Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erzurum lu , Erzurum lu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız.Dolar bozduracak ya da alacak olan buraya bakıp aldığı için arkadaş her dakika kuruşu kuruşuna günceli yazsın.
  • Önümüzdeki hafta dolarda çok ciddi sıçramalar olabilir. Böyle durumlarda herkes elinde ne var ne yok satsın lütfen arkadaşlar.

Ve lütfen Erdoğanı dinleyip altın almayın! Paranızı Türk Lirasına çevirin. Altını biz yurtdışından dolar ile alıyoruz. Yani siz altın alınca aslında uzun vade için dolar almış oluyorsunuz. Sadece TL'ye dönün çarısını dikkate alın!:)
  • Zeybekci: Türk ekonomisi stres testini atlattı.

• Teşekkür ediyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basligi degistirin yav her gordumde kalp krizi geciricek gibi oluyorum o anki kur zannediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi arkadaş değil mi ? Kurallar çerçevesinde istediğini yapmakta özgür. Herkes haddini ve sınırını bilsin.
  • Konu sahibi arkadaş(!)ın şu taraflı tutumundan dolayı ya konu kilitlensin ya da başkasına devredilsin. Bu nedir? Gitmiş rekoru yazmış bize ne bundan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 9 Aralık 2016; 17:25:35 >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    http://dovizborsa.com/

Al sana canlı kur buradan her sanıye guncellenıyor
  • 3.59 ne zaman oldu , tv lerde 3.47 görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslıgı okumamıssın rekor yazıyor sonunda.Okumadan yorum yazmak adet bu forumda
  • Çok teşekkür ediyorum, ben de dolara nerden bakacağız diye uğrasıyorum. Bir tek bu siteyi bildiğim için arkadaşa kızdım zaten. Benim yazdıklarıma bak cevabını sonra ver, gerçek hayat olsa anlık hadi anlayacağım da bari yazarken düşün biraz.@WARTIME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 9 Aralık 2016; 17:32:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Rica ederım yardımcı olabıldıysem ne mutlu
  • Baslık günde 1 değişsin yada konu ismini dolar takip konusu yapın bence eski kurun yazmasıdan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amante de los gatos

Hiçbir şikayete zamanında bak"a"mayan yöneticiler gelmiş sürekli güncel tut diye ısrar ediyor.
    Başkasına devretmekle de alttan alttan tehdit ediyor. Kime devretcen trolllere mi?

Mail mi geldi yoksa?
    Selam ve Dua ile
  • Dolar yine yükselişe geçti...
  • kurlar güncelmi kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Konu sahibi arkadaş(!)ın şu taraflı tutumundan dolayı ya konu kilitlensin ya da başkasına devredilsin. Bu nedir? Gitmiş rekoru yazmış bize ne bundan?

Hatta kayyum atansın konuya
  • A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 10 Aralık 2016; 7:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Konu sahibi arkadaş(!)ın şu taraflı tutumundan dolayı ya konu kilitlensin ya da başkasına devredilsin. Bu nedir? Gitmiş rekoru yazmış bize ne bundan?

Hatta kayyum atansın konuya

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.