Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: smart1978 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 36 Misafir - 36 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.036
Cevap
1.166
Favori
11.767.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: numb83

güzel kardeşim ahlak seviyen ne derece yerlerde konuşma üslubundan belli zaten.
    yalan dolan bilgi verdiğim yok. biraz araştır sende öğreneceksin.
    anlayamadığım olay sen burada akpyi mi savunuyorsun ona karşı mı duruyorsun?
    çiller dönemi ile akp dönemindeki şehit sayılarını karşılaştır tabi matematik bilgin bu çıkan rakamları anlamana yetiyorsa.
    yunanistanın üstüne çöktü kaç ada varmış söyler misin?
    1982 yılında yapılan antlaşmada bu adalar hangi ülkenin topraklarına katılmış bunu da aç oku.
    yalan dolan üçkağıtı sizler daha iyi bilirsiniz.

allaha şükür ahlak nedir anamızdan babamızdan öğrendik,yalanın en büyük günah olduğunu bütün günahların anası olduğunuda öğrendik,sana bir ton giydirirdim ama gerek yok sende yazma olur mu kardeşim demeye haiz görmediğim kişilik,öyle ahlak falan diyede konuşma hadi ben giderim seni o şatafatlı hayatınla başbaşa bırakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

Orijinalden alıntı: numb83

güzel kardeşim ahlak seviyen ne derece yerlerde konuşma üslubundan belli zaten.
    yalan dolan bilgi verdiğim yok. biraz araştır sende öğreneceksin.
    anlayamadığım olay sen burada akpyi mi savunuyorsun ona karşı mı duruyorsun?
    çiller dönemi ile akp dönemindeki şehit sayılarını karşılaştır tabi matematik bilgin bu çıkan rakamları anlamana yetiyorsa.
    yunanistanın üstüne çöktü kaç ada varmış söyler misin?
    1982 yılında yapılan antlaşmada bu adalar hangi ülkenin topraklarına katılmış bunu da aç oku.
    yalan dolan üçkağıtı sizler daha iyi bilirsiniz.

allaha şükür ahlak nedir anamızdan babamızdan öğrendik,yalanın en büyük günah olduğunu bütün günahların anası olduğunuda öğrendik,sana bir ton giydirirdim ama gerek yok sende yazma olur mu kardeşim demeye haiz görmediğim kişilik,öyle ahlak falan diyede konuşma hadi ben giderim seni o şatafatlı hayatınla başbaşa bırakayım

Allah'ın adını yazarken biraz dikkat etseydin bari.
    Yalan bütün günahların anasıdır diye hiçbir ayet hadis görmedim ben.
    Allah'a şirk koşmak, kul hakkı yemek, yetim hakkı yemek, ana babaya öff demek en büyük günahlardır. Bunu bilmeni isterim.
    Akpli mevcut kişilikler bu yukarıda saydığım büyük diye tarif edilen günahlardan en az 3'ünü yerine getirmiştir. bunların da kayıtlarını sana bulup yollayabilirim istersen..

Hadi sen de bu atgözlüklü hayatına devam et. Yaşadığımız ülke güllük gülistanlık çünkü.

