Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BoNsE , BoNsE , the_kid1 , fr5kan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 51 Misafir (2 Mobil) - 52 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.047
Cevap
1.165
Favori
11.767.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Allahsız mı başkasının dinine karışma hakkını kim veriyor sana sen kimsin lan şerefsiz. Sosyalist ayağına vatanı satan mı biziz sen git devletin kurumlarını satanlara bak sonra gel evveliyatını şey ettirme şimdi bana.. alayınız cumhurbaşkanının özürü sonrası moskovanın köpeği oldunuz buna ne diyeceksin he vatana haini biz miyiz siz mi? Vatan kurumları satan, 17-25 aralık öncesi fetöyle aynı yataktaydınız be şerefsiz sonra döndünüz sizin gibi fırıldaklara ihtiyacı yok ülkenin.

Siz gidin leninin stalinin yatağına yatın yolundan gidin hadi şimdi defol vatanını satmaya devam et bu vatanın senin gibi komünist lere ihtiyacı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan koşayım da bozdurayım bari çok büyük aptallık ettim 3,55 ken bozduracaktım reisin sözünü dinleyecektim ah be

• Tanka kafa atan halkı dolarla durduracaklarını sandı dış güçler ama halk gücünü gösterdi dolar bütün dünyada büyük hızla düşüyor.

Bu gidişle trump başkanlık koltuğuna oturmadan abd dağılacak yalnız

Dolar son yüzyılda hiç böyle tokat yememiştir, amerikan halkı 1 gecede %5 fakirleşti. İnat edip 1 ay boyunca eldeki dövizi bozdursak abd diye bir yer kalmaz şeytan'da kendine kaçacak yeni yerler aramaya başlamıştır.

• Ekonomi hariç konuşanlar ne zaman ceza alacak ? Dolar , Euro başlığı altında insanların siyası düşüncelerini görmek zorunda mıyız?

• En Kötü Devlet Bile Devletsizlikten iyidir Cahil Arkadaşlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Basligi takip edenler bilir dolar 5 kurus dusunce comarlar doluusur 2 haftada 60 kurus yukselince hepsi yok olur klasiklesti bu artik.

Doları yukarı yönlü olunca kuruş kuruş güncelliyordun başlığı , dolar aşağı yönlü olunca bir yavaşlama geldi niye acep işler mi yoğun

İndirme kaldirma islemlerine ben bakmiyorum artik admin yaparsa yapiyor. Sehir disindaym telefondan mesaj bile zor yaziyorum da sen bu kafayla bunu da dis guclere baglarsin.

• Ben açıkçası cumhurbaşkanına yurtdışı kaynaklı saldırı olduğunu düşünüyorum. The economist dergisinde resmi yoktu. Yorumlayanlar neden olduğunu anlamamışlardı. Türkiyenin ekonomi politikası baştan yanlış ama bugünü mü buldu bu kriz? Cumhurbaşkanının söylediği dünya 5 ten büyüktür ve karşılıksız dolar basıyorlar lafı gerçekten büyük laflar. Birilerinin tekerine çomak sokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ulan koşayım da bozdurayım bari çok büyük aptallık ettim 3,55 ken bozduracaktım reisin sözünü dinleyecektim ah be

Bakma sen bu hayalperest islamcılara 3.60'ı geçecek uzun vadede kazanacaksın, keriz silkeleme diye bit kavram var şu anki durum tam olarak bu.

• 3.38 oldu. dolar üzerinden ne kazancım var ne dolarım var hiçbişeyim yok ama takip ediyorum sürekli nedense
    edit alışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arvelo -- 7 Aralık 2016; 19:5:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

0.0001 kuruş bile yükselince konuyu güncelleyen zaat 3.44 den 3.38 e geldi dolar konu sahibi kayiplarda

Gomünüstlere kapağın kralını yapmışsın gardaş.. Ne yapsalar tayyibi deviremiyorlar.. Kafayı sıyırmak üzereler..

