Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,10 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (21 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
56 Misafir Kullanıcı, 56 Masaüstü Kullanıcı
74.983
Cevap
604
Favori
2.670.548
Tıklama
Popüler Konular listesinde 20. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,10 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (21 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    271 Mesaj

inş. bu istikrarlı gidiş devam edecek
    |
    |
    D12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Milli Savunma Bakanlığı, 262,7 milyon doları TL'ye çevirdi.

Taşıma suyla değirmen dönmez, hep beraber göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kassady

Basligi takip edenler bilir dolar 5 kurus dusunce comarlar doluusur 2 haftada 60 kurus yukselince hepsi yok olur klasiklesti bu artik.

Asıl olan düşüşü bilmektir,
    Hareket etmek üzere olan trene herkes atlar...

Sizi görevinizi yapmaya davet ediyorum; Lütfen başlığı 3.41 yapınız...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

@iskefiyeli
    quote:

Orta Doğu; başkanlık sistemine geçen Türkiye nin vilayetleri olur.

demişsin anlat bakim bu işin sırrı nedir sen gittin almaya mecliste vekiller önüne mi durdu halep orda arşın burada arşınlada göreyim.
    tarabzondan en fazla 1000km

Ne o hep siyonistlerin dergilerde yayınladıkları gelecek planlarına mı inanıyorsunuz.
    Bunlar hemen olacak işler değil. Nasıl olacak? Orda yazdım nasıl olacağını. Sizin gibi içimizde olup köstek olanlar oldukça buna ulaşmak daha zor olacak.

Bak şimdi benim karadenizli çok arkadaşım var inatçlar ak dediklerine kara dedirtemezsin falan klasik tutucu tiplerdir ama karşısındaki yedi yabancıda olsa bir lafın eğip bükmeden söylersen anlarlar ama sen sanki inanmamak için para almış gibi birşeye kurulmuş gidiyorsun.

siyonist dergileri senin kadar bilemiyoruz ama sen çok iyi takip ediyorsun ama biz inanıyoruz nasılsa sende bahane tükenmez ezber bozulmaz tv dizisiyle avrupayı fetedeceğine inanan güruha ne anlatacaksın ki diziyi seyretmeyeni vatan haini ettiniz sizde sınır yok

sana diyorum ki halep orda hadi sen demişsin bana senin gibiler yüzünden gidemiyoruz gittinde önüne mi durduk şimdi çıksan yarın öğlende ordasın aslanım hadi seni görelim

hani diyorum ya önünemi durduk lafla gidiyorsun alıp vilayet ediyorsun ya alamadığını söyleyince tabi köstek sayılıyor sizin lügatınızda çünkü oda laf buda laf halbuki siz alacağız dediğinizde aldııık diye bağıracağız ozaman sizde ulan aldık galiba diyip rahatlayacaksınız hani masal bu ya olduya ozaman kimi düşman edeceksiniz gidemediğiniz halep yolundaki kelengileri düşman hain köstek yada sizde laf birtmez birşey ilan edersiniz

Kıçınızdan element uydurmayı ne çok seviyorsunuz.
    "Oku" "izle" "öğren"
    Gündemden haberiniz yok o Siyonist konusu geçen haftanın gündemiydi. Araştırırsan öğrenirsin. Dergi değil haber takip ediyorum.
    Siz tarihi atalarımızı haremden çıkmayan kişiler olarak gösteren dizilerden takip edin . Gerçek tarihimizi anlatan dizilere bakmayın.
    İşiniz gücünüz laf atmak
    Daha yazdıklarımı Beren ile okuyup anladığım belli değil.
    Biryere gittiğimiz gidemediğimiz yok diyorum ki.
    Senin gibi kafalar oldukça işimiz zor. İlerlemek zor.sen diyorsun ki "benim gibiler yüzünden gidemiyorsunuz" "git önünde mi durduk" :D yirmi kafalı bu anlayış ne böyle. Devlet köprü yapar "hayır" havaalanı yapar "Hayır" araba tapar "hayır" .... Devlet bişe yapacak "hayır" sonra niye gitmiyorsunuz.
    Sen önce devletini milletini destekle de jüpiterede gider

Hocam bunların derdi gerçekten vatan millet değil. Hükümeti kotuleyimde kim gelirse gelsin ülke yansın umurlarında olmayan tipler. Sorsan akp bitik mhp bitik chpkk olmuş zaten teröriste ağlar, seloya figene özgürlük der, darbeye tiyatro der :)
    Bunlar kendileride bilmiyor ne yaptıklarını. Devletin ufacık sıkışmasında hemen çıkarlar, ahh vatan ahh millet ahh atam feryat figan Atatürk ü kullanırlar:) bayatladi numaraları ama ellerinden gelen bu :) Darbe gecesi halay çekip atm ye kosanla ne konuscan..

