Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde halk bankın değeri ne düştü bee, tam araplara satmalık olmuş. Hazır varlık fonuna da devredildi, bu fırsat değerlendirilir.

Düzeltme: harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salagil -- 29 Mart 2017; 23:38:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 3.65 hayiiiin dis mihrak feto amerika tarafından yonetilen bu konu inatla guncellenmiyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 30 Mart 2017; 9:46:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Ulkesini kotuleyen ne kadar da yunan tohumu moskof cocugu varmis burda hayret

Tepesinde sunroofu bile olmayan bombos Polo gibi araclar bile 90 bin TL olmus. Ev fiyatlari 500 binden acar olmus. Sen cok memnunsan bize de bir ev ve bir de araba al kardes. Kentsel donusum yaptik diye dusuk metrekare got kadar evleri sirf yeni fayans taktilar diye 500 binden 1 milyondan hatta dolardan kitleyen adamlara lafin yok da, uc bes kurusa talim insanlar mi Moskof cocugu, Yunan tohumu oluyor?

Sen ne tohumusun birader? Ulkede tohum bile ithal artik malum ya, ondan sordum. 😀

Sonda saygi duydum

• fonlar batmakta
  • Ekonomi bomba gibi bomba...Bu kadar zamdan sonra kesin mart ayı enflasyonu eksi çıkar.Kesin..

http://finans.mynet.com/haber/detay/otomotiv/sifir-otomobile-kur-farki-zammi-geliyor/129231/
  • Yurtdışından iyice turist gelmez. Bırakın kendi ayaklarına sıksınlar ya, boşver. Kafalar rahat

• ing kullananlar
    ing döviz alım satım makasını düşürmüş
    3.6372 alış
    3.6440 satış var şuan örneğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

linki atma amacım sadece video idi.o sırada youtubeden bi link bulamadım maalesef qweqw

bende onu diyorum ya, siz google da video resim arayın, bi 15 sene daha iktidar olmayı beklersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Ben size yazayımda siz aramayın.

Madde 11:
    ....
    Cumhurbaşkanının seçimlerin yenilenmesine karar vermesi halinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi genel seçimi ile Cumhurbaşkanlığı seçimi birlikte yapılır.

Çıkan sonuç;

Seçimlerine yenilenmesine karar verebiliyor. Yani meclis fesih edip tekrar ülkeye seçime götürebiliyor.
    Meclisteki gibi bir çoğunluk sınırı felan, yok. Neden belirtmeden karar verebiliyor. Yani sabah kalkar, hadi seçime der.

Bütün teklifi yazmanıza gerek yok ;)

o çıkan sonuç değil, senin anlayışın, yani yorumun.
    https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k6771.html
    quote:

MADDE 11- 2709 sayılı Kanunun 116 ncı maddesi başlığıyla birlikte aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.
    “H. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Cumhurbaşkanı seçimlerinin yenilenmesi
    MADDE 116- Türkiye Büyük Millet Meclisi, üye tamsayısının beşte üç çoğunluğuyla seçimlerin yenilenmesine karar verebilir. Bu halde Türkiye Büyük Millet Meclisi genel seçimi ile Cumhurbaşkanlığı seçimi birlikte yapılır.
    Cumhurbaşkanının seçimlerin yenilenmesine karar vermesi halinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi genel seçimi ile Cumhurbaşkanlığı seçimi birlikte yapılır.
    Cumhurbaşkanının ikinci döneminde Meclis tarafından seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi halinde, Cumhurbaşkanı bir defa daha aday olabilir.
    Seçimlerinin birlikte yenilenmesine karar verilen Meclisin ve Cumhurbaşkanının yetki ve görevleri, yeni Meclisin ve Cumhurbaşkanının göreve başlamasına kadar devam eder.
    Bu şekilde seçilen Meclis ve Cumhurbaşkanının görev süreleri de beş yıldır.”

