Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/haberler/haber/thyden-bir-ilk-daha-100-yerli-yapim-ucak-koltugu-seri-uretimi-basladi

Koltuğu yaptıkya gerisi gelir. Aliexpresten bişey alacağım zamanda merkez banaksında çektiririm nede olsa rezervi bol gidip vatandaşın kullanmasını bekliyor.
    3. havalanı ve kanal istanbul projeleri bitince uluslar arası anlaşmalar gereği almanay ve ingiltere devletleri fesholacakmış. Zaten vatandaşlarıda akın akıan geliyor bu güzel ülkemizde yaşamak için. Verirlerse onlarıdna topraklarını katar anlı şanlı hilafet bayrağınıda dikeriz alamanın ingilizin toprağına.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaren2023

bugun biraz geri cekilme var artık ortamı germemek gerek

Bu günler geçici artmaya devam edecek dolar.
    Zaten akaryakıt doları aratıyor. Acayip zam geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar inecek diyen arkadaşlar elinizdeki doları hemen satın o zaman. Acil olarak bugün satın. 3.35'in altına inecek ya hani, zarar etmeyesiniz.
    Satmazsanız delikanlı değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1771 -- 22 Kasım 2016; 14:38:57 >
  • Sabiha gökçen'de yabancılara satılmış hayırlı olsun.
  • Düşüşe geçti,3.30 civarlarına kadar iner yatay bir seviye izler diye düşünüyorum şuanlık.

Başkanlık seçimi,FED'in kademeli faiz arttırımı ve Şangay Beşlisi giriş olayları ile tekrar uçuşa geçer.

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    hocam bu ülkede makarnayla kömürle asfalta ekmek gibi bananlar olduğu sürece bu ülke bölünücek ama darbe zamanındaki gibi değil alttan alttan samanın altından su gider gibi ve millet bileniyle bilmeyeniyle bunu yaşayacak cahil insan zararlı insandır kusura bakmasın kimsede ipe doğru gidiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sparda_ -- 22 Kasım 2016; 16:6:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Vatandaş hükümetten 10 numara memnun siz makarnacı demeye devam edin, vatandaş memnun olmasa neden oy versin 15 yıl boyunca?

Vatandaş panameraya bmw'ya mercedes'e biniyor. Vatandaş mutlu, türkiye büyüyor, hedef 2023 ve avrupa parçalanmak üzere. Rusya'yı bir hareketimiz ile limon domatese muhtaç bıraktık.

Abd çatladı, her yerinde protestoler var, o da parçalanmamak için çırpınıyor ama dünyada bir dev doğuyor.

Bu devin adı türkiye, gelişmiş ekonomisi, teknolojisi, tankı, 15 temmuz şehirleri köprüsü, osmangazi köprüsü, maslak 1453 ve 3. havalimı ile her yere kafa tutuyor.

Dünyanın her yerinden insanlar türkiye'de yaşamak için sıraya giriyor, sınırdan kaçak giriyor, bu ülkenin nimetlerine herkez hayran. Daha sayayım mı ha?

Anadın?_

GTX konusunda 400 TL' ye 1070 almaya çalışırken şizofrenik bir eğilimin olduğunu düşünmüştüm. Şu anda kanıtlanmış oldu. Bir doktora görünmende fayda var

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Garantisiz, ve fabrikasyon bellek hatası olan üzerine piyasadaki en yüksek cw sesine sahip. Ek olarak tr'de 1200tl'ye alınan bir karta fazla bile önerdim.

Anlamadığın konular üzerine yorum yapma.

Anadın?
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Çok afedersiniz bir şey sormak istiyorum. Yukarıda yazdığınız şey ironi değil mi? Çok güldüm çünkü. Ama ironi olmama ihtimalini düşününce ağlamaya başladım. Ciddiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Garantisiz, ve fabrikasyon bellek hatası olan üzerine piyasadaki en yüksek cw sesine sahip. Ek olarak tr'de 1200tl'ye alınan bir karta fazla bile önerdim.

Anlamadığın konular üzerine yorum yapma.

Anadın?

Elimde tertemix GTX 660Ti var, 400 TL' ye onu verebilirim istersen (:

GTA V medium ayarda yağ gibi akıyor, sana yeter
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Ben al satçıyım kardeş zaten kendimde 1080 sli var 4k pro gamer'ım
  • quote:

Ben al satçıyım kardeş zaten kendimde 1080 sli var 4k pro gamer'ım

Helal sana be, koçum benim Reşit olunca turnuvalara da katılmayı unutma
  • Prinergy P kullanıcısına yanıt
    hocam sen yanlış yerden vurdun.
    kapıcılık hakkında bilgin yoksa, seni uyandırıyım. altında ki araç ucuz bile :)
    mesleğin detaylarını yazayım sana istersen.
  • Ya bu TL nin değer kaybetmesi adına bir fikrim var aslında.
    Büyük olasılık TL değer kaybetmeye devam edecek ta ki patlayana kadar. Yani para kendini yitirecek. Daha sonra yeni liralar basılacak. Dikkat edin Türk lirası değil Lira. Dolar Euro veya Sterlin gibi. Lira olacak Türk lirası değil. Şimdi bu yanlış anlaşılmasın. Yani neden Türk değil karşı mı geliyorsun gibi bir şey değil. Türkiyeye özgü bir para birimi ama lira. Böylece dolar karşısında yeni para birimi olunca belki 0.25 ya da 0.8 gibi olacak.
    Ama bunların hepsi bir düşünce. Gerçek olacak diye bir şey demiyorum belki olur belki olmaz ama muhtemel. Mantıksız yönü var mıdır yok mudur onu da bilemem. Belki 2023 hedeflerinden birisi de bu olabilir. Ama şundan eminim yakın bi gelecekte böyle bir şey olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jemalizm1

