Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,15 ━ Euro=6,65 ━ Sterlin=7,92 (24 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nazmisayar Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 101 Misafir Kullanıcı, 32 Masaüstü Kullanıcı, 70 Mobil Kullanıcı ( 70 Mobil Cihaz )
75.120
Cevap
606
Favori
2.681.743
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,15 ━ Euro=6,65 ━ Sterlin=7,92 (24 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    17583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bandanalı Adam

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Hala dolar alıp ülkenin bu durumundan faydalanıp, birde yazanlar var:) bunlara sorsan amaçları devlet millet atam dır. Ama her şeyleri menfaat olmuştur. Yazın tatiline gider, ipohone 7 alır. Karı kız dusurcem diye kalori harcar. Akşamda rakı balık bira fıstık ile o koloriyi geri alır:))

@ufuk-34JD58

benimi kastediyosunben 20 yıla yakındır 1 dolar bile almadımkullandığım aveadan alınma 400 liralık telefon 3. yıl oluyo.ha tatile giderim okadarda olsun.içki bilmemne senede bir 1 biradamı içmiyek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1097 Mesaj
    Milli savunma bakanlığı 260 küsür milyon doları TL'ye çevirmiş bakalım nasıl etkileyecek.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: Bandanalı Adam

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Hala dolar alıp ülkenin bu durumundan faydalanıp, birde yazanlar var:) bunlara sorsan amaçları devlet millet atam dır. Ama her şeyleri menfaat olmuştur. Yazın tatiline gider, ipohone 7 alır. Karı kız dusurcem diye kalori harcar. Akşamda rakı balık bira fıstık ile o koloriyi geri alır:))

@ufuk-34JD58

benimi kastediyosunben 20 yıla yakındır 1 dolar bile almadımkullandığım aveadan alınma 400 liralık telefon 3. yıl oluyo.ha tatile giderim okadarda olsun.içki bilmemne senede bir 1 biradamı içmiyek

Yok hocam ne kastetmesi estağfirullah. Siz ne diyorsunuz bu işe diye alıntıladım.

• Yarbay
    8174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

quote:

@iskefiyeli
    quote:

Orta Doğu; başkanlık sistemine geçen Türkiye nin vilayetleri olur.

demişsin anlat bakim bu işin sırrı nedir sen gittin almaya mecliste vekiller önüne mi durdu halep orda arşın burada arşınlada göreyim.

tarabzondan en fazla 1000km

Ne o hep siyonistlerin dergilerde yayınladıkları gelecek planlarına mı inanıyorsunuz.

Bunlar hemen olacak işler değil. Nasıl olacak? Orda yazdım nasıl olacağını. Sizin gibi içimizde olup köstek olanlar oldukça buna ulaşmak daha zor olacak.

Bak şimdi benim karadenizli çok arkadaşım var inatçlar ak dediklerine kara dedirtemezsin falan klasik tutucu tiplerdir ama karşısındaki yedi yabancıda olsa bir lafın eğip bükmeden söylersen anlarlar ama sen sanki inanmamak için para almış gibi birşeye kurulmuş gidiyorsun.

siyonist dergileri senin kadar bilemiyoruz ama sen çok iyi takip ediyorsun ama biz inanıyoruz nasılsa sende bahane tükenmez ezber bozulmaz tv dizisiyle avrupayı fetedeceğine inanan güruha ne anlatacaksın ki diziyi seyretmeyeni vatan haini ettiniz sizde sınır yok

sana diyorum ki halep orda hadi sen demişsin bana senin gibiler yüzünden gidemiyoruz gittinde önüne mi durduk şimdi çıksan yarın öğlende ordasın aslanım hadi seni görelim

hani diyorum ya önünemi durduk lafla gidiyorsun alıp vilayet ediyorsun ya alamadığını söyleyince tabi köstek sayılıyor sizin lügatınızda çünkü oda laf buda laf halbuki siz alacağız dediğinizde aldııık diye bağıracağız ozaman sizde ulan aldık galiba diyip rahatlayacaksınız hani masal bu ya olduya ozaman kimi düşman edeceksiniz gidemediğiniz halep yolundaki kelengileri düşman hain köstek yada sizde laf birtmez birşey ilan edersiniz

Kıçınızdan element uydurmayı ne çok seviyorsunuz.

"Oku" "izle" "öğren"

Gündemden haberiniz yok o Siyonist konusu geçen haftanın gündemiydi. Araştırırsan öğrenirsin. Dergi değil haber takip ediyorum.

Siz tarihi atalarımızı haremden çıkmayan kişiler olarak gösteren dizilerden takip edin . Gerçek tarihimizi anlatan dizilere bakmayın.

İşiniz gücünüz laf atmak

Daha yazdıklarımı Beren ile okuyup anladığım belli değil.

Biryere gittiğimiz gidemediğimiz yok diyorum ki.

