Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,21 ━ Euro=6,82 ━ Sterlin=8,00 (28 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
163 Misafir Kullanıcı, 36 Masaüstü Kullanıcı, 127 Mobil Kullanıcı ( 127 Mobil Cihaz )
75.228
Cevap
607
Favori
2.691.042
Tıklama
Popüler Konular listesinde 67. Sırada  bugün en iyi #11
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,21 ━ Euro=6,82 ━ Sterlin=8,00 (28 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    387 Mesaj
    Societe Generale analistleri Guy Stear ve Jason Daw'ın dün kaleme aldığı notta, "Gelişmiş ülkelerin daha korumacı yaklaşımlarının küresel büyüme üzerinde etkisini göstermesiyle ve ABD faiz oranlarının artmasıyla gelişmekte olan piyasalar 2017'de zor zamanlarla karşı karşıya kalacak" denildi.

Bu cümle herşeyi özetlemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Viyana Kuşatması'na şafak kaç? Cihana hükmedenler garibana ve esnafa yastık altı dövizlerini bozdur mu der? Artık gerçekçi olalım lütfen.

sendomi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yeni yılda kol gibi zamlar gelsin millet başbakanlık desin sanki başbakanlık gelince cennete dönecek ülke.Dolar bence ortalığın a. koydu.ama milletin hoşuna gitti ki anca şöyle böyle diyor.senin çoçuğunun rızkı suriyeye mercedeslere gidiyor.
    Insanlar artik bu konu altinda her seyden vazgecip, konunun basligini tartisiyorlar. Cunku gelinen bunca sayfaya kadar hicbir sonuca varilmadi, hergangi bir kesim karsisindakinin dusuncesine ikna olmadi, en azindan sayfa isminde uzlasmaya calisiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 10 Aralık 2016; 2:20:3 >
    |
    |
  • Yarbay
    5232 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bL0gKam1L

Birileri doları TRye çevirmemiş yoksa 3.59 olmazdı...

Uyan gardaş! TL dünya'da ne kadar geçerli ki siz doları TL yapınca dolar tepeleme düşecek

Acilen Ahaber ve BeyazTVyi izlemeyi bırakmanız gerekiyor...
    l CPU: Ryzen 3600 & Cooler: SilverStone PF120 l MB: Asus TUF X570 (WI-FI) l GPU: Palit RTX 2060 l Ram: XPG Spectrix D41 (3600mhz) 16gb l M.2: XPG Spectrix S40G 512gb l SSD: Corsair GT 120gb l HDD: 2x WD 1tb ezex l PSU: AeroCool Strike X 800wat l Case: Aerocool Aero One Eclipse l Monitör: Acer ED242QRA 144Hz lGamepad: Xbox 1S wireless l Klavye: Asus Tuf K7 l Mouse: Logitech G502 Hero l Kulaklık : TT e-sport Cronos l
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim..
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    Valla Reis kusura bakmasın, dişimden, tırnağımdan, çocuğumdan arttırdığım birikimim erimesin diye hepsi dolarda duruyor. Enerji bakanı doğalgazda elektrikte indirim var diyordu eylülde, şimdi ikisine de %10 zammı geçirdiler. Benzin 5tl yi geçti. Hizmet verdiğin firmalar 9 ay vadeli çekle ödeme yapıyorlar. Hem paranı alamıyorsun hem de ödeyecekleri para zaten pula dönüyor 9 ayda. 3milyon tllik makam araçlarına da binmeyiversin birileri. Rahmetli Ecevit halkın dandik dediği Renault'a ya biniyordu be. 100bin in üzerinde makam aracı var ülkede. Çok mu lazımdı 3. havaalanı? Devlet garantisinde 3.5milyar Euro faizsiz kredi verilerek yaptırılıyor üstelik. Bu paralar hepimizin cebinden çıkıyor, ye ye ye sonra vatandaş dolar bozsun tulumbada su kalmadı. Ülke terörden kırılıyor, eğitimde 15 yıl geriye gitmişiz, ekonomi yerlerde ama tek dert başkanlık olmuş, başkanlık olunca tüm dertler çözülecekmiş gibi davranılıyor. Sanki 15 yıldır ülkeyi Cem Yılmaz yönetiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    556 Mesaj
    https://eksisozluk.com/ferman-toprakin-150-bin-dolar-bozdurmasi--5244563?focusto=64554116

