Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AnsenAnsen , ry4n , cnyttt , Airbus A350 XWB , wehby Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 38 Misafir (2 Mobil) - 39 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.482
Cevap
1.165
Favori
11.784.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36433644364536463647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M Type halk profili.. M nin ayakları giderek yayvanlasiyor bu hayırlı bir durum değil her ne kadar "bende sıkıntı yok" diye kabul etmek istemeyen çok olsa da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki mesajımda tam da bundan bahsettim. Ancak bazı kıt akıllı arkadaşlar anlamak istemiyor. Lafla anlamayanlar buyursu grafik ortada...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Mesela ne kadar sarkabilir
    Dolarda 5.55 bekleniyor.
    Çin abd ile anlaşma yoluna gidiyor.
    Dolar 5.60
    Ons 1.440 a düşerse gram ne olur🤔
    5.55 bana yakın gelecekte hayal geliyor hocam. Hatta tez zamanda 5.70 seviyesinden ufak alım yapmak düşüncesi içindeyim. Uygun olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aslında ben 5.55 hiç gelmez diyorum fakat haluk hocanın böyle bi beklentisi var equris hocanında böyle bi beklentisi var birgarip hocamda kısa vadede olmasa bile gelebilir diyor. Şimdi bu saydığım insanlar benden hem daha bilgili hemde benden piyasayı çok daha iyi takip ediyorlar.
    Ben ciddi bi rakamla gramda terste kaldım. Önümde iki yol var. Ya gramı dipten yakalayıp elimde ki miktar kadar daha alacağım ama bu piyasaya hiç güven olmaz. Daha mantıklı olan ise birgarip hocamın dediğini yapmak. Gramı dolara çevirmek. 3. Bi seçenek daha var gramı direk ₺ye çevirir dip fiyattan bi araba alır okutur zararımı kara çeviririm. Siz bana bakmayın ben 1 den fazla ticaretle uğraştığım için terste kalsam bile bi yolunu bulurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 22 Kasım 2019; 6:14:9 >
  • quote:

Aslında ben 5.55 hiç gelmez diyorum fakat haluk hocanın böyle bi beklentisi var equris hocanında böyle bi beklentisi var birgarip hocamda kısa vadede olmasa bile gelebilir diyor. Şimdi bu saydığım insanlar benden hem daha bilgili hemde benden piyasayı çok daha iyi takip ediyorlar.
    Ben ciddi bi rakamla gramda terste kaldım. Önümde iki yol var. Ya gramı dipten yakalayıp elimde ki miktar kadar daha alacağım ama bu piyasaya hiç güven olmaz. Daha mantıklı olan ise birgarip hocamın dediğini yapmak. Gramı dolara çevirmek. 3. Bi seçenek daha var gramı direk ₺ye çevirir dip fiyattan bi araba alır okutur zararımı kara çeviririm. Siz bana bakmayın ben 1 den fazla ticaretle uğraştığım için terste kalsam bile bi yolunu bulurum
    Anlaşamamazlık var hatta görüşme talebinde bulunuyor xi jping vergilendirmede eşitlik istiyor bu restleşme sebebi ile altın yükseliyor.Dolarda ise varolan süreç sebebi ile düşme var petrolde düşmüş bu ara.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Youtube'da birisi bu konuya değinmiş grafik kullanmış doların %98 değer kaybından bahsetmiş... Amerika keyfine göre dolar basıp duruyor millette dolara göre maaşım aynı kaldı mı diye bakıyor

• İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Garanti, işbankası hiç şaşırtmadı beni. Lafta 25 yaşına kadar havale, eft, yıllık aidat yoktu. Patır patır ~7 tl kesmeye başladılar eftden 2 yıldır. Bıraksalar aynı hesapta kartlar arasında bile bişeyler koparmaya çalışacaklar. Herkes haraç keser olmuş.

• Dolar rezerv, değer belirleyici para olduğu sürece bizim gibi bişey üretemeyen ülkeler sıkıntıdan kurtulmaz. Önce dolardan kurtulmak lazım.

_______

Bitcoin 7k ya inmiş tekrar. Gene balık avına çıkacak birileri.

5.5 - 6k dolara inecektir, orada alınıp beklenir bence.

YTD.

• Tekrar 5.70 e demirledik.
    Bu demiri tutan kim merak ediyorum

• Göç 4.0... Beyin göçü. Türkiye'den Almanya'ya STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında 2019 ilk çeyreği itibariyla göç edenlerin sayısı 7.007'ye ulaşmış... Türkiye, Almanya'ya STEM göçü veren ülkeler arasında 5.sırada, İspanya, Rusya ve Polonya'nın önünde.. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• vay namussuz 68-69'dan aldırmyacak bana çıktıça çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

vay namussuz 68-69'dan aldırmyacak bana çıktıça çıkıyor.
    İki ucgundur 68-69du

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

İki ucgundur 68-69du

Alıntıları Göster
    evet ama gidecek fırsatım olmadı, biraz da o seviyede cuma kapanırsa pazartesi daha düşükten alabilirim diye ummuştum 2-3 kuruş dert değil öyle de böyle de alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

evet ama gidecek fırsatım olmadı, biraz da o seviyede cuma kapanırsa pazartesi daha düşükten alabilirim diye ummuştum 2-3 kuruş dert değil öyle de böyle de alacağım.

Alıntıları Göster
    Daha yuksels yok.

Biz ons dolar yapıyoruz.

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Abi valla ekmeğini taştan çıkarıyorsun. 10 dk ekrana kitlendim şaşı oldum

• Uzun vadede dolar alacaklara tavsiyem en azından 5.65 i beklemeleri. Asıl beklenti 5.55 bilgilerinize

• Şu an gramdayım. Bi anlaşma olursa diye tırsmıyor değilim. Sağolsun birgarip abimiz beni bugün 1 gram 4 dolar tersten aldı.
    Daha birde 15 gün önce uyarmasa daha gram alacaktım ki o zamanda ipten almıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 22 Kasım 2019; 23:25:43 >
  • quote:

Abi valla ekmeğini taştan çıkarıyorsun. 10 dk ekrana kitlendim şaşı oldum
    Kârlar çok tatlı oluyor ama.
    Normal 8-6 işten daha tatlı geliyor bana.

• bu ekonomistlerin kurun alsa yeri bu degil uyarisina katilmaya basladim ikinci el arac fiyatlarina bakarak

200 300 bin km olmus son sahibini ariyan arabalara 40 bin tl istiyorlar buda yaklasik 7 bin dolar

7 bin dolara cok buyuk yazik degilmi dis ulkelere baktigimizda adamlar sifir ayarinda ve kaliteli araba alirken bizi coplere muhattap ettiler helal olsun alana bu arabaya 7 bin dolar verenede hayirli ve gecmis olsun.

• 
Sayfa: önceki 36433644364536463647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.