• yiğido__58 Y kullanıcısına yanıt
    İnsanların inançlarını sorgulamak bize düşmez. isteyen ateşe tapar isteyen komünist olur isteyen solcu alevi olur kime ne?
    Ama bu düşünce birçok akp oyvereninin bakış açısıdır. Belki sen böyle düşünmeyebilirsin ama çoğu kişi maalesef böyle düşünüyor. acaba kaç tane solcu alevi komünist kişilerle aynı ortamda bulunup memleket meselelerini konuştun? Sadece bilmek istedim başka bir art niyetle sormadım.
  • WestworId W kullanıcısına yanıt
    Ülke yerden yere vurulacak şekilde yönetilirse tabi vururlar.
    Askerliğini yapmamışsın belli. Askere davul zurna ile gidip asker ocağında it muamelesi görenler biz bunun içinmi davul zurnayla askere geldik diyorlardı. Askere git anlarsın. birkaç komutan parçasının egolarını tatmin etmekten başka birşey yapmayan er ve erbaşlarsındır sadece. Peygamber ocağı derler ama sana namaz kıldırmazlar. güneşin altında anlamsız bir şekilde saatlerce beklersin bayılırsan seni döverler. üzerinde simkart çıktı diye hapis cezası alırsın 7 gün boyunca anandan emdiğini burnundan getirirler.
    Eskiden polisi herkes severdi askeri herkes severdi. çok uzak değil 15 temmuzda o herşeyden birhaber gencecik askerlere yapılanları gördün değil mi? Askerden zorla nefret ettirmeye çalıştılar fetö örgütü ile. Fetöyü askere chp mi soktu komünistler mi soktu solcular mı soktu? aynı şekilde polis teşkilatında da bu yapılanmayı bu bahsettiklerim mi yaptı?
    Bu yapılanmanın en büyük destekçisi dini yönü kuwetli akp değil mi?
    Müslümanları sevdirmeyenler kimler acaba? yine müslümanım diye geçinenlerin kendileri değil mi?
    Örnek olarak ultra zengin arapları verebilirim. Müslümanlıkta israf büyük günahlardan değil mi? Altın kullanmak erkeklere günah değil mi? neden arap zenginleri müslüman ultra zenginler arabalarını bile altın yapıp senin ömür boyu çalışıp kazanabileceğin bir parayı 1 gecede harcayarak israfın ağababasını yapıyorlar?
    daha bir sürü örnekler mevcut ama şimdi hepsini yazmaya kalksak sayfalar yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numb83 -- 9 Aralık 2016; 11:36:49 >

• Bugüne kadar TL satıp,Amerikan parasına yatırıp cebini dolduranlar,bunun ekonomiye,kendi parasına zarar verdiğini bilmiyormuş gibi şimdi birer milli paracı olarak Dolar satıp ekonomiyi düzeltmeye çalışmasını hayretle izliyorum..!
  • Tunus'un eski lideri Zeynel Abidin Bin Ali'nin uçağı Türk Hava Yolları tarafından satın alınmış.
    Sözde bunlar tasarruf yapacak pehh...
    2017 Bütçesi 500 Milyar TL sözde 250 Milyar TL kaynak sağlayacak orasıda ayrı bir palavra konusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Tunus'un eski lideri Zeynel Abidin Bin Ali'nin uçağı Türk Hava Yolları tarafından satın alınmış.
    2017 Bütçesi 500 Milyar TL sözde 250 Milyar TL kaynak sağlayacak orasıda ayrı bir palavra konusu...

osmanlının ulu yadigarı, cihan padişahlarının torunları olan koca devlet 78 milyonluk bir uçakla mı çökecek, bunu bu devlete çok görmek devleti küçük görmek, küçümsemektir. işte muhalefetin hali, ülkemizi yine küçümsüyorlar

gücünü yoğrulduğu anadolu hamurundan alan, avrupaya ve abye meydan okuyan, batıya ağzının payını veren bir ülkenin devlet başkanlarına alınan 78 milyonluk dolarlık bir araç lüks müdür?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Tunus'un eski lideri Zeynel Abidin Bin Ali'nin uçağı Türk Hava Yolları tarafından satın alınmış.

osmanlının ulu yadigarı, cihan padişahlarının torunları olan koca devlet 78 milyonluk bir uçakla mı çökecek, bunu bu devlete çok görmek devleti küçük görmek, küçümsemektir. işte muhalefetin hali, ülkemizi yine küçümsüyorlar

gücünü yoğrulduğu anadolu hamurundan alan, avrupaya ve abye meydan okuyan, batıya ağzının payını veren bir ülkenin devlet başkanlarına alınan 78 milyonluk dolarlık bir araç lüks müdür?

Ülke bu haldeyken lükstür.

