• Sayfa no sanırım 4008 di

Evet bugünlerin bu kadar da çabuk geleceğini beklemiyordum. Altına dolara gelen vergi sonrası herkes her yerde borsayı konuşmaya başladı. Borsaya 150.000 üzerinde yeni üye kaydı yapılmış

Yarın piyasalar açılınca dolarda ve altında satışlar gelebilir olumlu hava devam ederse düşüş devam edecektir dolar endekside düşüşe geçti bakalım 6.67 yi kaç günde kıracak yada kırabilecek mi

Konuda dip soran arkadaşlar var öyle her dibi her zirveyi nokta atışı bilecek bi babayiğit maalesef yok. Gelişmelere bakılır tahminler yapılır.

Battı çöktü bitti gitti diyenlere şahsen ben aldırmıyorum zira benim ne altınla ne dolarlar işim yok. Borsadanda çekilmek istiyorum ama bi ralli gelme ihtimali var çünkü her geçen gün hane halkının borsaya ilgisi artıyor artık yabancı yatırımcı borsada eskisi kadar etkili olamıyor. YTD...

• Not
    Yazdıklarım kısa vade içindir uzun vadede elbette dolarda altında hep artmıştır bunu tartışmak aptallık olur YTD

• Borsayı pazarlamak için çok uygun zaman.
    gelsin küçük yatırımcı,parasını söğüşleyelim...
    hayır üretim mi var işsizlik mi azaldı,özel sektörün döviz borcu mu ödendi?
    tamamen spekülatif.
    kazanan büyük yatırımcı olur,acemi adamın elinde patlar.
  • Altın biraz daha düşer umarım 2 hafta sonra 50 Bin TL lik altın alacağım Elimdeki altınla 100 bin liralık altın olacak...3 yıl dokunmayacağım aldığım altınlara bakalım 3 yıl içinde fiyatlar ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Film başlıyor çekirdekleri alın..
    Çekirdekleri alın demiştim

6.73

• batan ülkeye bak,, 5.90 - 7 tl hareketinde sadece yüzde 20 yükselmiş dolar için yazılmayan kalmadı 8 cepte, 12 garanti idi,, hele o yazıp yazıp yazdığını silen vardı birde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 6.69 olursa çok güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

batan ülkeye bak,, 5.90 - 7 tl hareketinde sadece yüzde 20 yükselmiş dolar için yazılmayan kalmadı 8 cepte, 12 garanti idi,, hele o yazıp yazıp yazdığını silen vardı birde
    onlar forumun siyasi trolleri takmamak gerek hergün batıyoz dolarda 10 tl 65 tl oluyor zaten her allahın günüde seçim var zaten..
    olay küresel covid19 savaşma seviş kararı aldırdı paranın babalarına ders verenlerine, bizim gibi pazarı geniş ve karlı ülkelere para pompalancak ha oda kısmi, covid 19 dahada komplike vurursa herkes batıcak nanayı yiyecek zaten. kasım aralık gibi belli olur,şimdi gecici uzlaşı aşk bahar dönemi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Mayıs 2020; 15:55:49 >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Ülke şahlanır ekmek 50 kuruş olur bi anda demi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç liradan dolar alalım? Bilir kişiler tahmin yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bakın millet nasıl kara para aklıyor

şimdi benim gibi jeton geç düşenler, hala anlamayanlar vardır. anladığım kadarıyla olayı anlatayım. elinizde kara var. dükkan açıyorsunuz ürünü yüksek fiyattan satışa sunup satın alıyorsunuz. alıcı da satıcı da sizsiniz yani. böylece kayıt dışı olan para kayıt altına giriyor ve para aklanıyor.

• Banka satış 385 lira gram altın için. Makas 11 liraya çıktı. YKB en azından böyle. (385-374=11)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Mayıs 2020; 15:33:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Altında belirleyici sadece usd try değil ons fiyatı.
    Ons 1750 usd seviyesinde kalsa ve usd try 6.56 dahi olsa gram 370 TL oluyor. Yani gram da dramatik bir düşüs için ons u takip etmek gerek.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 9 Haziran 2020; 4:12:9 >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    kılıfına uygun bir aklama değil. zira

1. ürünün fiyatı ile yazılan fiyat arasında çok fark var. elbet istediği fiyata satabilir ama bunun makul olması gerekir. maliye incelemesinde sorarlar adama
    2. fatura kesmesi lazım ve KDV ödemesi gerekir. muhtemelen bunu yapacak ki para aklansın. peki bu durumda maliye dayı nasıl bir kulaklık işidir bu diye tekrar sorar adama..
    3. maliye sormuyorsa, yorum bile yapmak istemiyorum anlayan anlamıştır..
  • destekler patladı.

6.72
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Altın biraz daha düşer umarım 2 hafta sonra 50 Bin TL lik altın alacağım Elimdeki altınla 100 bin liralık altın olacak...3 yıl dokunmayacağım aldığım altınlara bakalım 3 yıl içinde fiyatlar ne olacak
    Fiyatlardan ziyade 3 yıl içinde gerçek enflasyon ne olacak. Ona göre altın almış olarak varlığınızın değerini korursunuz en kötü. Yatırımdan ziyade eriyen TL'den çıkıp varlığın değerini enflasyona karşı reelde koruma açısından bakıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Mayıs 2020; 15:42:34 >
  • muhtemel bi erken secim icin güzel bir analiz...

https://twitter.com/avrasyaanket/status/1265212289025638400?s=19

• 
Sayfa: önceki 40284029403040314032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.