Bu adamda o kadar para ne arıyor ? İşin diğer garip tarafı, alttaki yorumda arkadaşın dediği gibi, Ferman toprak kim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyotr Alekseyeviç -- 10 Aralık 2016; 2:57:13 >
    |
    |
    Beyler 4000 tl var. Gidip dolar alıp yükselmesini bekleyeyim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyotr Alekseyeviç -- 10 Aralık 2016; 3:0:12 >
    Dolar bozdurarak bir düşüş yakalayacağını sananlar var. Taşıma suyla değirmen dönmez. Doları bozdugunda piyasaya dolarını vermiş oluyorsun. İşte bu yüzden #BozDolorono #DoloronoSohopCok .Bunları tt yapmaya çalışana kadar yatırımcılar milli alternatifler üretme peşine düşmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nlztrk93 -- 10 Aralık 2016; 8:13:40 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj

O taglerin işe yarama ihtimali var biraz takip etsen görürsün ptt özelleştirme dairesi umre hepsi tlye döndü önüne geçilmek için çalışmalar yapılıyor hükümetçe

|
    |
    Bahsedilenler: nlztrk93

Doğru zaten biz takip etmiyorduk. Tag'ler de olmasa ne yapardık. Bu ülkede ekonominin durumunu sorgulayan ve gerekli önlemleri zamaninda(Bu tagler bu kadar popüler olmadan) alan, alması gereken bir bakanlık yoktu zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Krious

Saygılarımla.
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Sen bilgili birine benziyorsun ne zamandır bekliyoruz Şam da namaz kılacaktık ne oldu o iş

Kabul olmuyormuş Şam namazı, o yüzden vazgeçtik. Yoksa 4 saate alırız şimdi yola çıksak.

Bak sana niye sadece Suriye'nin kuzeyine girdiğimizi anlatıyım.
    İsrailli masonlar ekvator çizgisini Türkiye'nin güneyine çekmeye çalışıyorlar.
    Biz bunun dünyanın ve ülkemizin toprak bütünlüğüne karşı bir tehdit olduğunu gördük..
    |
    |
    Gigabyte 990FXA-UD3 | Asus 560 Ti DirectCU II | AMD Phenom 955 BE | Thermalright Ultra 120 Rev. C Soğutucu | Gskill Ripjaws 1600 MHz 2x4gb CL 9 DDR 3 | HEC Cougar 700Watt PSU | Dark Knight Kasa | AOC V22+ Monitör
  • Yarbay
    3983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Ak koyun demişsin ya ondan uyarı gelmiştir. Bak bana da geldi

Hatta itiraz ettim ona bile cevap vermeye yeltenmediler Berbat bir yönetim sistemi var bu forumun.

AK KOYUN nedemekki ? Beyaz koyun degilmi ? KARA KOYUN koyu kahverengi koyun.. AL KOYUN kirmiziya boyanan koyun.. nese uyari sebebini anlamadim..

|
    |

• Yarbay
    3983 Mesaj

Yuzde 55in yuzde 75i

|
    |
    the bad Duelist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fetö ile önceden çalışan chp'ydi zaten. Siz dah ayakkabı kutuların açıklamasını yapamıyorsunuz boş konuşmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    haydarali34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seher vakti dolar nedense doğal seyrinden azıcık fazla düşmeye başlamış. Belki şu başkanlık referandumu mu ne açıklamaları yapacaklar; ondan önce piyasayı rahatlatmak için düşürüyor olabilirler. Vallahi elimde gerçekten cüzi bir miktar dolar var, onu azıcık büyütüp tamlamayı hedefliyordum, dün 3.5 dediği an satsam bu sabah takip ederdim alım için ama şu an çok cüzi bir miktar olduğu için değmez, yine de düşüşün ardından seri yükselişler beklediğim için alsam mı satmadan; onda da kararsızım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

|
    |
    Az daha insede dolar alsam ya

|
    |

Orijinalden alıntı: Pyotr Alekseyeviç

Beyler 4000 tl var. Gidip dolar alıp yükselmesini bekleyeyim mi ?

