Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hadjimurat

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Görmedi işte sorun orada grafik paylaştım 1 aylık grafik, 2 Aralık'ta 3.5274'ü görmüş. En yüksek değer bu.

3.60 gibi bir şey söz konusu değil!

Paylaştığın link haber linki ben yukarıda 1 aylık serbest piyasa verilerini paylaştım.

Ayrıca kaldı ki 2 Aralık'ta 3.60'ı gördü(her ne kadar görmese de), bunu bugün olmuş gibi yansıtmamanın ne anlamı var?

Bilader sen anlamıyomusun bizmi anlatamıyoruz o senin baktığın grafikler piyasa kapanış değerleri müslüman dolar 3.60 dan piyasada işlem gördümü gördü avro 3.80 den işlem gördümü gördüü eee sen neyin mücadelesindesin ben onu anlamadım 3.60 diye bilşey söz konusu değil nedemek adamın o an dolar olara ödemesi gereken borcu vardı gitti 3.60 dan dolar aldı veya sattı ee işlem gördü yani hernekadar görmesede nedemek senin 2 aralık günü olmadı dedğin gün sonunda ekonomi kurulu toplandı ne oluyoruz diye
    Baktığın grafik tekrar söylüyorum piyasa ağırlıklı ortalama kapanış verileri anlaştıkmı

Arkadaş dolar 3.60 - euro 3.80 diye başlık atılmaz. Ayrıca biraz önce başlık öyle değil de demiştin.

İnsanları yanıltıyor başlık, farklı manalara geliyor. Şu konudan haberi olmayan birisi sadece başlığı görse ne düşünür?

Bunda anlamayacak bir şey var mı?

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • quote:

quote:

quote:

Görmedi işte sorun orada grafik paylaştım 1 aylık grafik, 2 Aralık'ta 3.5274'ü görmüş. En yüksek değer bu.

Paylaştığın link haber linki ben yukarıda 1 aylık serbest piyasa verilerini paylaştım.

Ayrıca kaldı ki 2 Aralık'ta 3.60'ı gördü(her ne kadar görmese de), bunu bugün olmuş gibi yansıtmamanın ne anlamı var?

Bilader sen anlamıyomusun bizmi anlatamıyoruz o senin baktığın grafikler piyasa kapanış değerleri müslüman dolar 3.60 dan piyasada işlem gördümü gördü avro 3.80 den işlem gördümü gördüü eee sen neyin mücadelesindesin ben onu anlamadım 3.60 diye bilşey söz konusu değil nedemek adamın o an dolar olara ödemesi gereken borcu vardı gitti 3.60 dan dolar aldı veya sattı ee işlem gördü yani hernekadar görmesede nedemek senin 2 aralık günü olmadı dedğin gün sonunda ekonomi kurulu toplandı ne oluyoruz diye
    Baktığın grafik tekrar söylüyorum piyasa ağırlıklı ortalama kapanış verileri anlaştıkmı

Arkadaş dolar 3.60 - euro 3.80 diye başlık atılmaz. Ayrıca biraz önce başlık öyle değil de demiştin.

İnsanları yanıltıyor başlık, farklı manalara geliyor. Şu konudan haberi olmayan birisi sadece başlığı görse ne düşünür?

Kardeşim adam hergün kapanış verilerini mi yazsın işi gücü bırakıp doların gördüğü zirve değerlerini yazdı başlığı değiştirelim ozaman şöyle yazalım dolar ve avroda görülen tarihi zirveler ne fark edecek sonuçta bu değerler oluştu konuya giren adam burdan avro dolar parite takibi yapıyosa zaten atsın kendini 80bin site var anlık kur hareketi veren gitsin baksın ordan burda amaç anlık kur değil ülkede yaşanan tl deki değer kaybını göstermek takılma böyle şeylere resmin büyüğüne bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Amma uzattın birader. Google'a dolar 3.59 tl yaz 10 tane haber sitesinde haberi çıkıyor.

Dün 3.50 seviyesine ulaşan Dolar, bugün de yükselişini sürdürerek 3.59 TL'nin üzerini gördü. Dolar daha sonra 3.55 seviyelerine geriledi. Euro da TL karşısında yükseldi, 3.80'in üzerine çıktı.

Kaynak:http://www.aljazeera.com.tr/haber/dolar-359-tlnin-uzerini-gordu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim adam hergün kapanış verilerini mi yazsın işi gücü bırakıp doların gördüğü zirve değerlerini yazdı başlığı değiştirelim ozaman şöyle yazalım dolar ve avroda görülen tarihi zirveler ne fark edecek sonuçta bu değerler oluştu konuya giren adam burdan avro dolar parite takibi yapıyosa zaten atsın kendini 80bin site var anlık kur hareketi veren gitsin baksın ordan burda amaç anlık kur değil ülkede yaşanan tl deki değer kaybını göstermek takılma böyle şeylere resmin büyüğüne bak

Kardeşim her dakika değiştirsin demiyorum. Günde 1 kere kafi ama dediğim gibi üzerinden 8 gün geçmiş ve bugün olmuş gibi lanse etmek çok büyük yanlış.

Ayrıca aynı arkadaş PTT şubelerinde Suriye'lilere 1500 lira maaş veriyorlar diye konu açmıştı bilip bilmeden hatırlatırım. Sonra ne olduğunu gördük hep beraber.

Sorumsuzca davranıyor.

