Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3848. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (5 Mobil) - 30 Masaüstü9 Mobil3 Android
5 sn
235.474
Cevap
1.165
Favori
11.784.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 38463847384838493850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    360 idi 355 gelirse yüklü alayım dedim dün 362 bugun 368
    ceyrek altın 600 lira ben 2015 te arkadasıma 400tl ye yarım altın takmıstım hey gidi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 13 Nisan 2020; 10:56:17 >
  • youtube dan takip ettiğiniz analiz kanalları var mıdır acaba
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    İslam Memiş 320 TL'yi bekliyorum diyor. Bakalım tutturabilecek mi? 350'yi tuttursun ona bile razıyım. Ben de yüklü alım yapacağım kahrolarak izliyorum.
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Altın Para, Erkan Öz, İslam Memiş, Nasrullah Ayan, Murat Han

Biri koptu gidecek diyor diğeri düşüş bekliyorum diyor.

İslam Memiş ve Erkan Öz millet nakite sıkışıp altın satacak ve altın düşecek diyor. Altın Para yırta yırta gidecek diyor. Altın ve Bitcoin fiyatları yer değiştirecek diyor. Bende kafa mafa kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 13 Nisan 2020; 11:7:16 >
  • coupant kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Nisan 2020; 14:32:4 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Ben alır unuturum hocam. Bizim gibi garibanlar al sattan ancak tokat yer inancındayım.

Erkan Öz de İslam Memiş de güvenmediğim analistler. Ama ikisinin yaptığı güzel tespitler de var. 9 tane doğrunun yanında 1 yalanı sokuşturuveriyorlar. Yalan olanları elemeye çalışıp faydalanmaya çalışıyorum. Hamza Yardımcıoğlu ve Kaan Sarıaydından da çok şey öğrendim. Ekonomik sistemin nasıl işlediğini onları dinleyene kadar bilmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 13 Nisan 2020; 11:25:39 >
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Nisan 2020; 14:32:24 >
  • Selçuğun hedefi altında 402,Dolarda 7,20 imiş.Gerçekleşir mi bilmeme ama ilk defa bir videosunu beğendim...Yeni dünya düzenini anlatmış.

• iyi günler,
    hisseler ile ilgili yorumlarınız nelerdir, sürekli bir ıkıncı dip olma olayından bahsediliyor ama sürekli borsa yüksesilişte.. Bugun THY felanda bayapı artışta.. yorumlarınız nedir ?
    +KIDEMLİ ANALİST ide ekleyim ben takip ettiğim kanallara göre. daha çok grafikler üzerinden konuşan bir kanal
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Altından başka hiçbirşey para değildir felsefesinde olan kanalları izlemekten ona vakit bulamıyorum hocam. Dolara yönlendirme yapar gibi oluyor o nedenle onu eledim.

Adamı izleyince şu izlenimi edinmelisin. Altından başka herşey yalandır. Bu izlenimi bırakmayanlar bende olumlu bir izlenim bırakmıyor.

J. P. Morgan: Gold is money nothing else.

Herkes artırdığını altınla değerlendirse küresel sömürü sistemi sürdürülemez bir hal alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 13 Nisan 2020; 11:47:8 >
  • Bu seviyeden de altın alarak, aldığımız gram altının ortalamasını yükseltmeye değer mi yoksa düşmesini bekleyelim mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

İslam Memiş 320 TL'yi bekliyorum diyor. Bakalım tutturabilecek mi? 350'yi tuttursun ona bile razıyım. Ben de yüklü alım yapacağım kahrolarak izliyorum.
    Altın 330 360 geniş bandında dalganacak. Benim öngörüm tabiiki.ytd

• İnşallah hocam.

Keşke eskisi gibi yılda yüzde 25 30 arası getirse herşey yolunda gitse. Ama maalesef ekonomistler iyimser olamıyor.

Altın para ve Nasrullah ayanı dinleyince kafama sıkıp gideyim bu dünyadan moduna giriyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 13 Nisan 2020; 12:3:44 >
  • Korona sonrası dünya çapında yapılacak yeni yapılanma nasıl etkileyecek bizi çok merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

iyi günler,
    hisseler ile ilgili yorumlarınız nelerdir, sürekli bir ıkıncı dip olma olayından bahsediliyor ama sürekli borsa yüksesilişte.. Bugun THY felanda bayapı artışta.. yorumlarınız nedir ?
    Birşeyler dönüyor ama bakalım hocam çıkar kokusu
    Bddk kararı ile TL bulmak zorlaştı ondan borsadan çıkış olur dediler şimdilik bir oynama yok
    Pegasus Thy haftalardır uçuş yok ama baya baya artıyor inşallah yanılırız ülkemiz adına güzel şeyler olur artık bu olaylar can sıkmaya başladı olumlu hiçbirşey yok hep olumsuzluk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Dijital paraya geçilecek. Dolar rezerv para olmaktan çıkacak. Ülkeler kendi aralarında yaptığı anlaşmalarla ticaretini yapacak. Bu ticaret dolar kullanılmadan gerçekleştirilecek.

https://www.youtube.com/watch?v=9sp9MuWTN38&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 13 Nisan 2020; 12:14:33 >
    evet, kesin öyle olur hocam...

selamlar...
  • Bu ülkeden milyon tller kazananlar, dolar 2.5 tlyi aştığında dövize yüklendiler fısıltılarla. Sonra o parayı yurt dışına taşıdılar.

Bu da böyle bir ihanet.

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Tedbir almışlardır ikisi de, önlem adımları atıyorlar heralde. Hem Pegasus, hem THY aynı grafik eğiliminde.. İkisi Ocak sonu uçmuş. Mart'ta taban. Pegasus 75₺den 26₺'ye kadar düşmüş, şimdi 55₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 38463847384838493850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.