Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,10 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (21 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
114 Misafir Kullanıcı, 114 Masaüstü Kullanıcı
74.974
Cevap
604
Favori
2.670.154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,10 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (21 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    2539 Mesaj
    bugün ne vurgun yapıldı, yok böyle birşey...

piyasadaki doları resmen hortumladılar...

akp zaten ekonomiden hic anlamıyordu simdi dolarda azalıyor ne yapacak acaba??
    |
    |
    Ne zaman başbakan veya cumhurbaşkanı bir açıklama yapsa dolar ve euro yükseliyor arkadaş 3.35 den yeniden 3.45 yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 8 Aralık 2016; 18:36:14 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: kamil611

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Tr cep telefonu cikarsa hic biriniz almasiniz. Yoh ben ayfon istiyorum

Araba cikarsa yok ben mersadasa,tan baskasina binmam.

Sonra yok efendim, dollar,euro neden yükseliyor.
    Sayenizde yükseliyor Efendiler sayenizde!

çıkartsın sonra gel aslanım.şimdi sessizce sürüye katıl.

Çıktı, zaten senin alacağın telefonlardan birisi general mobile veya vestel olursa yurtdışına çıkacak para daha az. Aldın mı peki bunlardan birisini?

Niye alıyım ? benim kişisel verilerimi ne kadar güvende tutabilecek bir telefon ki alayım ? onu geç ios işlemcisi kadar bana aktif kullanım sağlıyabilecek bi telefon mu da alayım ? sağdan soldan parça alıp,başkalarının işletim sistemiyle telefon yapmak basit iş.

ios işlemcisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    İSTİKRAR ULAN İSTİKRAAAAAAAAAARRRR WOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

üretmek diyoruz bina kdv'si geri ödemesi diyor adamlar.

yemin ediyorum hepsi bir anda yok olsa reisi, muhalefeti hükümeti ülke düze çıkar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Piyasalar çok pis manipüle edildi. Bakın dolar satmak ile varılabilecek hiçbir nokta yok. Emin olun ben dolarımı bozdum diye yaygara koparanlar bugün yine dolara yüklenmediyse ben hiçbir şey bilmiyorum. O doları bozdurup, makbuz reklamı yapanlar emin olun dolar 2.90 - 3.10 küsürlerdeyken dolara geçip, 3.50'lerde bozdurup bakın biz memleket adına bir şeyler yapıyoruz diye algı yöneten adamlardı. Hepsi dün fırsat kurundan tekrar dolara döndü.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 11THdoctorr

kardeşim umarım trollsündür nasıl uyuşturmuş sizi ülkenin son 15 yılda varını yokunu satdılar pkk yı zirveye çıkardılar sayeninde iktidar oldukları fetö yüznden yüzlrce insan öldü karne olayı 2.dünya savaşı sırasında yaşandı ama 2 yıla tekrar gelebilir yahudiler bizle uğraşıyo deme 50 yıl gerisinde olduğumuz amerika yazık ya gerçekten

Başkanlık sistemi olmadığı için piyasa manipule ediliyor kardeşim bak amerikada başkanlık var başkan ne derse o şekilde doları arttırabiliyor. Trupmt ne dedi ilk güçlü dolar dedi, hemen abd merkez bankası doları güçlendirdi.
    quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

1. 2 kurus degıl 16krs bırden arttı
    2. saglam blok

yahu 16 kuruş para mı arttıysa arttı, bu mu hükümeti düşürecek?

Dolar zaman zaman artıyorda düşüyorda. Düşerken ülke kurtuluyordu şimdi mi batıyor geçin bunları saçmalık.