Tam bir ikilem aslında suan dolar almak mantıklı değil ama 2017de doların 4 tl olmayacağınıda kimse garanti veremez.

|
    |

https://www.youtube.com/watch?v=9Siyi8AN6Aw&t=27m18s

Birisi paylaşmıştı yine paylaşayım. Bu millete alıştığı gibi kötü davranmak lazım yoksa değerin olmuyor.
    Bu forumda bile susturuluyoruz. Helal olsun ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amante de los gatos -- 10 Aralık 2016; 10:59:10 >
    |
    |
    lactobacillus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz(...)
    Aziz Nesin

• Binbaşı
    1308 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

quote:

Görmedi işte sorun orada grafik paylaştım 1 aylık grafik, 2 Aralık'ta 3.5274'ü görmüş. En yüksek değer bu.

3.60 gibi bir şey söz konusu değil!

Paylaştığın link haber linki ben yukarıda 1 aylık serbest piyasa verilerini paylaştım.

Ayrıca kaldı ki 2 Aralık'ta 3.60'ı gördü(her ne kadar görmese de), bunu bugün olmuş gibi yansıtmamanın ne anlamı var?

Bilader sen anlamıyomusun bizmi anlatamıyoruz o senin baktığın grafikler piyasa kapanış değerleri müslüman dolar 3.60 dan piyasada işlem gördümü gördü avro 3.80 den işlem gördümü gördüü eee sen neyin mücadelesindesin ben onu anlamadım 3.60 diye bilşey söz konusu değil nedemek adamın o an dolar olara ödemesi gereken borcu vardı gitti 3.60 dan dolar aldı veya sattı ee işlem gördü yani hernekadar görmesede nedemek senin 2 aralık günü olmadı dedğin gün sonunda ekonomi kurulu toplandı ne oluyoruz diye
    Baktığın grafik tekrar söylüyorum piyasa ağırlıklı ortalama kapanış verileri anlaştıkmı

Arkadaş dolar 3.60 - euro 3.80 diye başlık atılmaz. Ayrıca biraz önce başlık öyle değil de demiştin.

İnsanları yanıltıyor başlık, farklı manalara geliyor. Şu konudan haberi olmayan birisi sadece başlığı görse ne düşünür?

Bunda anlamayacak bir şey var mı?

Kardeşim adam hergün kapanış verilerini mi yazsın işi gücü bırakıp doların gördüğü zirve değerlerini yazdı başlığı değiştirelim ozaman şöyle yazalım dolar ve avroda görülen tarihi zirveler ne fark edecek sonuçta bu değerler oluştu konuya giren adam burdan avro dolar parite takibi yapıyosa zaten atsın kendini 80bin site var anlık kur hareketi veren gitsin baksın ordan burda amaç anlık kur değil ülkede yaşanan tl deki değer kaybını göstermek takılma böyle şeylere resmin büyüğüne bak

Kardeşim her dakika değiştirsin demiyorum. Günde 1 kere kafi ama dediğim gibi üzerinden 8 gün geçmiş ve bugün olmuş gibi lanse etmek çok büyük yanlış.

Ayrıca aynı arkadaş PTT şubelerinde Suriye'lilere 1500 lira maaş veriyorlar diye konu açmıştı bilip bilmeden hatırlatırım. Sonra ne olduğunu gördük hep beraber.

Sorumsuzca davranıyor.

O haber geçek değil miymiş hocam?

Evet yalandı dağıtılan 1500 lira değil sadece 100 liraydı.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.