Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (3 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.337
Cevap
1.165
Favori
11.778.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simerazzı

1 ayda doları bahane edip vergileri 2ye katlayan hükümet mağdur; zaten 3 kuruş olan tl'm değer kaybetmesin çok zarar etmemeyeyim diye döviz alan ben vatan hainiyim öyle mi? Kafan güzelmiş

Vergi kutsaldır arkadaşım artık kutsalada mı karşı çıkmaya başladınız? Bu muhalafetten yemin ederim korkuyorum.

Camileri ahır yaptınız, ezanı türkçe yaptınız.. yetmedi mi? Dedelerimizi mezar taşını okuyamıyoruz.
  • Merhaba, az önce aliexpresste kullanmak üzere kredi kartımda beklettiğim 75$'ın TL'ye çevrilmesi talimatı verdim. Sizlerde TL'ye çevirdiğiniz dolarları yazarmısınız? Belki bu duyarlılığımız doların ateşinin düşmesine yaramayacaktır ama duruşu hatan hainliğiyle eşdeğer bazı üyelerin ateşinin çıkmasına sebep olacaktır.
  • Güzel bir kur yakalasam 100 daha alıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Az daha bekleyecektim öesajı görür görmez 340 tl lik dolar aldım. Total de 200 oldu.

• dolar aldım 5 dk sonra fitch türk bankalarında ki görünümü durağandan negatife çekti. Şimdi dolar ne olacak bakalım
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Umarım ironi yapıyorsundur. Zira yapmıyorsun olay daha da gülünç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Merhaba, az önce aliexpresste kullanmak üzere kredi kartımda beklettiğim 75$'ın TL'ye çevrilmesi talimatı verdim. Sizlerde TL'ye çevirdiğiniz dolarları yazarmısınız? Belki bu duyarlılığımız doların ateşinin düşmesine yaramayacaktır ama duruşu hatan hainliğiyle eşdeğer bazı üyelerin ateşinin çıkmasına sebep olacaktır.

bu hareketine karşılık 7500$ daha aldım..
  • geberit kullanıcısına yanıt
    yaparlarmı hocam, benzinin en ucuz olduğu zamanda bizdeki fiyatları biliyorsunuz, hiç indirilmez ama, varilin fiyatı artsın , az kur artsın hemen zam.
    Kuru bahane edip ürünlere yapılan fahiş zamlardan bahsetmiyorum bile.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hll.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

dolar aldım 5 dk sonra fitch türk bankalarında ki görünümü durağandan negatife çekti. Şimdi dolar ne olacak bakalım

Ani yükselmez hocam su an 3.4210 da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3.43 den aldım bakalım 3.41-3.43 arası gezer gibime geliyor bu hafta. haftaya bekliyorum yükselişi.
  • Yarın 3.3X gorucez

• 3.4193

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Merhaba, az önce aliexpresste kullanmak üzere kredi kartımda beklettiğim 75$'ın TL'ye çevrilmesi talimatı verdim. Sizlerde TL'ye çevirdiğiniz dolarları yazarmısınız? Belki bu duyarlılığımız doların ateşinin düşmesine yaramayacaktır ama duruşu hatan hainliğiyle eşdeğer bazı üyelerin ateşinin çıkmasına sebep olacaktır.

bu hareketine karşılık 7500$ daha aldım..

Hak ve batılın mücadelesi kıyamete kadar devam edecektir.
  • 3.30 , 3.20'ler geliyor.Hazırlanın.Türkiye Cumhuriyeti kağıda teslim olmuyor olmacayacak bu kadar basit... Şimdi 3.55'den alanlar ne yaparsan yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 7 Aralık 2016; 14:20:18 >
  • Türkiye'ye ciddi anlamda fon girişi var.
    Döviz daha çok düşecek gibi.
    Birileri Türkiye'nin yara almasına istemiyor. Bu sebeple ciddi fon girişi mevcut.

3,50 küsürlerden dolar alanlara acıyormuyuz? Tabi ki hayır...
    Bu süreçte Devletinin, milletinin yanında saf tutanlar kazanacaktır...
  • TYR kullanıcısına yanıt
    Twitterdaki Baskentci hesabi dün bir takim fonlar Türkiye ye gelecek dedi doğru herhalde

• Cok komik burdakiler ya 1 hafta onceki aldigim seviyeye (3.42) geldi 3. 50 den satmistim hadi az daha asilin 3.41 e gelnce tekrar bi al sat yapip aylik alisveris masrafimi cikariyim

• quote:

Orijinalden alıntı: TYR

Türkiye'ye ciddi anlamda fon girişi var.
    Döviz daha çok düşecek gibi.
    Birileri Türkiye'nin yara almasına istemiyor. Bu sebeple ciddi fon girişi mevcut.

3,50 küsürlerden dolar alanlara acıyormuyuz? Tabi ki hayır...
    Bu süreçte Devletinin, milletinin yanında saf tutanlar kazanacaktır...

Ben çocuklarımın geleceği için ayırdığım dövizi bile bozdurdum vatan için inşallah döviz almaya devam edenler belasını bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Şu imam hatiplere sürekli laf atanlarida anlamıyorum.

Siz uzaya roket fırlattınızda imam hatiplermi engel oldu?

Bir araştırma yapın bakalım imam hatip liseleri ile diğer liselerin eğitim seviyesi istatistiklerine sonra konuşun.

Bu nedir arkadaş ipini koparan ihl ye saldırıyor.

İHL'nin zihniyeti gelişmemize engel. Din bazlı bir eğitimi ufacık çocukların beynine sokarak resmen pozitif-sosyal bilimlere engel olmak amaç. Amaç, kolayca inanan yönetebilebilir bir nesil yerleştirmek.

Geçim bu zırvalıkları. İhl lerin önünün kapatıldığı yıllarıda gördük.

İhl dışında, pozitif, sosyal dersler gören liselerin halinde görüyoruz. Çoğu lisenin durumu içler acısı. Pozitif dersler gelişmenin, yükselmenin, çağdaş olmanın birer basamağıysa buyurun diğer liselerin halini görün.

Din bazlı dediğiniz ihl lerde diğer liselerdeki derslere ek olarak Arapça, tefsir gibi gündelik hayatta bir musluman a lazım olacak ilimler öğretiliyor. Sizin serzenişiniz sadece İSLAM KARŞITLIĞI.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.