Amerikan istihbaratı bile titremiş yerli para kampanyasından, böyle bir şey olacağını bilselerdi reis'e hiç yaklaşmazlardı bile ama üstün ticari zeka herkeste olmuyor malesef
    |
    |
    DEVLETİN DEMAGOJİK DOLAR BOZDURMA GİRİŞİMİ

Halka yönelik ‘’dolar bozdurma kampanyası’’ burjuva-milliyetçi popülizm üzerinden faşizmi güçlendirmek amaçlı dedik; ekonomik durgunluk karşısında burjuva-faşist çete hükümetinin çaresizliğinin, yeteneksizliğinin, güçsüzlüğünün kanıtıdır dedik; son olarak bu kampanyanın soygunculuk olduğunu da söyleyelim. Çünkü bu kampanya, yıllarca çalışıp didinip bir kenara 300, 500, 1000 dolar para ancak koyabilen sıradan halk kesiminin tasarrufunu, birikimini kapitalist piyasaya çekmek ve hiçleştirmek amaçlıdır. İşte yırtıkları işçi ve emekçilerin yüzülen derisiyle yamamak budur. Değerli parayı ver değersiz parayı al, soy ya da soyul. Cansız emeğinle azınlık kapitalistlerin, sömürücü mülk sahiplerinin safında zenginlik biriktirmeye, işçilerin, sömürülen geniş mülksüz emekçiler kitlesinin safında sefalet biriktirmeye devam et. Eğer verdiğimiz ücretten, kendi geçim araçları tüketiminden kısıp biriktirmişsen de, onu bizim için sakla ve emrettiğimizde bize teslim et. Canlı emek ürünlerini teslim ettiğin gibi. Teslim et ki, daha sonra bizim için yeni bir biriktirme şevkiyle ve umuduyla canını dişine takarak çalışmaya devam et. İşte kampanyanın sahiplerinin dediği bu. Tabi onlar bunu burjuvazinin klasik sihriyle süslüyorlar; yani burjuvazinin sadece kendisini ilgilendiren öz sınıf çıkarlarını topluma genelleme, ulusallaştırma siyasetini uyguluyorlar. Çünkü burjuvazi bunu yapmadan, bazen vatan, bazen din, bazen demokrasi, bazen özgürlük ve eşitlik vb paravanının arkasına saklanmadan, açıkça tepedeki on binin alttaki on milyonlar üzerindeki sınıf diktatörlüğü değil birkaç yüz yıl, 1 hafta dahi sürdürülemez.

• Yarbay
    2618 Mesaj
    Daha dün taşıma suyla değirmen dönmez demiştim. Öyle de oldu. 1 gün bile dizginlenemedi.
    |
    |
  • Yarbay
    2618 Mesaj
    Fakiri de zengini de sarsan bir kriz olmadıkça devrim asla gerçekleşmeyecektir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Ne güzel düşerken neden yine artmaya başladı?
    |
    |
  • Binbaşı
    1942 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: 11THdoctorr

kardeşim umarım trollsündür nasıl uyuşturmuş sizi ülkenin son 15 yılda varını yokunu satdılar pkk yı zirveye çıkardılar sayeninde iktidar oldukları fetö yüznden yüzlrce insan öldü karne olayı 2.dünya savaşı sırasında yaşandı ama 2 yıla tekrar gelebilir yahudiler bizle uğraşıyo deme 50 yıl gerisinde olduğumuz amerika yazık ya gerçekten

Başkanlık sistemi olmadığı için piyasa manipule ediliyor kardeşim bak amerikada başkanlık var başkan ne derse o şekilde doları arttırabiliyor. Trupmt ne dedi ilk güçlü dolar dedi, hemen abd merkez bankası doları güçlendirdi.

Kac para maas veriyorlar pilotluk icin?

|
    |

• Yarbay
    4513 Mesaj
    Bu kadar gerileme olması çok doğaldı. Borsa istanbul rezervlerini tl'ye çevirdi. PTT ve Milli Savunma bakanlığı TL ye çevirdi. Diyanet rezervini TL ye çevirdi. AKP de tam bu sırada millete vatanınız için doları bozdurun çağrısı yaptı. İşte bu algı operasyonuydu. Doların düşmesinde halkın payı diğerlerinin yanında %1 bile değil. Fakat akp çağrıyı o kadar güzel zamanda yaptı ki halk bu başarıyı kendinin sandı. Aynı 15 temmuz olayları gibi bir ortam yaratılmaya çalışıldı.

