Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabriaga

Vatansız sensin. Milletin 3 kuruşluk birikimini nasıl değerlendireceği seni ilgilendirmez. Memleketi ona buna peşkeş çekerken düşünecektiniz vatanı ve şahsiyeti.

HAahahahah aynen. Herşeyi sat, babamın malı gibi satarım de. Örtülü ödeneği %400 arttır. Akademisyen milletvekillerinin çift maaş almasını onayla. Akıllara zarar fiyatlara köprüleri dik. Sonra dolar alan vatandaş hain olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa85

Ben çağdaşım demekle çağdaş olunmuyor. Matematik hakkında hiçbirşey bilmiyorum ama çağdaşım demek sizinki.Sizin söylediğiniz çağdaşlık ancak lafta.İçi boş bir kavram sizin için.Sizin gibi düşünenler sanki kuantum fiziği ile uğraşıyor.Acaba hayatınızda Virgil,Molière,Shakespeare,Ömer Hayyam okudunuz mu?

İmam hatip açmak mı bizi ileri götürecek ?

yoksa cahiller bu memleketi kurtacak diyen bazı yöneticiler mi ?

Papaz eriğini imam eriğine çeviren tubitak projeleri ?

ledli ekmek dolabı mı bizi ileri taşıyacak?

yoksa kuran okunarak daha hızlı büyüdüğü gözlenen fasulye projesi mi ?

Akp li bakan bile demişti zamanında, eğitim seviyesi yükseldikçe oylarımız düşüyor diye.

Tübitak a sen hayvanat bahçesi müdürünü koyan zihniyete evet dersen biz yol alamayız arkadaşım. Ne yazık ki vizyonun dar. Vizyonunuz dar. Etik nedir bilmiyorsunuz. Sorgulamıyorsunuz. Düşünmüyorsunuz.

Senin kendini geliştirmemen, araştırmaman, günün sonunda bana da ülkeye de zarar veriyor.

TÜBİTAK gelir bunu reddeder dünyada 1. seçilir.http://www.diken.com.tr/tubitakin-reddettigi-proje-dunya-sampiyonu-keske-kendi-ulkemizde-de-begenilseydik/

• quote:

Ben çağdaşım demekle çağdaş olunmuyor. Matematik hakkında hiçbirşey bilmiyorum ama çağdaşım demek sizinki.Sizin söylediğiniz çağdaşlık ancak lafta.İçi boş bir kavram sizin için.Sizin gibi düşünenler sanki kuantum fiziği ile uğraşıyor.Acaba hayatınızda Virgil,Molière,Shakespeare,Ömer Hayyam okudunuz mu?

ya hocam bırak bunları, çiftlik kitapları okuyup millete caka satıyorlar. batının yağında değil de kendi yağımızda kavruluyoruz ya birileri fena huysuzlandı
  • Haklı bir siyasi davaya en büyük zararı, muhalefetin acımasızca saldırması değil , yandaşlarının aptalca savunması verir.....

Alexander Hamilton
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Samanı bile ithal ediyoruz. Ne yağından bahsediyorsun sen?
  • quote:

Bir ülkenin argeye fazla yatırım yapamamasının sebebi sadece paradır.Türkiye bütçe olarak Abd vb. ülkerin çok gerisinde olduğu için en fazla argeye bu kadar yatırım yapabilir.Ben yerdeki bir taşa tapsam bile elime matematik kitabı aldıkça üniversite kazanıp bilimsel çalışmalara yapabilirim.Hem ilk ayeti oku olan bir dini kitabı (ikra suresi) ne kadar gerici olabilir?Gerici olan insan beyni ve kuranı yanlış yorumlaması.

Valla o kadarını bilmem de bu iş. İşid a kadar gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Şimdi dolar alanlar düşünsün

tabii ki düşüneceğiz bugün dolarda yaşanan sert düşüşün gerçek nedenini bilmeyenler, yaşanacak sert çıkışın nedenini de bilemezsin
  • Abd ve bizim aramızda satranç kapışması var.15 temmuz,suriye ve doların yükselmesi.bizim hükümetin abdnin hamlelerine geç cevap verdiğini düşünüyorum.dolar 2.80ken hamleler yapılmalıydı.bizimkilerin elinde başka hamleler olduğunu düşünüyorum.tutar ya da tutmaz zaman gösterecek.
  • low profile ocakta dusecek diyordu :) birde 20 ocakta dusecek diyor yani trumpin gorece gececegi tarihte ondan sonra bu adamlarin bir de abd'ye falan posta koyduguna inanan var :)
  • ''Evet sıkıntı var ama 3 yıldır esnaf olarak ayakta olanda çok fazla kişi var.hep boş taraftan bakıp eleştiri yapmak yerine bişeyler yapmak tabi zor bişey''

kardeşim insanda utanma olur yav. bu cümleyi kurup,dolar bozdurmayana hain diyorsun bir de. ya para için vatanı dahil herşeyini satan troll veya yandaşsın veya ülke politikalarını hiçbir şekilde sorgulamadan sualsiz kabul eden koyunun tekisin. bu arada elime para geçtiği zaman senle birlikte gidelim dolar alacağım,o zaman da yüzüme söylersin vatan haini,bölücü diye bak bakalım bir daha konuşacak ağzın kalıyor mu yerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir ülkenin argeye fazla yatırım yapamamasının sebebi sadece paradır.Türkiye bütçe olarak Abd vb. ülkerin çok gerisinde olduğu için en fazla argeye bu kadar yatırım yapabilir.Ben yerdeki bir taşa tapsam bile elime matematik kitabı aldıkça üniversite kazanıp bilimsel çalışmalara yapabilirim.Hem ilk ayeti oku olan bir dini kitabı (ikra suresi) ne kadar gerici olabilir?Gerici olan insan beyni ve kuranı yanlış yorumlaması.