Sen ve hocan bana açıklayın vatan millet derdiniz ise
    milletin parasıyla yapılan köprü neden milletin parasıyla 22 yıl özel şirket tarafından işletilecek üztelik milletin vergisinden gelir garantisi ile milleti dert ediyorsunuz ya o köprüden hiç geçmeyen adam bile eğer günde 39.000araç geçerse bunu garanti rakamı olan 40.000e tamamlamak için özel şirkete ödeme yapacak hadi açıklayın yetmezse hocanada sor

Yoksa sizin vatan dediğiniz şirketleriniz millet dediğiniz o kıyakçı patronlarmı

• Yüzbaşı
    335 Mesaj

Kimsenin ne olduğu beni ilgilendirmiyor.Benim için önemli olan okuduklarımdan ne öğrenebileceğim.
    |
    |
    AkatooS86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kara parayla düzeltilmeye çalışılan ekonomiye mi yoksa Amerikan ekonomisine mi güveniyorsunuz? Uzun vadede yatırım yaparken bunu göz önünde bulundurun. Kara paraya güvenen adamlar TL'de kalsın zaten...

İnşallah biraz daha kara para girişi yaparak bu suni düşüşü devam ettirirsiniz. Dolar almak için bekleyen çok insan vardır sonuçta ve düşmesini bekliyorlar.
    |
    |
    Doların yükselmesini isteyen arkadaşları anlamıyorum. Ülke krize girsin , şirketler batsın mı istiyorsunuz. Biliyorum kar etmek istiyorsunuz fakat şu noktada ülkenin menfaatini de düşünmek zorundayız. Doların her 0.1 kuruş yükselmesi alım gücünüzün yaklaşık %0.5 azalması anlamına geliyor. Aslında aynı yola çıkıyor şöyle bir hesaplama yapalım :

Diyelim ki dolar yükseldi ve satıp 100 tl kar ettiniz fakat siz 100 tl kar ettiğinizi sanıyorsunuz : Çünkü dolar yükselerek o alacağınız ürünlerede zaten çoktan 70-80 tl lik zam gelmiş oluyor ve sizin karınız bu işte sadece 20 tl oluyor.

Bu dolar işi sadece elinde çok dolar bulunanların işine yarar çünkü elinde ne kadar dolar varsa o kadar kar eder insan ama dediğim gibi yinede fiyatlarada zam geldiğini düşündüğünüzde karınız düşüyor.

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Merhaba, az önce aliexpresste kullanmak üzere kredi kartımda beklettiğim 75$'ın TL'ye çevrilmesi talimatı verdim. Sizlerde TL'ye çevirdiğiniz dolarları yazarmısınız? Belki bu duyarlılığımız doların ateşinin düşmesine yaramayacaktır ama duruşu hatan hainliğiyle eşdeğer bazı üyelerin ateşinin çıkmasına sebep olacaktır.

bu hareketine karşılık 7500$ daha aldım..

İnşallah elinde patlar.
    3.40 kırabilse 3.36'ya kadar yolu var.

Ama tepki fazla , zor gibi.

Ab bizi seviyor mu? Hayır.

ABD bizi seviyor mu? Hayır.

Peki bizimle neden ters düştüler? Çünkü başkanlık sistemi geliyor. Darbe yapmaya kalktılar olmadı.

Başkanlık gelince bu çok lafını ettiğiniz dolar osmanlı günlerine geri dönecek. Abd bize borç verecek. Çünkü bir dolar 0.9tl ve daha aşağısı edecek.

Eyer devletinizi seviyorsanız büyük resmi görün. Dolarları bozdurun ve hükümete can verin allah onları başımızdan eksik etmesin.
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

arkadaşlar lütfen şunu düşünün artık.

Peki bizimle neden ters düştüler? Çünkü başkanlık sistemi geliyor. Darbe yapmaya kalktılar olmadı.

