Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Portraitclub , Portraitclub Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (4 Mobil) - 19 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.185
Cevap
1.165
Favori
11.773.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırakın karışmayın gün onların günü eğlensinler bu arada yabancı yatırımcılar ve fırsatçılarda ucuz doları piyasadan toplasın.
    Adamlara resmen yılbaşı ikramiyesi geldi.

Fed'in kasasındaki bütün dolarları getirip bozdursanız bile, üretemedikten sonra eskisinden daha beter hale düşeriz.

Bu şovlar öncekiler gibi geçici, daha kaç defa kandırıldığınız halde size bunu anlatmaya çalışanları vatan haini ilan ediceksiniz.

Sürekli aynı tekrarı veren kanal sizi sıkmadımı?
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun hocam, en yakın zamanda kaybettiğin aklını bulman dileği ile ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Bırakın karışmayın gün onların günü eğlensinler bu arada yabancı yatırımcılar ve fırsatçılarda ucuz doları piyasadan toplasın.
    Adamlara resmen yılbaşı ikramiyesi geldi.

Fed'in kasasındaki bütün dolarları getirip bozdursanız bile, üretemedikten sonra eskisinden daha beter hale düşeriz.

Bu şovlar öncekiler gibi geçici, daha kaç defa kandırıldığınız halde size bunu anlatmaya çalışanları vatan haini ilan ediceksiniz.

Sürekli aynı tekrarı veren kanal sizi sıkmadımı?

Vatan haını kısmını bılemem ancak.

Kriz olmasını ıstıyorsun bu barız bellı.

Bı partının gitmesi ıcın kriz olmasını ıstemek ne kadar vatanı sevmek orası tartıslır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mehmet Simsek yarin açıklanacak olan EKK kararlari dolari düşürecek demiş bakalim nolacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilir_kisi_322 B kullanıcısına yanıt
    Osmanlı işgal edilmedi.Hepimiz Osmanlı torunuyuz.Eğer ki Osmanlı Devleti,Türkiye Cumhuriyetine dönüşmeseydi şuan anan bacın belli değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HogwartsMeade -- 7 Aralık 2016; 18:38:15 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 2:39:51 >
  • Konu Osmanlı padişahları ve Atatürk'e hakarete gidiyor o yüzden ben bu konuya daha fazla bakmam.
  • Oha düşüyo baya 3.37 mi ne, yarı yarıya düşse inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 7 Aralık 2016; 18:39:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

0.0001 kuruş bile yükselince konuyu güncelleyen zaat 3.44 den 3.38 e geldi dolar konu sahibi kayiplarda

5'er 5'er düşürmek zorunda kalınca ne koyuyordur ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Mehmet Simsek yarin açıklanacak olan EKK kararlari dolari düşürecek demiş bakalim nolacak

tahminim perşembe ve cuma günü düşüş sürüp 3.30un biraz üzeri seviyelerine gelecek.

Önümüzdeki salı ve çarşamba günü ise 3.40a yüne yükselir. çarşambadan sonrası ise tamamen karara bağlı.

fed faiz arttırımına giderse 3,5ye ulaşır. faiz arttırmaz ise normalleşme süreciyle devamlı aşağı bir seyir olur.
  • Ağustos ayı gibi 2,90 nın altını görsün diye bekliyordum şimdi ise 3 olsun diye sevineceğim resmen işe bak
  • Konu sahibinden uzun süredir haber alınamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

0.0001 kuruş bile yükselince konuyu güncelleyen zaat 3.44 den 3.38 e geldi dolar konu sahibi kayiplarda

5'er 5'er düşürmek zorunda kalınca ne koyuyordur ama :)

Bu kadar hızlı düşeceğini tahmin etmiyodum ben de helal olsun millete bu dolar bozdurma kampanyası işe yaramış gibi

• oğlum ne kavga ediyorsunuz lan . oha döviz hızla düşüyor . döviz düşüş vergi tasarısı bakanlar kuruluna sunuldu .
  • babası belli olmayan cumhuriyet düşmanları ve troller birbirlerinin mesajlarını artılamaya başlamis bile. Yönetim de uyuyor herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilir_kisi_322

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilir_kisi_322

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byamon

İşin en kötü tarafı sevmediğiniz insanlar yüzünden vatanınızı düşünmüyorsunuz.Birikimin dovizde olabilir sonuçta yatırımın anlayışla karşılarım paran enflasyona yenilmesin değerini kaybetmesin diye dusunebilirsin ama dolar artarken bile için buruk olmuyorsa içinde vatan namına pek birşey kalmamıştır bence hatta düşerken bile uzuluyorsan sana tek bisey diyebilirim GO HOME YANKEE... kimilerin nefreti kini daha önemli duyguların önüne geçiyor

Rejimi değiştirmek isteyerek cumhuriyeti yok etmeye çalışanlar ne zamandan beridir vatan milletini düşünür oldu.

O zaman sizin atalarınız 1923te millete danışmadan rejim değiştirince vatanını satmış mı oldular?

İstediğiniz kadar kudurun o rejim değişecek

O rejimi millet kurdu gerizekalı arap yalakası kardeşim.

Doğru referandum yapılmıştı.Bu arkadaş şahit.

Senin sakallı dedelerin istiklal mahkemelerinde sallandırılarak bu cumhuriyet kuruldu.
    Elini uzatanın kellesi kopar.

Şimdi sıra o sallandıranlara geldi. Yakında mezarlarından kaldırılıp sallandirılmaları yakındır izlemeye devam edin

Rejim değişecek dediğin ss'i aldım. Gereken yerlere iletiyorum. Derdini Türkiye Cumhuriyeti savcı ve hakimlerine anlatırsın. Blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 7 Aralık 2016; 18:45:1 >

• Konu kilitlenir az kaldi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fazla sevinmeyin bence doların 3 bile olması ülkenin ne olduğunu gösteriyor emek verene değil yalakaya para döküyorlar yine artacaktır

• Çakmak gazı çeken grup düşüyor diye seviniyor ama kuru buraya getiren siyasi belirsizlik ve güvensizlik ortamıydı.
    Kurumlara ve millete dolar sattırıp manipülasyon yaparak sadece rüzgara karşı küçük su dökmüş olursun.
  • bilir_kisi_322 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaş çakma milliyetçi üstat salla..

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.