• iskefiyeli kullanıcısına yanıt
    benim herhangi bir partiye ilişiğim yok,şu ana kadar da hiçbir partiye sempati duymadım.sizin gibi başta bi kişi olmayınca bocalayan tiplerden değilim.ayrıca her zaman yaptığınız gibi karşınızdakini aşağılayarak,küçük düşürerek değersizleştiriyorsunuz.verebileceğiniz bi cevap yok.
    Senin anladığın sonucu detaylıca anlatta öğrenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

benim herhangi bir partiye ilişiğim yok,şu ana kadar da hiçbir partiye sempati duymadım.sizin gibi başta bi kişi olmayınca bocalayan tiplerden değilim.ayrıca her zaman yaptığınız gibi karşınızdakini aşağılayarak,küçük düşürerek değersizleştiriyorsunuz.verebileceğiniz bi cevap yok.

Müsterih olunuz. 6 kuruş kaldı. 6 kuruş sonra burada isteseniz de sesleri çık(a)mayacak.
    Bakın siz koyduğunuz metinde de aynı cümle var. Allah aşkına insanların aklıyla dalga geçmeyin.

Koyu yazılı yer çok ve net. Neyi tartışıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Devleti kuran hükümet deyil mi kardeşim? Hükmet olmasa ne olur başımızdaki yöneticiler olmasa allah'ın gazabına uğramayacağımın garantisini kim verebilir?

Elektirik yoktu, doğal gaz bile yoktu çoğu yerden bu mubarek insanlar gelmeden önce. Türkiye rezil rüsvan bir haldeydi.

Şimdi araba yapıyor, uçak gemisi bile yapıyor, abd diz çöktü, avrupa bittik dağıldı, rusya domates limona muhtaç yaşamaya devam ederken bir türkiye yükseldi göklere.

anadın?

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    bence çok zorlama.savunduğu şeyi inkar eden bi kesimle uğraşıyorsun.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Benim derdim onlara anlatmak değil. Bizim yazdıklarımızı görenlere iki farklı fikrin nasıl savunulduğunu göstermek. Yoksa bu biat edenlere bizler neler anlattık...

• Arap iti desek daha iyi olur

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Ben çevremdeki akpiller çeşitli konularda konuşuyorum ortak noktaları sözüm meclisten dışarı aşırı mantiksizlar. İçlerinde yüksek mühendis var ama hastalık gibi kafalar gidik. Adam allahın bilgisinin sonsuz olduğunu söyleyip kuran eksik diye bas bas bağırıyor.mantik aynı her konuda var ama yok. Adam allahtan daha iyi biliyo hesap et kafalar ne güzel.tl ye güveniyor parasini dolar yapıyo sonrada RTE böyle dedi. E seri sen zaten ihanettesin neyin dansozlugu bu. Zamanında fetosxu ovme cabasi. Bu tarz insanlarla ne yapabilirsin? Güce paraya mevkide Tapan kişiler, lat meant uzza minimalinde. IQ yerlerde ve ona göre espiri anlayislari var osuruga gülmek gibi. ..ben açıkçası bıktım. Yüzyüze hiç çekilmiyor. Akraba olsa bile bu kadar IQ yoksunu olunca sevilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 31 Mart 2017; 23:3:11 >
  • İmf ye borcumuz kalmadı, ama 400 milyar dolar dış borcumuz oldu, ülke eyiye gidiy hüloooogggg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 31 Mart 2017; 23:39:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Bakın siz koyduğunuz metinde de aynı cümle var. Allah aşkına insanların aklıyla dalga geçmeyin.

Koyu yazılı yer çok ve net. Neyi tartışıyoruz?

bütüne bakacaksın , tek bir cümleye değil. O yüzden cümle arasından kelime ayıklamayın diyorum
    "çok zorlama" qweqweq sizin anlayışınız da o koyu yazı kadar kısa
  • 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.