Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (456. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 50 Misafir (16 Mobil) - 39 Masaüstü18 Mobil1 iOS12 Android
5 sn
235.469
Cevap
1.165
Favori
11.784.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar neden tasarruf yapmadınız ? Kriz sizi tabi teğet geçer, benimde altımda bedava makam aracı olsa, yattığım yerde ayda 20.000 tl maaş alsam benide teğet geçer. Her şeyi halkın vergisiyle alıyorsunuz, cebinizden para harcamıyorsunuz. asgari ücretlinin 1 yılda kazandığı paradan daha fazlasını 1 ayda kazanıyorsunuz.
  • Mercedesleri değiştirip Fordlara bineceğiz dese bu bile doları düşürür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Tr cep telefonu cikarsa hic biriniz almasiniz. Yoh ben ayfon istiyorum

Araba cikarsa yok ben mersadasa,tan baskasina binmam.

Sonra yok efendim, dollar,euro neden yükseliyor.
    Sayenizde yükseliyor Efendiler sayenizde!

çıkartsın sonra gel aslanım.şimdi sessizce sürüye katıl.

Çıktı, zaten senin alacağın telefonlardan birisi general mobile veya vestel olursa yurtdışına çıkacak para daha az. Aldın mı peki bunlardan birisini?

Niye alıyım ? benim kişisel verilerimi ne kadar güvende tutabilecek bir telefon ki alayım ? onu geç ios işlemcisi kadar bana aktif kullanım sağlıyabilecek bi telefon mu da alayım ? sağdan soldan parça alıp,başkalarının işletim sistemiyle telefon yapmak basit iş.

• Basbakan para getirin sorgu sual yok diyor yeterki getirin
  • Keriz ve mb silkeleme başarılı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çıktı, zaten senin alacağın telefonlardan birisi general mobile veya vestel olursa yurtdışına çıkacak para daha az. Aldın mı peki bunlardan birisini?

Niye alıyım ? benim kişisel verilerimi ne kadar güvende tutabilecek bir telefon ki alayım ? onu geç ios işlemcisi kadar bana aktif kullanım sağlıyabilecek bi telefon mu da alayım ? sağdan soldan parça alıp,başkalarının işletim sistemiyle telefon yapmak basit iş.

yahu zaten forumdaki herkes birleşip herkes vestel alsa hükümetin almış olduğu 10 adet mercedes fiyatına gelmez. bırakın bu yerli malı yurdun malı ayaklarını.

• Bunun üstüne konuya I Need A Dollar Remix çalışmasını atıyorum dinleyip ülkenin mala sarmasını izleyen.

Başımızda ki sıfatlarda sorun yok diyor zaten mis gibi ortam mis.
  • 3.34 den alıp 3.5 den satanlar günün kazananı...
  • sdn güzel konuşuyor vakti olan canlı yayında izlesin

https://www.youtube.com/watch?v=tcxp_ovhzOs
  • Şunu da belirtmek isterim. Sadece TL değil euro da bugün düşüşte, sabah 1.08 olan parite şuan 1.0640 civarı geziyor.

Bugün sadece TL değer kaybediyor demek yanlış olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu ekonomiyi tam yetkiyle Mehmet Şimşek yönetse o bile yeter bu kriz sürecini atlatmada.
  • Sene 2002 kurları. Günümüzde 2 lira daha fazla euro ve dolar. Hala gelişmekten bahsediyorsunuz. Yol, köprü yapınca gelişmiş olmuyorsunuz hala yok yol yapıldı yok köprü yapıldı diyorsunuz. Ülke bir şey üretip satmıyor ki. Anca ham maddeyi ucuza satıp işlenmişini kat kat fazla parayla geri almak. Orta gelirli bir ailem var. Bilgisayar mühendisliği okuyorum bilgisayar alacak param yok. İstediğim bilgisayarı almak için 3 ay part time bir işte çalışsam yine para yetmiyor almaya. Yurt dışında yaşayan insan istese 1 aylık maaşla 3 tane bilgisayar alır.

Her seferinde ülkenin düştüğü hal nasıl çözülür acaba diye düşünüyorum ben olsam ne yapardım diye çok kafa yoruyorum. Abi her şeyin çözümü eğitim. Senin daha düzgün bir eğitim sistemin yok. Ezberci, sıkıcı, gereksiz bir sistemin var. Gelişmiş bir ülke olmayı düşünüyorsun. Gerçi ne denebilir ki cahil cahil insanlar sözde mecliste milleti temsil ediyor. Tek yaptıkları kavga etmek tek sorunları ise para...

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

quote:

quote:

quote:

yahu zaten forumdaki herkes birleşip herkes vestel alsa hükümetin almış olduğu 10 adet mercedes fiyatına gelmez. bırakın bu yerli malı yurdun malı ayaklarını.

hocam anlatamıyosun ki,adamlar dolarla alışveriş yapmayın diyorlar tüm bakanların altına milyon dolarlık araçlar sunuyorlar.biri gider 80 milyon dolara uçak alır,oğlu dolar üzerinden ticaret yapar.iş halka geldimi etmeyüün,günaaah. bu halka herşey müstahak.

• Sikinti yok canada dollari dususte

• Evet hocam Dolar Endeksi ve ABD 10 yilliklar +da ama bu açıklamalarda bunlarin üstüne tuz biber oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şarkı dolar'dan akp'li kardeşlerime gelsin 'kandırdım nazlı yarım'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon S -- 8 Aralık 2016; 17:35:36 >
  • Keske aciklama yapmasalardi bu haftaki tum düşüşleri yediler
  • Tanju Çolak kalp krizi geçirmiş diyorlar.Doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trader Emre

Döviz düşmez, alım fırsatı verir.

Her zaman dediğimin arkasındayım.
  • yükseliyor efendim durduramıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.