Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (467. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü6 Mobil
5 sn
235.126
Cevap
1.165
Favori
11.770.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • 3.5 dan doları boşalttılar 3.30 dan topladılar şimdi yine yukarı taşıyolar. olan vatandaşın dolarlarına oldu
  • Ey kendine vatansever diyen vicdansızlar,
    Diyarbakırda askeri üstte bayrağımız indirilirken, askerimizin kafasına çuval geçirilirken, Haburda pkk için af mahkemeleri kurulurken, Oslo'da pkk ile gizli anlaşmalar yapılırken, Dolmabahçe'de teröristlerle mutabık kalınırken, Şiwan Perverle beraber Megri Megri diye ağlanırken, Barzani gazi mecliste ağırlanıp akp liler tarafından Türkiye seninle gurur duyuyor diye ayakta alkışlanırken neredeydiniz acaba? Allah'tan korkun. Siz mesajımı sildirdikçe yeniden yazacağım.Bu vatan sahipsiz değil.Bunu aklınıza sokun artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 9 Aralık 2016; 0:2:22 >
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Farkındayız kardeş haklısın da ama illa birileri daha okuyor buraları ve onları görüyor. Dilimiz döndüğünce cevap verelim ki o insanlar bunların yalanlarınıda görsün.
    Özellikle yeni nesil görebilsin bunların yalanlarını.
  • kucuker34 kullanıcısına yanıt
    Fetonuz mu? 3 yıl önceki hoca efendiniz şimdi bizim fetomuz mu oldu?
  • Haklısın sinirlerine hakim olan biriysen cevap yazman mantıklı ben cevap yazınca duvara anlatıyormuş gibi oluyor blokladım o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

hükümeti eleştirdiğiniz kadar abyi batıyı eleştirdiniz mi? bazı muhalefet güçleri nedir bu dolar sevdanız sizin? avrupayı hizaya getirmemiz, atalarımızın büyük bir haşmetle dört nala sürdüğü at gibi güldür güldür batıya meydan okumamız birilerini rahatsız etti. buradan bazılarına sesleniyorum: hans, george ve gretel'in ne dediğine bakmayıp batının sanayağında kavrulmuyoruz diye mi telaşınız?

birileri doları bindikleri uzay mekiği gibi görüyor, o yükseldikçe birilerinin de başı göğe erecek sanırım!

Buradaki anti akcılar 15 Temmuz dan kalma fetoş sempatizanı dostum. Darbe olmasını isteyen yeterki rte gitsin darbe olsun isteyen tipler. Ama düşünmezler kafa yok beyin bedava ama bunlara uğramamış. Darbe olunca hükümet düşünce kriz olunca kendileri ne bişey olmayacağını sanan dinsiz bunlar sözde müslüman ama özde terörist ha yok yok atam izindeyiz. :)

Ya bu adamın ssksını akp ödüyor.maaşlı aktrol cvp vermeyin.çoban olmadan hareket edemeyen ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    jargonda keriz silkeleme diyorlar buna :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sabe

quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

Buradaki muhalif arkadaslar dolar hadi 10 TL olsun siz ne b.. Yiyeceksiniz merak ediyorum. Gökten zembille fetonuz gelip sizimi kurtaracak :)

Fetoyu getirenlere sorsana bu soruyu. Okyanus ötesine seslenip, "ne istediniz de vermedik" diyene bir sor.

