Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (503. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.369
Cevap
1.165
Favori
11.780.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iş dolar bozdurmayla falan hallolmaz, boruda çatlak var ise ne yaparsan yap oradan su sızacaktır,ta ki yeni boru ile değiştirene kadar. Bazı şeylerin değişmesi gerekiyor artık. Yıllardır tatlı gelen sıcak para bitti artık o parayla ne yaptık peki? =Beton yığınları. Yatırım yapmazsan,üretim yapmazsan,üretim yapan fabrikalarını tekellerini satar kiralarsan işler bu duruma gelir. Tabi yine ceremesini zamını,krizini biz çekeceğiz o ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ülke israilden cococola içme dedi ama ulkeye cococola girmesini protesto edemedi edenide terörist ilan etti ..

yani akp liler hep reklam anca cococola doksun zarra versin ...bos muhabbet yani
  • Euro yükselmesini Avrupa lobisine bağlamayı düşünenlere not bırakayım.

Euro da son 1 ayda dolar karşısında değer kaybetti. Yazın paritesi 1.12 idi bugün 1.05

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Osman Gökçek Reza Zarrab'dan aldığı paraları ne yaptı acaba?
    Bozdurmuş olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 12 Aralık 2016; 11:43:57 >
  • Parayı yatırama değilde inşaata yatırıp yandaşların cebini doldurunca böyle olur. Bu hırsız başımızdan gitmeli artık, ülkeyi mahvetti. Hiç itibarımız kalmadı, tutarsız politikaları yüzünden. Neresinden tursan elinde kalıyor, eğitim ekonomi askeri her alanda ülkeyi bitirdiler. Yaptıkları köprülerden polisler bile geçemiyor pahalı diye !!!

• La hani düşmüştü. Bozdurmayın dollar ları artacak daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın çok kritik bir gün olacak herkes 14 aralık için pozisyon alacak.. muhtemelen bugün 3.50 ile 52 arası sabit kalacağını düşünüyorum...

• Kılıçdaroğlu'nu da istemiyorum Tayyip'i de istemiyorum.

Bahçeli'de gitsin. Artık bu partilerin hepsi elden geçmeli.

Türkiye'ye genç ve yeni fikirleri olan insanlar gelsin..Yeter artık yoksa düzelmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: SelamiŞahin

Kılıçdaroğlu'nu da istemiyorum Tayyip'i de istemiyorum.

Bahçeli'de gitsin. Artık bu partilerin hepsi elden geçmeli.

Türkiye'ye genç ve yeni fikirleri olan insanlar gelsin..Yeter artık yoksa düzelmeyecek.

doğru soze ne hacet
  • Geçen haftalarda 3.35 e düşünce halay çeken maaşlılar gelir birazdan 3.50 ye düşünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 12 Aralık 2016; 11:47:44 >
  • Fedden güvercin bi aciklama gelmezse düşüş durmaz suan faiz artisi ve seneye de 3 artisi fiyatladi

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    Geçen tavan yaptığında bozdurup çevresine artistik yapıp sonra bozdurduğunun 2 katını düştüğünde almadıysa ben bir şey bilmiyorum bunlar böyle işlerine geldiği gibi dinleri imanları para.
  • Sanırım şu an ince ayar yapıyor; yükseliş tabanı hazırlıyor kendine

• düşmeye mahkum çünkü göklerden gelen bir karar var
  • 3.39$ milletimiz bozdurmaya devam etsin bir uçak daha alırız ilerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

dolar ile ne alaka
  • yaren2023 kullanıcısına yanıt
    Art niyet aramayın hocam,güzel bir marşımız.
  • dolar 3.52 ile kapatır gunu iyimser tabi bu arakam
  • Çok yakın bir arkadaşım bundan 2 sene önce daha dolar yeni yeni 2 liraları zorlaken veya yeni yeni varmışlen tam hatırlamıyorum çünkü dedi ki babam ve ben dolara yükleniyoruz çünkü dolar 3 lira olacak dedi bende dalga geçe geçe güle güle öldüm. Sonra hızını alamadı dedi ki 3 lira olacağına yönelik tahminim sadece 6 aylık kısa vadeli bir tahmin uzun vadede doların 5 lira olacağına adım gibi emşnim demesiyle kahkaha atmaya başlamamız bir oldu ben ve diğer arkadaşlar 4-5 kişi bunla alay ediyoruz.

3 lirayı bildi. 5 lira tahmini tutacak mı göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.