geçen sene bu zamanlar, arkadaşıma bilgisyar toplayacağız, dolar enteresan bir şekilde 2,82 den 2,93 lere çıktıydı:
    bana dedi ki, dur 2,70 lere düşsün de öyle toplayalım.
    bende dediydim ki: o asla düşmeyecek bence topla ilerde KAR edeceksin.
    şuanda hala 7yıl önceki bilgisayarını kullanıyor, komple toplamaktan vazgeçti ama hata, dolar düşmeyecek yükselecek, belki yerinde seyredebilir uzun bir süre (stabil tutacaklar) daha sonra yine kuruş kuruş yükselecek.
    bu bir gerçek,
    doların Türkiye'deki tarihine bakın hiç düşmüş mü? (örnek) 2 kuruş düşüyor, 1 sene de 7 kuruş çıkıyor.

O arkadaş çok yanlış yapmış. Bilgisayar toplayacak olanlara da tavsiyem şimdi toplamasın tahminimce yılbaşına kadar 3.30 dan aşağıya inmez. En toplanacak kur ise 3.00 veya 3.02 en çok 3.08 3 den aşağıya beklenmemeli artık. Üretim olmadığı ve turizm olmadığı sürece düşüş devam edecektir. Zaten bu yıl turizm iyi gitmedi, üstüne darbe oldu, üstüne olaylar çıktı trump başkan seçildi vs. üst üste geldi. 3.5 i bulmayacak fakat 3.1 e düşük bir ihtimal olur. En azından 2018 e kadar dış yatırımcılar şu anda temkinli. Yılbaşından sonra ne olur artık kestirmek çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Konuyu açan arkadaş, doların yükselmesinden o kadar memnundu ki, bir kuruş artsa hemen başlığı güncelliyordu. Başlığı zil takıp oynayarak sevinçten dört köşe olarak değiştiriyordu. Öyle ki her gün, her saat kur artışını başlığa yansıtıyordu. Kur 3.40den yukarı gitmeyince bu arkadaş zil takıp oynamyı bırakmış anlaşılan; üzüntünden, ağlamaktan başlığı güncelleyemedi anlaşılan. Yatıp kalkıp dua ediyordur, Allahım n'olur, dolar tekrar 3.40dan yukarı tırmanmaya devam etsin. Bi kuruş bi kuruştur, nolur devam etsin, ister kuruş kuruş, ister lira lira... diye ahlayıp vahlıyordur...

haber7 sitesi değil burası yanlış gelsin.
    TRT haber'den yiğit bulutu izleyip mi geldin ?

Karın ağrısı çok şiddetli demek ki:

Trimebutin maleat öneriyorum!

iRecete:
    Gismotal 200mg, 1/3

Esprini sevdim yaratıcı.

Bu konuda yazdığım mesajları bir araştır. Çıkart yani. 4-5 tane yazmışımdır.
    Çarşaf gibi önüme koy. Bak bakalım muhalif olduğum halde neler yazmışım.

• asosyal mühendis kullanıcısına yanıt
    Kafa mı buluyorsun. Eğer dediğin şeyin olması için o yeni para birimin karşılığı olmak zorunda.

Dediğin şeyin para basıp neden borcumuzu odemiyoruz demekle aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

Ya bu TL nin değer kaybetmesi adına bir fikrim var aslında.
    Büyük olasılık TL değer kaybetmeye devam edecek ta ki patlayana kadar. Yani para kendini yitirecek. Daha sonra yeni liralar basılacak. Dikkat edin Türk lirası değil Lira. Dolar Euro veya Sterlin gibi. Lira olacak Türk lirası değil. Şimdi bu yanlış anlaşılmasın. Yani neden Türk değil karşı mı geliyorsun gibi bir şey değil. Türkiyeye özgü bir para birimi ama lira. Böylece dolar karşısında yeni para birimi olunca belki 0.25 ya da 0.8 gibi olacak.
    Ama bunların hepsi bir düşünce. Gerçek olacak diye bir şey demiyorum belki olur belki olmaz ama muhtemel. Mantıksız yönü var mıdır yok mudur onu da bilemem. Belki 2023 hedeflerinden birisi de bu olabilir. Ama şundan eminim yakın bi gelecekte böyle bir şey olmayacaktır.

Düşüncen şöyle yanlış. Kağıt parçası olan parayı değerli yapan paranın kullanımıdır. Borcu borçla kapatmak gibi bişey oluyor bu.

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla bozuk kartı ucuza alıp bir başkasına kekleyecektin.

Bir Akpliyede bu yakışır

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

Ya bu TL nin değer kaybetmesi adına bir fikrim var aslında.

Paradan altı sıfır atılınca sevinen tip. Sanıyor ki param değer kazandı

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.