• Yarın dolar 3.50 bandına çıkacak fav at bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Bak buna çok güzel bir mizansen örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numb83 -- 9 Aralık 2016; 12:0:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Lüks ve israf. Haram olsun

• Artık köprü yaptılar şak şakçılığı da biter heralde. Köprü bizim değil, Elin köprüsü olmuş.

http://m.abcgazetesi.com/emniyetten-polislere-osmangazi-ve-yavuz-sultan-selim-koprusunden-gecmeyin-36494h.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

Yanlisiniz var bu bakis acisi tamamen Chp li solcu alevi komünist serefsiz insanlarin bakis acisidir

chpye hiç oy vermemiş sağcı biri olarak merakımdan soruyorum. bir insanın chpli komunist ve alevi olması onu şerefsiz yapar mı?
  • Sabah sabah ne güldüm.
    http://www.hurriyet.com.tr/emniyete-pahali-geldi-40301320
    Devletin polisi bile pahalı diye devletin köprüsünden geçemezken, burda yalaka tayfası kalkmış yapılan köprüleri övüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

insan, durust, namuslu, saygili, caliskan olmanin musluman olmaktan cok daha onemli oldugunu kavrayamayacak kadar bos insanlar var. 5 vakit camiye gitsin, iki uc kelimeyi agzindan dusurmesin ama arka planda ne halt yerse yesin bunlar icin.

gavur, atAist diye akillarinca asagiladiklari cogu ulkede cok daha az tecavuz, hirsizlik, yolsuzluk vs. oldugunu bilmez gibi konusurlar birde. hristiyanlar ronesans ile kendilerini kurtardi ve o gunden beridirde dunyanin kaymagini yiyorlar. digerleri de boyle bakadursun arkasindan...

.....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 8 Eylül 2021; 2:17:29 >
  • yiğido__58 Y kullanıcısına yanıt
    Yediniz bitirdiniz bu memleketi hala avaz avaz sesiniz çıkıyor.
    Ayıp. İslam'a davet ediyorum seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

Yanlisiniz var bu bakis acisi tamamen Chp li solcu alevi komünist serefsiz insanlarin bakis acisidir

?Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama
    Madde 216-
    (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    (2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    (3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.?ir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 9 Aralık 2016; 11:42:48 >

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    bloklayın kafanız rahat eder. bırakın bu trollu ben blokladım. yazdıklarını görmüyorum o yüzden boşa zaman harcamıyorum. o zaten birşey anlamaz.
  • 3.45 ten 200 dolar bozsam. Geri gerine koyabilir miyim pzt?

• quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

insan, durust, namuslu, saygili, caliskan olmanin musluman olmaktan cok daha onemli oldugunu kavrayamayacak kadar bos insanlar var. 5 vakit camiye gitsin, iki uc kelimeyi agzindan dusurmesin ama arka planda ne halt yerse yesin bunlar icin.

gavur, atAist diye akillarinca asagiladiklari cogu ulkede cok daha az tecavuz, hirsizlik, yolsuzluk vs. oldugunu bilmez gibi konusurlar birde. hristiyanlar ronesans ile kendilerini kurtardi ve o gunden beridirde dunyanin kaymagini yiyorlar. digerleri de boyle bakadursun arkasindan...

islamiyet zaten insanca yaşamayı dürüst davranmayı namuslu, saygılı ve çalışkan olmayı emrediyor.. bunları yapıp üstüne ibadetini yapabilenede Müslüman deniliyor.. senin dediğin 5 vakit namaz kılıp her haltı yiyene ise münafık deniliyor.. bu tür insanların yaşantılarıyla islamiyeti kafanızda şekillendirmeniz sizin kafa yapınızın darlığını gösteriyor ve akabindede ateistliğe yönelmenize sebep oluyor..

demek ki muslumanim diyip musluman olmayi beceremiyorsunuz ya da muslumanim diye sizleri kandiranlarin pesinden kosuyorsunuz. zarariniz sirf kendinize olsa neyse ama sizin yuzunuzden biz neden 5. sinif bir ulkede yasiyoruz onu cozemiyorum bir turlu.

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.