Kapitalist oldular olmadı, faşist oldular olmadı, siyonist olma yolundalar ama oda tutmayacak gibi..

Dışardan bir obzerver olarak, aktrol dedikleri kişilere kıyasla kendi trollüklerinin ucu bucağı yok..

• Dolar dusunce kacti gibi sacma sapan yorumlar yapmis bazilari. Herkes sizin gibi evinde klavye basindan aktrolluk yapip para kazanmiyor bazilarinin calismasi gerekiyor ben de isim geregi sehir disina ciktim trollere duyurulur.

• Yonetim ne gune duruyor forum ne hale geldi yazik .Bir konuyu da siyasi kavgaya baglamadan neler yapilabilir cok zeki kufurbaz arkadaslar bir anlatsa olmazmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souledge -- 7 Aralık 2016; 19:10:53 >
  • 2 liralık doları 3.5 tl yaptılar. suçlu da her zamanki gibi fetö ve dış mihraklar.

ama 3.5 lirayı 3 liraya indirince bunu başarı olarak görecekler.

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın. 2.2 seviyesine düşmediği müddetçe başarı sayılmaz. 2.2 bile fazla zaten. Doların 1.8 seviyesini bile özledim. Yurtdışından çok uygun fiyata alışveriş yapabiliyordum o sıralar. Ama şu anda Türkiye ile neredeyse aynı fiyata geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

Allah kimseyi ülkesinin ekonomisi bozuluyor diye sevinecek kadar şerefsiz yapmasın gerisi hal olur...

• Bu gözler dolar kurunun 3,04 ten 2,70 e düştüğü zamanları gördü. Sonra da çok kısa zamanda 3 liraya fırladığınıda.(evet 2016 dan bahsediyorum)

Siz bozdurun, bozdurun beyler! 3,56 3,59 arasında büyük satış yapanlar sizin bozdurmanızı ellerini kavuşturarak bekliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

Bu gözler dolar kurunun 3,04 ten 2,70 e düştüğü zamanları gördü. Sonra da çok kısa zamanda 3 liraya fırladığınıda.(evet 2016 dan bahsediyorum)

Siz bozdurun, bozdurun beyler! 3,56 3,59 arasında büyük satış yapanlar sizin bozdurmanızı ellerini kavuşturarak bekliyorlar.

Sözkonusu vatansa gerisi teferruattır!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5450den dolar aldım su an 3.3850 pısman mıyım hayır cunku adı ustunde dolar kım garantısını verebılır 4e cıkmayacagını yada 3lere tekrar ınmeyecegını hıc kımse.Onemlı olan ınmesı yada cıkması degıl dogru zamanda alısı ve satısı gerceklestırmek.Dolar 3.35 deyken almayanlarıda gorduk daha cıkmaz dedıler 3.6ya kadar cıktı.Sımdı tekrar aynı durumun yasanmayacagını bılemeyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Dolar dusunce kacti gibi sacma sapan yorumlar yapmis bazilari. Herkes sizin gibi evinde klavye basindan aktrolluk yapip para kazanmiyor bazilarinin calismasi gerekiyor ben de isim geregi sehir disina ciktim trollere duyurulur.

geldiğine!:) göre saniyesi saniyesi indirirsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: minmaster

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

0.0001 kuruş bile yükselince konuyu güncelleyen zaat 3.44 den 3.38 e geldi dolar konu sahibi kayiplarda

Gomünüstlere kapağın kralını yapmışsın gardaş.. Ne yapsalar tayyibi deviremiyorlar.. Kafayı sıyırmak üzereler..

Kapitalist oldular olmadı, faşist oldular olmadı, siyonist olma yolundalar ama oda tutmayacak gibi..

Dışardan bir obzerver olarak, aktrol dedikleri kişilere kıyasla kendi trollüklerinin ucu bucağı yok..

Bunlar reisi devirmek için ..... bile olur. Bu arada dolar 3.3834

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.