Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
235.127
Cevap
1.165
Favori
11.770.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sweeny

Hiç anlayamıyorum arkadaşlar,

Hükümet yanlısı ya da birinin savunucusu değilim ama şu an gidişattan zevk almak gerçekten hoş değil. Başımızda kim olursa olsun..

Bırakın ülkenin geleceğini vesaire hiç birini düşünmüyorum umurumda değilci bile olabilirim ama şunun tek zararı bu ülkede şu an yaşamak zorunda olduğumuz için alım gücümüzün düşmesinden başka bir şey değil..

Gidip oradan dolar alıp 300 500 lira kar etmeye seviniyoruz fakat bir şey almaya kalktığımızda zaten o para havaya gidiyor.

Hocam gidişattan hiç birimizin zevk aldığı yok aslında.
    Düşüp de dizi kanayan bir çocuk düşünün, ve ona "oh olsun hakettin sen bunu" diyen bir anne.
    Anne çocuğun düşmesinden zevk mi almıştır? Tabi ki hayır.
    Ama o çocuğun saçmalamayı bırakıp düzgün davranmayı öğrenmesi için düşmesi şarttır.
    Bu halkın da saçmalamayı bırakıp gerçekleri fark etmesi için düşmesi şarttır.

Şu konuya geçmişe doğru bir göz atın, "dolar alan vatan hainidir" diyen cahillerle dolu.
    Hiç biri de düşünmüyor "benim 100 dolar almamla koskoca ülke batacaksa, ülke bu hale nasıl düştü, kimler düşürdü" diye.
    80'li yıllarda siyasetçiler biribirine "ülkeyi 70 cent'e muhtaç ettiniz" derlerdi. Sanırım şu anda da ülkemiz 100 dolara muhtaç.
    Geçmişi tekrar yaşıyoruz, nostalji yapıyoruz ne güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• in ali in şurdann
  • Bugun oglen 13:30 gıbı yazdım 16:00dan sonrasını merak edıyorum dıye al ıste kur dansoz gıbı 3.41den 3.49a 1-2 dakıka ıcınde cıktı ve 1-2 dkka ıcınde 3.45e dustu.Ekonomı cok saglam bellı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Ben merak ediyorum bu adam nasıl mühendis 2 düzgün cümle kuramıyor üst üste. Dedikleri kadar düşük profilliymiş bu adam

Ya aslında kendi ekibiyle bunları düşünüp fizibilitesini yapıp tartışıp çıkıp konuşsa daha seri konuşur. ama gel gör ki bu elindeki yazılı metin bunun bilgisi dışında yapılan yazılan bir yazı.
  • valla parası olan bu al sattan dünyaları götürüyor biz de burda birbirimizi yiyoruz yazık bu ülkenin aklı başında insanlarına.
  • 2-3 günde yalakaların bakın ciddi yakalar diyorum ülkesini severek dolar bozdurana lafım yoktur amaç birilerine yaranmak uğruna bozdurana ve ülkeye giren o kadar kara para ve arap yalakaların soktuğu milyonlarca dolarla bile ancak 2 gün doları bir yere kadar düşürdü.

Bakın şu 3-4 saatte ki artışa bakın komedi abi resmen komedi bu normal değildir ülke bitmiştir.
  • Bin ali, all in yapti ama, blöf yapiyor sanki. Dollar blöfünü yemedi, üstüne geliyor.
  • Hocam mükemmel bi yazı olmuş yine elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.34 3.50 arasi gitti geldi vay arkadas
  • Öğlen 127 den altın alacaktım 125e düşer diye almadım 129 olmuş şimdi
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 29 Mayıs 2018; 16:56:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam daha faizden bahsediyor. Bu ülke bunların faiz inadı yüzünden batacak.
  • 3.44 Böyle kur mu olur anasını satayım inip cikiyor
  • Ekonomik tedbirler de DÜŞÜK profilli olunca sonuç dolar 3.50...Koca ülke kimlerin eline düştü.Yazık yazık..
  • Bir günde 7 kuruş nedir nasıl bir ekonomi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 8 Aralık 2016; 17:8:46 >
  • Dolar yasaklanacak ileride izleyin görün!
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Doların bence yükselişinde ki en büyük neden paralel ve meridyen evrenlerin arasında ki atomik çarpışımsal madde saçılımının; ortaya çıkardığı büyük ışımanın Türkiye üzerinde ki olumsuz etkilerinden başka bir şey değil, asla ülke yönetimin suçu yoktur onlar yol yapmaya devam ediyorlar.

Çıldırdım

Düşünsenize alakasız bi şekilde meteoroloji bakanı çıkıp böyle bi açıklama yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Castieello kullanıcısına yanıt
    Hangı 7 kurus 16 kurus 3.34-3.50 7 kurus nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

3.44 Böyle kur mu olur anasını satayım inip cikiyor

3.46
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    3.33 ü gördü 11 çivarı az öncede 3.49 u gördü 16 kuruş
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.