Paramız yok ama maşallah 1000 odalı saraylarda oturuyoruz. Bütün vekillerimizin altında s class mercedes. Passata mı bineceğim ben diyen belediye başkanlarımız var. Bakanların kolunda 700bin euroluk saatler. Bide çoluk çocuğa gemi falan alıyoruz.

Yok ya amerika ingiltere falan fakir aslında. Baksana ingilterede milletvekilleri metroya biniyor. Biz en güçlüyüz. Dünyayı fethedeceğiz. Merak etmeyin.
    Dolarları bozdurun yeter.

• Dolarda şu esnalar düşüş olması normal sabah saatleri ve gündem bir tık sakinleşti. Ama asıl sert çıkış gelmedi bence, şuan 3,44 den dolar almak iyi çünkü doların artmasından etkilenen esnaflar iflas bayraklarını çekmesine az kaldı. Sadece esnaf değil, şirketler hatta futbol takımları bile etkilendi. İflas bayrakları çekilince asıl yükselme gelicek. Şuan bir çok şirket hükhmetin desteği sayesinde ayakta.

• Doları bozduracak olan siz değilsiniz. Cep harcığı 1 Trilyon olan bozdursun, örtülü ödenekten milettin parasını hak etmiş gibi harcayan doları bozdursun...

Her açıdan dışa bağımlı olacaksın, En basiti üreten çiftçiyi bankalara, aracılara borçlandıracaksın ürettiği mahsulün karşılığını vermeyeceksin..

Baglı olduğun gelişmiş ülkelere atar-gider yapcen sonra'da başkan olcen İlluculer'de o Saray'da sana dokanmayecek... ööe 1 dünya yok, ööle 1 ülke yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 7 Aralık 2016; 5:47:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

quote:

Paramız yok ama maşallah 1000 odalı saraylarda oturuyoruz. Bütün vekillerimizin altında s class mercedes. Passata mı bineceğim ben diyen belediye başkanlarımız var. Bakanların kolunda 700bin euroluk saatler. Bide çoluk çocuğa gemi falan alıyoruz.

Yok ya amerika ingiltere falan fakir aslında. Baksana ingilterede milletvekilleri metroya biniyor. Biz en güçlüyüz. Dünyayı fethedeceğiz. Merak etmeyin.
    Dolarları bozdurun yeter.

Abi bkunuzu yiyim su ulkede ironi yapmayin artik

• quote:

Ömer hayyam'in din düsmani oldugunuda biliyorsundur ozaman?

• Prinergy P kullanıcısına yanıt
    komik olan birşey yok. Doğrusunu söylemiş.

Bu ülkenin geleceği sıkıntılı olmasının sebebi tamamen torpildir. Okuduğum üniversitede ortalama dikkate alınarak erasmus sınavları düzenleniyor. 3.20 ortalama sınavdan başarılı olmasına rağmen yedek kontejyan , 2.60 ortalamaya sahip ögrenciyi gönderiyorlar.

Bu ülke batıp çıkana kadar bu işler böyle devam edecek.

En çok üzüldüğümde bu insanların kandırıldım demeleri. Umarım demezler, Umarım herşey yoluna girer, isterim ki çağdaş bir toplum okumuş bireyler ve kaliteli mühendisler yetişir.

Not: Siyasetle bit kadar aram yoktur, partizanlar yanlış anlamaz inş.
  • oraykt kullanıcısına yanıt
    Aynen size katılıyorum. Bu yüzden alanımda uzmanlaşmak gibi bir hedefim hiç olmadı. Yoksa hep istemişimdir bir doç. prof. olmayı...

• Mahalledeki her okulu zorla, siyasi amaçla imam hatip yaparlarsa tabiki insanlar tepki vercektir gayet doğal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskefiyeli kullanıcısına yanıt
    önerin için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

''Evet sıkıntı var ama 3 yıldır esnaf olarak ayakta olanda çok fazla kişi var.hep boş taraftan bakıp eleştiri yapmak yerine bişeyler yapmak tabi zor bişey''

kardeşim insanda utanma olur yav. bu cümleyi kurup,dolar bozdurmayana hain diyorsun bir de. ya para için vatanı dahil herşeyini satan troll veya yandaşsın veya ülke politikalarını hiçbir şekilde sorgulamadan sualsiz kabul eden koyunun tekisin. bu arada elime para geçtiği zaman senle birlikte gidelim dolar alacağım,o zaman da yüzüme söylersin vatan haini,bölücü diye bak bakalım bir daha konuşacak ağzın kalıyor mu yerinde.

Paran yok mu? kimin ağzı burnu kimin elinde kalır görürdüm aslında...

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.