• Societe Generale analistleri Guy Stear ve Jason Daw'ın dün kaleme aldığı notta, "Gelişmiş ülkelerin daha korumacı yaklaşımlarının küresel büyüme üzerinde etkisini göstermesiyle ve ABD faiz oranlarının artmasıyla gelişmekte olan piyasalar 2017'de zor zamanlarla karşı karşıya kalacak" denildi.

Bu cümle herşeyi özetlemiş.

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Viyana Kuşatması'na şafak kaç? Cihana hükmedenler garibana ve esnafa yastık altı dövizlerini bozdur mu der? Artık gerçekçi olalım lütfen.

• yeni yılda kol gibi zamlar gelsin millet başbakanlık desin sanki başbakanlık gelince cennete dönecek ülke.Dolar bence ortalığın a. koydu.ama milletin hoşuna gitti ki anca şöyle böyle diyor.senin çoçuğunun rızkı suriyeye mercedeslere gidiyor.
  • Insanlar artik bu konu altinda her seyden vazgecip, konunun basligini tartisiyorlar. Cunku gelinen bunca sayfaya kadar hicbir sonuca varilmadi, hergangi bir kesim karsisindakinin dusuncesine ikna olmadi, en azindan sayfa isminde uzlasmaya calisiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 10 Aralık 2016; 2:20:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri doları TRye çevirmemiş yoksa 3.59 olmazdı...

Uyan gardaş! TL dünya'da ne kadar geçerli ki siz doları TL yapınca dolar tepeleme düşecek

Acilen Ahaber ve BeyazTVyi izlemeyi bırakmanız gerekiyor...
  • Valla Reis kusura bakmasın, dişimden, tırnağımdan, çocuğumdan arttırdığım birikimim erimesin diye hepsi dolarda duruyor. Enerji bakanı doğalgazda elektrikte indirim var diyordu eylülde, şimdi ikisine de %10 zammı geçirdiler. Benzin 5tl yi geçti. Hizmet verdiğin firmalar 9 ay vadeli çekle ödeme yapıyorlar. Hem paranı alamıyorsun hem de ödeyecekleri para zaten pula dönüyor 9 ayda. 3milyon tllik makam araçlarına da binmeyiversin birileri. Rahmetli Ecevit halkın dandik dediği Renault'a ya biniyordu be. 100bin in üzerinde makam aracı var ülkede. Çok mu lazımdı 3. havaalanı? Devlet garantisinde 3.5milyar Euro faizsiz kredi verilerek yaptırılıyor üstelik. Bu paralar hepimizin cebinden çıkıyor, ye ye ye sonra vatandaş dolar bozsun tulumbada su kalmadı. Ülke terörden kırılıyor, eğitimde 15 yıl geriye gitmişiz, ekonomi yerlerde ama tek dert başkanlık olmuş, başkanlık olunca tüm dertler çözülecekmiş gibi davranılıyor. Sanki 15 yıldır ülkeyi Cem Yılmaz yönetiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://eksisozluk.com/ferman-toprakin-150-bin-dolar-bozdurmasi--5244563?focusto=64554116

Bu adamda o kadar para ne arıyor ? İşin diğer garip tarafı, alttaki yorumda arkadaşın dediği gibi, Ferman toprak kim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyotr Alekseyeviç -- 10 Aralık 2016; 2:57:13 >
  • Beyler 4000 tl var. Gidip dolar alıp yükselmesini bekleyeyim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyotr Alekseyeviç -- 10 Aralık 2016; 3:0:12 >
  • Dolar bozdurarak bir düşüş yakalayacağını sananlar var. Taşıma suyla değirmen dönmez. Doları bozdugunda piyasaya dolarını vermiş oluyorsun. İşte bu yüzden #BozDolorono #DoloronoSohopCok .Bunları tt yapmaya çalışana kadar yatırımcılar milli alternatifler üretme peşine düşmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 10 Aralık 2016; 8:13:40 >
  • O taglerin işe yarama ihtimali var biraz takip etsen görürsün ptt özelleştirme dairesi umre hepsi tlye döndü önüne geçilmek için çalışmalar yapılıyor hükümetçe

• Doğru zaten biz takip etmiyorduk. Tag'ler de olmasa ne yapardık. Bu ülkede ekonominin durumunu sorgulayan ve gerekli önlemleri zamaninda(Bu tagler bu kadar popüler olmadan) alan, alması gereken bir bakanlık yoktu zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Sen bilgili birine benziyorsun ne zamandır bekliyoruz Şam da namaz kılacaktık ne oldu o iş

Kabul olmuyormuş Şam namazı, o yüzden vazgeçtik. Yoksa 4 saate alırız şimdi yola çıksak.

Bak sana niye sadece Suriye'nin kuzeyine girdiğimizi anlatıyım.
    İsrailli masonlar ekvator çizgisini Türkiye'nin güneyine çekmeye çalışıyorlar.
    Biz bunun dünyanın ve ülkemizin toprak bütünlüğüne karşı bir tehdit olduğunu gördük..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Ak koyun demişsin ya ondan uyarı gelmiştir. Bak bana da geldi

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Hatta itiraz ettim ona bile cevap vermeye yeltenmediler Berbat bir yönetim sistemi var bu forumun.

AK KOYUN nedemekki ? Beyaz koyun degilmi ? KARA KOYUN koyu kahverengi koyun.. AL KOYUN kirmiziya boyanan koyun.. nese uyari sebebini anlamadim..

• the bad Duelist kullanıcısına yanıt
    Yuzde 55in yuzde 75i

• haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Fetö ile önceden çalışan chp'ydi zaten. Siz dah ayakkabı kutuların açıklamasını yapamıyorsunuz boş konuşmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.