Başkanlık gelince bu çok lafını ettiğiniz dolar osmanlı günlerine geri dönecek. Abd bize borç verecek. Çünkü bir dolar 0.9tl ve daha aşağısı edecek.

Eyer devletinizi seviyorsanız büyük resmi görün. Dolarları bozdurun ve hükümete can verin allah onları başımızdan eksik etmesin.

• Binbaşı
    1163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

3.40 kırabilse 3.36'ya kadar yolu var.

Ama tepki fazla , zor gibi.

Yavaş yavaş, malı yedire yedire düşüyor...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Doların yükselmesini isteyen arkadaşları anlamıyorum. Ülke krize girsin , şirketler batsın mı istiyorsunuz. Biliyorum kar etmek istiyorsunuz fakat şu noktada ülkenin menfaatini de düşünmek zorundayız. Doların her 0.1 kuruş yükselmesi alım gücünüzün yaklaşık %0.5 azalması anlamına geliyor. Aslında aynı yola çıkıyor şöyle bir hesaplama yapalım :

Diyelim ki dolar yükseldi ve satıp 100 tl kar ettiniz fakat siz 100 tl kar ettiğinizi sanıyorsunuz : Çünkü dolar yükselerek o alacağınız ürünlerede zaten çoktan 70-80 tl lik zam gelmiş oluyor ve sizin karınız bu işte sadece 20 tl oluyor.

Bu dolar işi sadece elinde çok dolar bulunanların işine yarar çünkü elinde ne kadar dolar varsa o kadar kar eder insan ama dediğim gibi yinede fiyatlarada zam geldiğini düşündüğünüzde karınız düşüyor.

Ülkenin batmasını isteyen 2 kesim var FETÖ cüler ve yedikleri dayakları hazmedemeyen Çapulcular.
    Ülkeyle beraber kendileride batacakta haberleri yok.
    Allahtan hepsi çulsuz bu yüzden zarar veremiyorlar ülkeye
    |
    |

• Teğmen
    171 Mesaj
    Bütün bilinçsiz hakaret eden illüzyon gören zihniyete örnek olsun.Sevmiyorum muhalefetim diye ülke batsın diye dolar alan bu zihniyet belki biraz bu başkandan feyz alır.
    Adamın haberi yok aynı gemide olduğundan.O gemi batarsa sende batarsın uyanık..

http://www.milliyet.com.tr/chp-li-baskandan-dolara-tokat-siyaset-2357705/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 7 Aralık 2016; 15:30:47 >
    |
    |

E be moron, o kadar vatan sevdalısı isen doları bu seviyelere getirenlere çemkirsene.

Sanırsınız ki 15 yıldır kimse dolar almıyordu da şimdi herkes dolar aldı da ondan yükseliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

arkadaşlar lütfen şunu düşünün artık.

Yürü be koçum
    |
    |

hiç işlem yapmadığın halde bu miktarı mı yatırdılar yoksa 3.59 yerine 3.56'dan 25000$ civarı bozdurduuğun için mi yatırdılar?
    |
    |
    H.B.V kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj

Osmanlı günleri derken? Hangi padişah'ın yönetimindeki Osmanlı'yı kastediyorsun? Zira aralarında epey başarısız adamlar da var. Zaten devletin sonunu da o adamlar getiriyor.

Osmanlı a'dan z'ye mükemmel bir devlet değil. İyi dönemlerini yad ederken kötü dönemlerinden de ders çıkarıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sangokudbgt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ALINTIDIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müjdeyi veriyorum insanımız bu süreçten karlı çıkacak
    Beştepe'deki 31. Muhtarlar Buluşması'ında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dolardaki yükselişe değinerek, "Döviz spekülasyonu ile ekonomimiz çökertilmeye çalışılıyor. Yeni tedbirlerle gereken önlemler alınıyor. Piyasada durgunluk olduğunu görüyoruz. Durgunluğun provakatif faktörlerden kaynaklandığını biliyoruz." dedi.

Döviz bozdurma çağrısına halkın destek verdiğine dikkat çeken Erdoğan, "Ben milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. Ben gördüklerimi bizzat arayıp uyarıyorum. 10 kazanacağına 9 kazan, 8 kazan ama bu ülke güçlenecek. Bakın müjdeyi veriyorum insanımız bu süreçten zararlı değil, karlı çıkacaktır. Endişe etmeyin." diye konuştu.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.