Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -TRioN- , streamin , siriusblack2051 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.381
Cevap
1.165
Favori
11.780.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bu euro geriler mi yoksa 4 leri bulur mu yine? yav bir laptop siparis edelim dedik 2 günde 150 lira pahalandı bu kur yüzünden.Düşer diye bekledim referandum arefesinde olduğumuzdan,ama yine şaha kalktı.Bu noktada almak karlı mıdır sizce?
  • Almanya ile de papaz oldunuz...Adamlar bi ambargo koysa,altında ki ucak da,mayback ine,artistlik olsun diye aldıgın bmw motorlarına kadar tamamı "akvaryum" olacak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.71 oldu. Bu kadar müdahaleye rağmen bugün neredeyse 6 kuruş arttı. Bu hareketler Ocak'taki hareketleri hatırlatıyor bana. FED'in de faiz arttırma ihtimali %85'e çıktı. Faiz arttırırsa kıyamet kopacak.
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    Mercedese binemeyeceğiz diye anında birileri önlerine yatar Almanların...Tıpkı Rusya örneğinde olduğu gibi...
  • 10 10 bozdururuz artik

• berkayjan kullanıcısına yanıt
    Hocam bence asıl bomba yabancılar ciddi anlamda borsadan çıkmaya başlayınca patlayacak...Bakalım.
  • Uzun zamandır uğramıyordum bir merhaba deyim dedim. Ben gelince şenlenir buralar. YTD :D

• Doları referanduma kadar bile tutamayacaklar anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

sipsiler yine piyasaya çıkmış, dolar iki kuruş çıkınca hemen havlamaya başlıyorlar

Dolar uc gunde 3.57 den 3.7 e cikti. Bunun ekonomiye maliyetini biliyor musun? İki kurus artmismis...

iyi ya senin gibilere gün doğdu koşun hemen dolar alın ekonomiyi çökerteceksiniz, sonra ayfonunuzdan tweet atın "ekonomi kötü" "devlet desteği ile kurulan şirketler iflas etti aldıkları hibeler yandı geri ödeyemiyorlarrrr "

RESMİ VERİLERE GÖRE. En çok doların olduğu il ve ilçelerin hepsinde AK Partinin kafaya oynadığı iller..

Ban. Ban ban.

Ayrıca Trabzon.

Ban Ban ban

puhahah demek "resmi verilere göre" şu 2011 den beri ısıtılıp ısıtılıp yayınlanan resmi veriler mi? kendinizi kandırmaya devam edin.

Nevşehirliler 2.1 milyar liralık tasarrufun 1.2 milyar lirasını (yaklaşık 400 milyon dolar) dövizde değerlendiriyor. Arkadan gelen Aksaray’da da birikimlerin yüzde 54’ü döviz cinsinden. Sonraki iller de Yozgat, Kırşehir ve Kayseri.

Muhahaha

Akpartinin cok yuksek oy aldigi iller

• Başbakan Yıldırım'dan dolar yorumu: 'Daha da inecek'

Başbakan Binali Yıldırım, halk oylaması sürecindeki ilk mitingini Kahramankazan'da gerçekleştirdi. Başbakan Yıldırım, "1 ay öncesine kadar dolar 4 lirayı gördü. Bugün 3,60. Daha da inecek. Üst aklın oyunlarını boza boza geliyoruz. Aksine önümüzdeki günlerde ekonomimiz daha da canlanacak. Yeni yeni projeler hayata geçecek" dedi.

Üzerinden daha 1 hafta geçmedi dolar tekrar 3.70'i aştı ve bu adam T.C. nin başbakanı. Ben doların tekrar yükseleceğini bildiğim için linki kaydetmiştim, ama ne yalan söyleyeyim bu kadar erken yükseleceğini düşünmüyordum. Seçime kadar suni olarak doları düşürler zannediyordum.

• şu sıralar usd hem faizden dolayı globalde aşırı güçlü hemde mb müdahaleyi bıraktı büyük ihtimal. hatta 55lerden beri döviz alıyorlar diye düşünüyorum çünkü geçen 2küsür milyar artmıştı miktarı. bu hafta da 3-4 milyar artırdıklarını açıklayabilirler. ons falan düştü baya, nereden dönecek kur bakalım.
  • 3.72'yi gördü.
  • Bakın arkadaşlar bu 17 şubatta kendi alıntımdır..

Kendi kişisel görüşüm ise, ne kadar müdahale edilirse edilsin 3,55 lerin altını bir daha asla göremeyecegiz gibi geliyor. Piyasalar 3,60-65 leri kanıksadı artık. Ve gelecek olan siyasi belirsizliklerde düşünüldügünde çok daha üstlerini görecegiz gibi geliyor dolar kurunda.

Şu an yapılmak istenen şu bence. Referandum öncesi yumuşak bir hava olusturmak. Nerden geldiği belli olmayan parayı piyasaya yavaş yavaş sürerek doların ateşini düşürüyoruz, kriz mriz yok mesajı vermek ve bu sayedede bir çok kişinin ellerindeki dolar olarak tuttugu parayı panik havası estirerek ellerinden cıkarttırmak. Ama ben bunu yermiyim elbette yemem. Gene benim düşüncem yay gibi gerilen bir kur var ve o yay muhakkak boşalacak.

• Memento-Mori35 kullanıcısına yanıt
    3.55leri gördük bu yorumun üstüne.

alt demişsin gerçi yırttın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Mart 2017; 20:28:16 >
  • Ulan 3.82 di dedim 3.80 alti inerse 500 liralik euro alirim oldu mu 3.9

Allahtan altindan kazaniyorum telafi ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.50 dan gircektim yine artmis

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3.55leri gördük bu yorumun üstüne.

alt demişsin gerçi yırttın

Dostum ben bu yorumu yazdıgımda 17 şubat dolar kuru 3,57 idi sanırım. Tahminim tuttu diyebiirim. Gerçi tahminde sayılmaz. Görünen köy kılavuz istemez.
  • Memento-Mori35 kullanıcısına yanıt
    17 şubatta 3.67lerdeydi, mb'nin reeskont kredilerini 3.53'e sabitleme kararından sonra kapanışı 3.62x yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Mart 2017; 20:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

17 şubatta 3.67lerdeydi, mb'nin reeskont kredilerini 3.53'e sabitleme kararından sonra kapanışı 3.62x yaptı.

:) olsun demekki gene tahminim tutmuş. 3,56 yı 23 şubatta görmüştü. Ben yorumu 17 şubatta yapmısım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 2 Mart 2017; 20:39:42 >
  • Kumarbazlar doluşmuş. Köydeki çiftçi aç kalır mı, esnaf sürünür mü değil de Dolar aldım ne kadar vururum bu vurgun için de ülkeyi nasıl sallarım ne kötülük düşünürüm havasındaki kişilere acıyorum...

Karma denilen bir şey vardır. Ne derler. Ne ekersen onu biçersin, kendi kazdığın kuyuya düşersin veya etme bulma dünyası veya bu gün yaptığın yarın yanına kar kalmaz. Bu yüzden iyi düşünün. Menfaatçi değil yapıcı olun çünkü Karma seni bulur, o kar muhakkak başka bir acı ile senden çıkar. Kaçarı yok. Karma öyle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 2 Mart 2017; 20:39:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12301231123212331234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.