Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: leftercan1907 , alovera01 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (2 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.381
Cevap
1.165
Favori
11.780.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu penny, kaufland, lidl gibi marketlerden alışveriş yapamamak öldürüyor ya

Geçenlerde didymoticho'da (yunanistan) bir LIDL'e gittik, 10'lu pide ekmek 1.10 euro, 5 litre sızma zeytinyağı 19 euro, 2 lt portakallı gazoz 0.60 euro, kıyma kilosu 6.80, kuşbaşı dana 7.5, kuzu 8 euro, biberin kilosu 2 euro, salatalık 0.99, gel de adamlara anlat ülkende biberin kilosunun 14 tl, zeytinyağının 150 tl olduğunu

Hemen önümde kadının teki koca sepetin dörtte üçünü doldurdu, peynirinden etine, sebzesinden hazır gıdasına, yoğurdundan yumurtasına kadar ödediği hesap 42.80 euro
    Bim'e gidip sepeti doldurun 300 liradan aşağı çıkabiliyor musunuz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 3 Mart 2017; 19:41:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Geçenlerde didymoticho'da (yunanistan) bir LIDL'e gittik, 10'lu pide ekmek 1.10 euro, 5 litre sızma zeytinyağı 19 euro, 2 lt portakallı gazoz 0.60 euro, kıyma kilosu 6.80, kuşbaşı dana 7.5, kuzu 8 euro, biberin kilosu 2 euro, salatalık 0.99, gel de adamlara anlat ülkende biberin kilosunun 14 tl, zeytinyağının 150 tl olduğunu

Hemen önümde kadının teki koca sepetin dörtte üçünü doldurdu, peynirinden etine, sebzesinden hazır gıdasına, yoğurdundan yumurtasına kadar ödediği hesap 42.80 euro

yalan söylemeyelim onlar elmanın tanesini 5 euro ya alıyolar

• 2 hafta önce Ziraat bankasında 600 liram vardı. Dolar 3.61 di. Şeytan dürttü. Gittim dolara çevirdim. 164 dolar yaptım. Birkaç gün önce paraya sıkıştım tekrardan türk lirasına bozdurmak zorunda kaldım. 4 tl zarar ile liraya çevirdim. 3.60 küsürdü. Şimdi bakıyorum dolar 3.73 olmuş. Bende ki şansı seveyim :)

Gerçi bu ilk dolar deneyimimdi.

• beyler referandumdan önce 3.55 seviyesine tekrar düşer mi usd ? 3.55 civarıyken biraz daha bekleyip öyle alayım dedim birden fırladı
  • Kesinlikle haklısınız.

http://broshura.bg/pro-market/pro-market-broshura-do-05-03-17#page=0

(1 leva 2 tl)

• Allahın Twitter maymunu, Yiğit Clouddan da 1000ali Lightningden de RTEden de daha inandırıcı geliyor ekonomi konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 3 Mart 2017; 20:00:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta cuma altın gramda 140 görür diye pusuya yattım 141 de alayım bari dedim ... vakıfbank işlem sırasında 143e çekti dolar mı acaba derken işlem yapamadan işim çıktı. İki türlüde zarardayım. 2-3000 lira için ne zaman ne alayım alıp unutacam 4-5 ay
  • Dolar 5 TL'yi görebilir gibi seçimlerden sonra, 3 yıl içinde 8 TL'yi görecek diyenler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

la cücük beyinler toplam 5 kg yerli muz 3.5 TL değil , kg mı 3.5 Tl den 5 kg muz geçen hafta ama bu hafta bilmiyorum...

Şu foruma zeka testi falan koyun artık şu tiplere laf anlatmaktan zamanın yarısı gidiyor.

Türkçe öğren ilk önce diyeceğim de buna zekan yeter mi şüpheli. Yazdıklarına bakarsak sadece yaşamını devam ettirebilecek zekaya sahipsin fazlası mümkün değil senin için.

Düzeltme: İmla hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 3 Mart 2017; 20:51:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

la cücük beyinler toplam 5 kg yerli muz 3.5 TL değil , kg mı 3.5 Tl den 5 kg muz geçen hafta ama bu hafta bilmiyorum...

Şu foruma zeka testi falan koyun artık şu tiplere laf anlatmaktan zamanın yarısı gidiyor.

Türkçe öğren ilk önce diyeceğim de, buna zekan yeter mi şüpheli. Yazdıklarına bakarsak sadece yaşamını devam ettirebilecek zekaya sahipsin fazlası mümkün değil senin için.

Türkçeyi iyi öğrenen süper zeka arkadaşım de bağlacından sonra virgül konmaz onu öğren önce sonrasına bakarız.
  • vay anasini ya yillar önce biri bana 200dolar yollamisti, o zamanlar vegisiyle vs tl ye donusturunce 350-380 arasi biseydi. Simdi 800 falan :) Daha ne kadar yukselecek

• quote:

quote:

quote:

Türkçe öğren ilk önce diyeceğim de, buna zekan yeter mi şüpheli. Yazdıklarına bakarsak sadece yaşamını devam ettirebilecek zekaya sahipsin fazlası mümkün değil senin için.

Türkçeyi iyi öğrenen süper zeka arkadaşım de bağlacından sonra virgül konmaz onu öğren önce sonrasına bakarız.

Senin yazdıklarını değerlendirirsek sınavlara kaç tane anlatım bozukluğu sorusu çıkar sence?

• Devletin gördüğü;
    Çeyrek Dolar: 0,93 TL
    Çeyrek Euro: 0.98 TL
  • dolarda neymiş biz TL ile ithalat yapacağız.
  • Euro yine Rabia olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Orijinalden alıntı: 36

Muz muhabbetini gorunce canim muz cekti 1 kg 1 euro

1 euro değil 2 euro civarı

Sen nereen aliyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Euro yine Rabia olmus.

• quote:

quote:

Türkçe öğren ilk önce diyeceğim de buna zekan yeter mi şüpheli. Yazdıklarına bakarsak sadece yaşamını devam ettirebilecek zekaya sahipsin fazlası mümkün değil senin için.

Düzeltme: İmla hatası.

Dil bilgisini falan geç kardeş bu cümleler karşısında bilimin dahi çözümü olduğundan şüpheliyim.
  • Şimdi devlet bana 24 ay vadeli (vadeyi bilmiyorum) 50000 tl faizsiz krediyi verdi. Bu paranın iki yıllık faizini devlet üstlenecek (9000 tl yapıyor ortalama) ve ben gittim bu parayı %13 kusurdan 6 ay vadeli devlet bonosuna yatırdım. (3000 tl yapıyor) Ne güzel değil mi? Devletin zararı 9000+3000=12000 tl.

Nasıl?
    Edit: Galiba benim içim kötü, yoksa bizim esnaflar bu parayı yatırıma kaydırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 3 Mart 2017; 21:42:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Hocam kıyma ile kusbasını pahalı bile almısı:)) Bak benden sana (özür dilerim cingen işi olacak ama) fikir,şayet alısveris yapma imkanın olursa özellikle cumartesi ögleden sonra 4 den sonra gitmeyi dene..Bn fiyatlar al aşagıya olur çöp e atılmasın diye.Ben genelde ne cıkarsa bahtıma diye o saatlerde gidiyorum bayagı fark ediyor ucuz olmasına ragmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12441245124612471248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.