Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NorveçliMühendis Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seher vakti dolar nedense doğal seyrinden azıcık fazla düşmeye başlamış. Belki şu başkanlık referandumu mu ne açıklamaları yapacaklar; ondan önce piyasayı rahatlatmak için düşürüyor olabilirler. Vallahi elimde gerçekten cüzi bir miktar dolar var, onu azıcık büyütüp tamlamayı hedefliyordum, dün 3.5 dediği an satsam bu sabah takip ederdim alım için ama şu an çok cüzi bir miktar olduğu için değmez, yine de düşüşün ardından seri yükselişler beklediğim için alsam mı satmadan; onda da kararsızım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az daha insede dolar alsam ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyotr Alekseyeviç

Beyler 4000 tl var. Gidip dolar alıp yükselmesini bekleyeyim mi ?

Tam bir ikilem aslında suan dolar almak mantıklı değil ama 2017de doların 4 tl olmayacağınıda kimse garanti veremez.

• https://www.youtube.com/watch?v=9Siyi8AN6Aw&t=27m18s

Birisi paylaşmıştı yine paylaşayım. Bu millete alıştığı gibi kötü davranmak lazım yoksa değerin olmuyor.
    Bu forumda bile susturuluyoruz. Helal olsun ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Gwynbleidd -- 10 Aralık 2016; 10:59:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheManInTheSuit

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

quote:

Görmedi işte sorun orada grafik paylaştım 1 aylık grafik, 2 Aralık'ta 3.5274'ü görmüş. En yüksek değer bu.

3.60 gibi bir şey söz konusu değil!

Paylaştığın link haber linki ben yukarıda 1 aylık serbest piyasa verilerini paylaştım.

Ayrıca kaldı ki 2 Aralık'ta 3.60'ı gördü(her ne kadar görmese de), bunu bugün olmuş gibi yansıtmamanın ne anlamı var?

Bilader sen anlamıyomusun bizmi anlatamıyoruz o senin baktığın grafikler piyasa kapanış değerleri müslüman dolar 3.60 dan piyasada işlem gördümü gördü avro 3.80 den işlem gördümü gördüü eee sen neyin mücadelesindesin ben onu anlamadım 3.60 diye bilşey söz konusu değil nedemek adamın o an dolar olara ödemesi gereken borcu vardı gitti 3.60 dan dolar aldı veya sattı ee işlem gördü yani hernekadar görmesede nedemek senin 2 aralık günü olmadı dedğin gün sonunda ekonomi kurulu toplandı ne oluyoruz diye
    Baktığın grafik tekrar söylüyorum piyasa ağırlıklı ortalama kapanış verileri anlaştıkmı

Arkadaş dolar 3.60 - euro 3.80 diye başlık atılmaz. Ayrıca biraz önce başlık öyle değil de demiştin.

İnsanları yanıltıyor başlık, farklı manalara geliyor. Şu konudan haberi olmayan birisi sadece başlığı görse ne düşünür?

Bunda anlamayacak bir şey var mı?

Kardeşim adam hergün kapanış verilerini mi yazsın işi gücü bırakıp doların gördüğü zirve değerlerini yazdı başlığı değiştirelim ozaman şöyle yazalım dolar ve avroda görülen tarihi zirveler ne fark edecek sonuçta bu değerler oluştu konuya giren adam burdan avro dolar parite takibi yapıyosa zaten atsın kendini 80bin site var anlık kur hareketi veren gitsin baksın ordan burda amaç anlık kur değil ülkede yaşanan tl deki değer kaybını göstermek takılma böyle şeylere resmin büyüğüne bak

Kardeşim her dakika değiştirsin demiyorum. Günde 1 kere kafi ama dediğim gibi üzerinden 8 gün geçmiş ve bugün olmuş gibi lanse etmek çok büyük yanlış.

Ayrıca aynı arkadaş PTT şubelerinde Suriye'lilere 1500 lira maaş veriyorlar diye konu açmıştı bilip bilmeden hatırlatırım. Sonra ne olduğunu gördük hep beraber.

Sorumsuzca davranıyor.

O haber geçek değil miymiş hocam?

Evet yalandı dağıtılan 1500 lira değil sadece 100 liraydı.

• Enparadan dolar almıstım bunu cekebiliyor muyum? Yada dolar olarak baska hesaba transfer edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Enparadan dolar almıstım bunu cekebiliyor muyum? Yada dolar olarak baska hesaba transfer edebilir miyim?

Subeden cekebilirsin.

• Yumurta fiyatındaki yükselişin sebebini merak edenler için:

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/yamyam-tavuk-mecliste-1539564/
    https://onedio.com/haber/-yillardir-yamyam-tavuk-mu-yiyoruz-sorusu-meclis-gundeminde-742087

"Şimdi bunun dolarla ne alakası var" demeyin. Hepsi aynı kokuşmuşluğun yan etkileri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cnn doviz gostergesini kaldirdi

Evet sanirim dunden itibaren kaldirilmis. Onceden saatin orda borsa ve doviz gostergeleri gorulurdu. Suanda da baktim kaldirmislayr. Devekusu misali kafayi kuma gommek bu olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Enparadan dolar almıstım bunu cekebiliyor muyum? Yada dolar olarak baska hesaba transfer edebilir miyim?

Subeden cekebilirsin.

teşekkürler.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Acaba bu konuda neden güncel yazılmıyor diyenler sana söylediği lafları aynen cnn'e de gönderecekler mi

• Bakalım bu kur zamları sonrası hala reis diyecekler mi?

Gerçi karısını kıskanmayan adamlardan her şey beklenir. :)

• Doğru diyorsun kapıya dayandıktan sonra önlemler alındı fakat ekonomi kadar istikrarsız bir şey yoktur.Tehlike arz ettiğini yeni anladılar.Geç olsun güç olmasın diyelim.

• Krious kullanıcısına yanıt
    Egitime, bilime, argeye, sanata yatirim yapmazsan istedigin kadar tl ye gecmeye calis. Dolarlar yuksekten bozduruldu, dusukten cok daha fazla alindi.

• AKPlilerin elinde bozduracak dolar kalmadı
    Üzgünüm ama daha 14 aralık bile gelmeden dolar uçuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 10 Aralık 2016; 12:48:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 3.50den 1300 lira dolar alsam 2 gün sonra 3.60 olsa ne kadar kar yaparım ? Doviz burolarinin alis satislari degistigi icin ?

• http://www.hurriyet.com.tr/dailymotiona-erisim-engellendi-40302585

Bu ülkede gerçekten iyi bir habere hasret kaldım.
  • http://odatv.com/ve-obama-da-secim-icin-devrede-1012161200.html

bu haber bu hafta doların ateşini düşürecektir diye düşünüyorum. haklı eleştirilere lafım yok ama sırf bunlar gitsin diye devletin batmasını isteyenleri gördükçe deliriyorum.

bu olay daha da uzar ise dolar düşecektir. italyanında ab deki konumu euroyu düşürecek petrolünde arz kısıtlanmasından itibaren altın bu senenin kazandıranı olacaktır. demedi demeyin.
  • Krious kullanıcısına yanıt
    Önlem ???

Ben hicbir bakanin agzindan bundan sonra eğitime, bilime, argeye, sanata, kültüre yatırım yapilacagini duymadim.

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.