Senin gibi kafalar oldukça işimiz zor. İlerlemek zor.sen diyorsun ki "benim gibiler yüzünden gidemiyorsunuz" "git önünde mi durduk" :D yirmi kafalı bu anlayış ne böyle. Devlet köprü yapar "hayır" havaalanı yapar "Hayır" araba tapar "hayır" .... Devlet bişe yapacak "hayır" sonra niye gitmiyorsunuz.

Sen önce devletini milletini destekle de jüpiterede gider

Nah gider.

Ne boş adamlarsınız. Devlet bi cacık yapmaz suç halk olur. Baştakiler hırsızlık yapar kul hakkı yer suçlu halk olur.

Ulan delikanlı olun 1 kerede devlet batırdı içine etti ülkenin diyin.

Dansöz gibi adamsınız. Senin ettiğin kelimeyi kim ciddiye alırda oturup, düşünür. Anca bu salak fikirlerle aşağılanırsın. Bu kafa ilede böcekten farkın Yok, böcek neyse sende osun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Nathan Drake -- 7 Aralık 2016; 11:19:07 >
    |
    |

Psn : EkinTR

Xbox Live : EkinTR

• Binbaşı
    1594 Mesaj
    Buraya ekonomi hakkında bilgili olan, önceki krizlerle bugünü muhakeme eden forumdaşlarımızın yorumlarını okumaya giriyorum. Ergenlerin, ak trollerin mesajını okuyorum. Saçma tartışmalarınızı az ötede yapın.

|
    |

Kardak krizi 96'da oldu, akp ile alakası yok.

Burada bahsedilen adalarda Osmanlının kaybettiği değil akpnin kaybettiği adalar.

https://t24.com.tr/haber/milliyet-yazari-erdogan-once-16-ada-ve-adacigin-akp-doneminde-niye-yunanistana-birakildigina-aciklik-getirmeli,362517

Daha ilgilenirsen araştırabilirsin.İktidarı savunacağım diye bazı şeyleri görmezden gelmek hoş değil.
    |
    |
    iskefiyeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

onu söyleyen zavallılara birşey anlatamazsın.

bunlar bütün hesabını dolarla yapar, hatta diyanet bile bütçesini harcamasını yatırımını dolarla yapar hac parasını bile.

bilirler ama işlerine gelmez.osman gazi köprüsünün ücreti bile 43 küsür dolar. yeni açılacak avrasya geçişi 4 küsür dolarbunlar herşeyi bilirler günlük kurları takip ederlerde iki yüzlü olmak yaşam felsefeleri olmuş.

Allah'a inanan insan fazla kalmadı memlekette

|
    |
    Bandanalı Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Böyle ekonomi kurtulur mu Allah aşkına?

Tüm ülke elindeki dolarları bozdursa dolar 3.1 olsa sonra yine yükselmeyecek mi? Tam bir güneşi balçıkla sıvama çabası.

Üretelim kardeşim üretelim 3 sene sonra bende mühendis olucam inşallah.Ben de bu ülkeye katkı yapayım diyorum ama baştakilerden bir çaba yok??????

Dünyaya kafa tutacağına gençlerin önünü açsana.

Yıl sonuna kadar 3.50 ortalama +-2 oynar,işini bilen kazanır.Ama çıksın para kazanayım derdine düşen vatan hainidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

quote:

quote:

@iskefiyeli
    quote:

Orta Doğu; başkanlık sistemine geçen Türkiye nin vilayetleri olur.

demişsin anlat bakim bu işin sırrı nedir sen gittin almaya mecliste vekiller önüne mi durdu halep orda arşın burada arşınlada göreyim.

tarabzondan en fazla 1000km

Ne o hep siyonistlerin dergilerde yayınladıkları gelecek planlarına mı inanıyorsunuz.

Bunlar hemen olacak işler değil. Nasıl olacak? Orda yazdım nasıl olacağını. Sizin gibi içimizde olup köstek olanlar oldukça buna ulaşmak daha zor olacak.

Bak şimdi benim karadenizli çok arkadaşım var inatçlar ak dediklerine kara dedirtemezsin falan klasik tutucu tiplerdir ama karşısındaki yedi yabancıda olsa bir lafın eğip bükmeden söylersen anlarlar ama sen sanki inanmamak için para almış gibi birşeye kurulmuş gidiyorsun.

siyonist dergileri senin kadar bilemiyoruz ama sen çok iyi takip ediyorsun ama biz inanıyoruz nasılsa sende bahane tükenmez ezber bozulmaz tv dizisiyle avrupayı fetedeceğine inanan güruha ne anlatacaksın ki diziyi seyretmeyeni vatan haini ettiniz sizde sınır yok

sana diyorum ki halep orda hadi sen demişsin bana senin gibiler yüzünden gidemiyoruz gittinde önüne mi durduk şimdi çıksan yarın öğlende ordasın aslanım hadi seni görelim

hani diyorum ya önünemi durduk lafla gidiyorsun alıp vilayet ediyorsun ya alamadığını söyleyince tabi köstek sayılıyor sizin lügatınızda çünkü oda laf buda laf halbuki siz alacağız dediğinizde aldııık diye bağıracağız ozaman sizde ulan aldık galiba diyip rahatlayacaksınız hani masal bu ya olduya ozaman kimi düşman edeceksiniz gidemediğiniz halep yolundaki kelengileri düşman hain köstek yada sizde laf birtmez birşey ilan edersiniz

Kıçınızdan element uydurmayı ne çok seviyorsunuz.