Hadi hepsini geçtim tamam tüm kurumları tl ye döndürdün ve bütün ihaleler ve ülkeye giren para tl olacak gel gelelim sonra ne olacak? Bozduracak bir şey kalmayıp, dış borçlar yığılınca ne olacak? var mı bu konuda öngörüsü olan? Dolar cinsinden borçları TL cinsinden ödeyebileceğimizi mi düşünüyorsunuz? Öyle olsa bile daha az para çıkışı olacağını mı düşünüyorsunuz?

RGSC ID:kasssady (GTA V Beraber Oynamak İsteyen Ekleyebilir!)
    Steam ID:kassady

• Yarbay
    4513 Mesaj
    Bakın dostlar bazı kafalar vardır eğitimle şekillenir geliştirilebilir. Bilinçli hale getirilebilir. Ama bazılarına en kral eğitimi bile versen bile durum değişmez. Maalesef bizim ülkemizde bu durumda olan çok insan var. Aşağıda da bunun acı bir halini görüyoruz maalesef. Üzülüyorum gerçekten bizim insanımız bu hallere düşecek insan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 8 Aralık 2016; 18:58:57 >

RGSC ID:kasssady (GTA V Beraber Oynamak İsteyen Ekleyebilir!)
    Steam ID:kassady

• Binbaşı
    1008 Mesaj
    Keşke yarın patlasaydı bu durum ya 3.35 den girer 3.46 ile kar ederdim mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HR Creative -- 8 Aralık 2016; 18:59:17 >
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Bu güzeldi :D

|
    |

Orijinalden alıntı: Kassady

Bakın dostlar bazı kafalar vardır eğitimle şekillenir geliştirilebilir. Bilinçli hale getirilebilir. Ama bazılarına en kral eğitimi bile versen bile durum değişmez. Maalesef bizim ülkemizde bu durumda olan çok insan var. Aşağıda da bunun acı bir halini görüyoruz maalesef. Üzülüyorum gerçekten bizim insanımız bu hallere düşecek insan değil.

Pisa puanlarından sonra şaşırmadım.

fen liseleri başarılı. anadolu liseleri ortalama.

yalnız meslek liseleri 3. sınıf seviyesinde imam hatipleri açıklayamadılar utanıp.

|
    |

• Binbaşı
    1797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bu kadar gerileme olması çok doğaldı. Borsa istanbul rezervlerini tl'ye çevirdi. PTT ve Milli Savunma bakanlığı TL ye çevirdi. Diyanet rezervini TL ye çevirdi. AKP de tam bu sırada millete vatanınız için doları bozdurun çağrısı yaptı. İşte bu algı operasyonuydu. Doların düşmesinde halkın payı diğerlerinin yanında %1 bile değil. Fakat akp çağrıyı o kadar güzel zamanda yaptı ki halk bu başarıyı kendinin sandı. Aynı 15 temmuz olayları gibi bir ortam yaratılmaya çalışıldı.

Hadi hepsini geçtim tamam tüm kurumları tl ye döndürdün ve bütün ihaleler ve ülkeye giren para tl olacak gel gelelim sonra ne olacak? Bozduracak bir şey kalmayıp, dış borçlar yığılınca ne olacak? var mı bu konuda öngörüsü olan? Dolar cinsinden borçları TL cinsinden ödeyebileceğimizi mi düşünüyorsunuz? Öyle olsa bile daha az para çıkışı olacağını mı düşünüyorsunuz?

Aklıma gelmiyor değil, devletin amacı dolarları merkez bankasında toplamak olmasın acaba? O yüzden halktan topluyor olabilir. Sonuçta darphane onun elinde, basmak sıkıntı değil Türk lirası için.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.