Feto yani abd, 40 yıldır ülkeyi örümcek ağı gibi sarmış neyin peşindesin dostum

• Adamların kafa öyle bir uçmuş ki gelmişler hükümeti eleştirdiğiniz kadar abyi, batıyı eleştirdiniz mi diyor Bunların kafa çok karışmış. Allah kurtarsın.
  • outside O kullanıcısına yanıt
    Hoca efendi devri kapandı. SÜLOCUKLAR, NURCUKLAR ve MENZİLCİ Cemaatleri var ve bu son yapılan KPSS sınavında bakın görün en çok Menzil Süleymancılar ve nur Cemaatinin adamları kadrolaşacaklar normal Vatandaşlar değil şimdi küfretsek bunlara derler ki şahsa hakaret aslında şahısa değil onları kollayanları diye başlamak lazım ama neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Senin maaşın haram dostum haberin olsun alkolden alınan vergiyle ödeniyor maaşın günah günah haram kazanıyorsun yazık

Dostum Allah bilir onu sen Varol helal kazanmaya devam et paşam :)

• umarım hükümet sorunu kalıcı olarak çözecek önlemleri alır. Erdoğan'ın çağrısının cevap bulması da gayet olumlu bir gelişme. ancak hepimiz biliyoruz ki bu şekilde sorun kökten çözülemez. bu ülkenin ihraç edebileceği daha fazla mal üretmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Buradaki aktrol arkadaşlara bir sorun yastık altındaki doları bozun diyen 78milyon dolara uçak almadı mı?
    Ekonomiden anlamayanlarda doları bankada bozdurmadığın sürece kura bir etkisi olmaz.3-5 dolarlada kur değişmez.
    Reisinize söyleyin o bozdursun.zengin adam hatta dünyanın sayılı zenginlerinden.karun kadar.

Valla reisiniz son 1-2 ayda kurdan ne para kazanmıştır var ya..

İşte tüm yaptığınız ve yapabileceğiniz şey klavye başında cumhuriyet sözcü gibi istediğiniz gibi haber yapanlara inanmak. He isterse 100 milyon dolara alsın reis. Alacaktır. Kendisine değiş Türkiye cumhuriyetine alıyor. Sana ne

• Seçimlerde meydanlarda milli arabamız yolda hüloggg dediler. Amerıkadan saabı getırmışler prototıp yaptık dıye, geçen ayda cıkıp dıyor kı yerlı araba degıl yerlı marka yapacaktık yanlıs anladınız.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Kandırıldık diyorum kardeşim neden anlamıyorsun israil de kandırdı abd de kandırdı feto da kandırdı merkez bankası da kandırdı faiz lobisi de kandırdı herkes kandırdı 23 nisanda koltuğa oturtulan çocuk bu kadar kandırılmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Neyi allah bilir alkol haram mı haram alkolden kazanç elde ediyormuşsun gibi düşün hani çok müslüman reyisiniz var ya hanii rabia yapıyor sürekli ama en büyük vergiyi alkolden alıyor hani günahtı sattırmasın o zaman ? bir de israile nasıl sattı ben mi gönderdim onları dedi ya yazık valla

Yarında çıkıp diyecek ki, dolarları ben mi bozdurun dedim.

• Taraf tutmuyorum.ne akp ne chp...aklıma takılan şey hükümetin aklı başına yeni gelmiş anlaşılan...bu saate kadar hiçbirşey yapılmayıp son 1 hafta içinde:

- "bundan sonra ihaleler dahil çoğu yerde tl kullanacağız"

demek için geç kalınmadı mı? Madem ki böyle birşey mümkündü geçen sene,daha önceki seneler bu tür işler tl üzerinden niye yapılmadı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 9 Aralık 2016; 0:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

Adamların kafa öyle bir uçmuş ki gelmişler hükümeti eleştirdiğiniz kadar abyi, batıyı eleştirdiniz mi diyor Bunların kafa çok karışmış. Allah kurtarsın.

İnsan sahibini nasıl eleştirir dimi
  • kucuker34 kullanıcısına yanıt
    Zora gelince kaçmaa haram para yiyorsun mümin kardeş :)
    15 yıldır bataklıktan çıkarmış bak çıkarmış mı hayvanı bile ithal eden bir ülkeyiz hatırlatayım çapım değilsin diyen adamın memur olması kim bilir nasıl girdin neyse çok kurcalamayalım malum tahminen senin girdiğin zaman rte ve sevdalıların çoğu hoca efendiciydi :)
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.