"Oku" "izle" "öğren"

Gündemden haberiniz yok o Siyonist konusu geçen haftanın gündemiydi. Araştırırsan öğrenirsin. Dergi değil haber takip ediyorum.

Siz tarihi atalarımızı haremden çıkmayan kişiler olarak gösteren dizilerden takip edin . Gerçek tarihimizi anlatan dizilere bakmayın.

İşiniz gücünüz laf atmak

Daha yazdıklarımı Beren ile okuyup anladığım belli değil.

Biryere gittiğimiz gidemediğimiz yok diyorum ki.

Senin gibi kafalar oldukça işimiz zor. İlerlemek zor.sen diyorsun ki "benim gibiler yüzünden gidemiyorsunuz" "git önünde mi durduk" :D yirmi kafalı bu anlayış ne böyle. Devlet köprü yapar "hayır" havaalanı yapar "Hayır" araba tapar "hayır" .... Devlet bişe yapacak "hayır" sonra niye gitmiyorsunuz.

Sen önce devletini milletini destekle de jüpiterede gider

Hocam bunların derdi gerçekten vatan millet değil. Hükümeti kotuleyimde kim gelirse gelsin ülke yansın umurlarında olmayan tipler. Sorsan akp bitik mhp bitik chpkk olmuş zaten teröriste ağlar, seloya figene özgürlük der, darbeye tiyatro der :)

Bunlar kendileride bilmiyor ne yaptıklarını. Devletin ufacık sıkışmasında hemen çıkarlar, ahh vatan ahh millet ahh atam feryat figan Atatürk ü kullanırlar:) bayatladi numaraları ama ellerinden gelen bu :) Darbe gecesi halay çekip atm ye kosanla ne konuscan..

• Binbaşı
    1109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Yıl sonuna kadar 3.50 ortalama +-2 oynar,işini bilen kazanır.Ama çıksın para kazanayım derdine düşen vatan hainidir.

Resmen neoliberal ekonomi içindeyiz. Vatan hainliği mi kalmış. Sosyal devletmiş gibi gırtlak vergiler toplasınlar hiçbişeyimizi karşılamasınlar.

http://nediyor.com/cumhurbaskani-turkiyeyi-anonim-sirketi-gibi-yonetmeli
    |
    |

3.4250 yi aşağı doğru bi kırarsa serbest düşmeye geçer :)
    |
    |
    Antlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şimdi devletin tuttuğu dolarları TL ye çeviriyorlar iyi hoşta zamanında neden kendi para biriminde tutmadın ya TLye güvenmedin yada kriz çıkacağını bildiğin için dolarda tuttun. İkisi de bir hükümete yakışmaz. Ama bunlar kalıcı mı değil mi? Buna tartışmak lazım ama cevabı belli aslında.

|
    |
    sis 6326 8mb pci ,noname 32 mb riva tnt2 m64,3dfx voodoo 3 3500 16mb noname geforce2 mx400 128 bit 64mb,voodoo 5 5500 pci,his 128mb ATi Radeon 8500 LE,128mb leadtek ti 4400,128b 256 bit sapphire radeon 9800 [email protected],128mb galaxy 6600gt agp,palit geforce 8800gt 512mb,512mb Palit Radeon HD 3850 ,512 mb powercolor ATI Radeon HD 4870, XFX 8800GTS 512 Alpha Dog Edition,2 gb powercolor 7870 ghz editon,Palit gts 250 512mb, 4gb Sapphire r9 290x, 2gb Zotac 750ti, 2gb msi gtx 950 o.c, gigabyte gtx 1070 g1, asus rx 460 dual, 8gb msi r9 390 gaming, 8gb sapphire pulse vega56
  • Yüzbaşı
    800 Mesaj

hocam kesin bilgi mi
    |
    |
    cyraxus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabit kura geçmen için faizleri serbest bırakman lazım. O zaman da faizler uçar. İkisini birden tutmaya kalkarsan 2001 krizi gibi olur. Bankaları batırmak da cabası.
    |
    |
    cyraxus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: majestece

3.4250 yi aşağı doğru bi kırarsa serbest düşmeye geçer :)

kırdı :)
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.