Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erzurum lu , Erzurum lu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.427
Cevap
1.165
Favori
11.783.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın kredim yatıyor dolar almamı önerir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD'de Californiada 6.8 büyüklüğünde deprem olmuş ama doları fazla etkileyeceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antlion -- 8 Aralık 2016; 18:25:28 >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    1. 2 kurus degıl 16krs bırden arttı
    2. saglam blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

Yarın kredim yatıyor dolar almamı önerir misiniz

Al kardeşim..yukarıdaki yazısında anlattığı gibi amariganın büyük oyununun gören mallar olmaya devam ettikçe TL de durmak saçmalık
  • bakalım bu dolar bozdurma işi bitince ne olacak.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    kardeşim umarım trollsündür nasıl uyuşturmuş sizi ülkenin son 15 yılda varını yokunu satdılar pkk yı zirveye çıkardılar sayeninde iktidar oldukları fetö yüznden yüzlrce insan öldü karne olayı 2.dünya savaşı sırasında yaşandı ama 2 yıla tekrar gelebilir yahudiler bizle uğraşıyo deme 50 yıl gerisinde olduğumuz amerika yazık ya gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Dolar 2 kuruş arttı diye sevinenleri görüyoruz. Hükümetini seven zaten bu olaya sevinmez.

Hükümet bizim koruyucumuzdur, bize bütün yatırımları yapandır, cumhurbaşkanımız olmasa eski yönetimler gibi karne ile ekmek alıyorduk.

Koskoca bir divana karşı geldi reis, doların karşısına bırakın çıkmayı laf edebilecek bir insan dahi doğmadı bu yüzyılda. Çin ile ekonomik anlaşmalar yapıldı rusya yolda.

Çok yakında dolar bitecek, türkiye yükselecek. Göklerden gelen emiri sakın unutmayın buna yahudi dolar ve faiz lobisi karşı gelemez.

Bakın amerikan istihbaratı ne diyor:https://twitter.com/Stratfor/status/806724539530887168

Gördünüz mü olayın büyüklüğünğü? Bütün cihanın gözü bizde artık, onları nasıl yöneteceğimizi konuşuyor avrupada, amerikada ki sokaklarda insanlar.

• bugün ne vurgun yapıldı, yok böyle birşey...

piyasadaki doları resmen hortumladılar...

akp zaten ekonomiden hic anlamıyordu simdi dolarda azalıyor ne yapacak acaba??
  • Ne zaman başbakan veya cumhurbaşkanı bir açıklama yapsa dolar ve euro yükseliyor arkadaş 3.35 den yeniden 3.45 yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 8 Aralık 2016; 18:36:14 >
  • Hocam doları:3,5992 olarak düzenlemenizi rica ediyorum, yanlış olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Tr cep telefonu cikarsa hic biriniz almasiniz. Yoh ben ayfon istiyorum

Araba cikarsa yok ben mersadasa,tan baskasina binmam.

Sonra yok efendim, dollar,euro neden yükseliyor.
    Sayenizde yükseliyor Efendiler sayenizde!

çıkartsın sonra gel aslanım.şimdi sessizce sürüye katıl.

Çıktı, zaten senin alacağın telefonlardan birisi general mobile veya vestel olursa yurtdışına çıkacak para daha az. Aldın mı peki bunlardan birisini?

Niye alıyım ? benim kişisel verilerimi ne kadar güvende tutabilecek bir telefon ki alayım ? onu geç ios işlemcisi kadar bana aktif kullanım sağlıyabilecek bi telefon mu da alayım ? sağdan soldan parça alıp,başkalarının işletim sistemiyle telefon yapmak basit iş.

ios işlemcisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İSTİKRAR ULAN İSTİKRAAAAAAAAAARRRR WOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hükümet cidden her şeyden bihaber. krediye muhtaç olan esnaf, kobi v.b kara listede zaten. artı asıl sorun piyasada para dönemesi.

üretmek diyoruz bina kdv'si geri ödemesi diyor adamlar.

yemin ediyorum hepsi bir anda yok olsa reisi, muhalefeti hükümeti ülke düze çıkar.
  • Piyasalar çok pis manipüle edildi. Bakın dolar satmak ile varılabilecek hiçbir nokta yok. Emin olun ben dolarımı bozdum diye yaygara koparanlar bugün yine dolara yüklenmediyse ben hiçbir şey bilmiyorum. O doları bozdurup, makbuz reklamı yapanlar emin olun dolar 2.90 - 3.10 küsürlerdeyken dolara geçip, 3.50'lerde bozdurup bakın biz memleket adına bir şeyler yapıyoruz diye algı yöneten adamlardı. Hepsi dün fırsat kurundan tekrar dolara döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11THdoctorr

kardeşim umarım trollsündür nasıl uyuşturmuş sizi ülkenin son 15 yılda varını yokunu satdılar pkk yı zirveye çıkardılar sayeninde iktidar oldukları fetö yüznden yüzlrce insan öldü karne olayı 2.dünya savaşı sırasında yaşandı ama 2 yıla tekrar gelebilir yahudiler bizle uğraşıyo deme 50 yıl gerisinde olduğumuz amerika yazık ya gerçekten

Başkanlık sistemi olmadığı için piyasa manipule ediliyor kardeşim bak amerikada başkanlık var başkan ne derse o şekilde doları arttırabiliyor. Trupmt ne dedi ilk güçlü dolar dedi, hemen abd merkez bankası doları güçlendirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

1. 2 kurus degıl 16krs bırden arttı
    2. saglam blok

yahu 16 kuruş para mı arttıysa arttı, bu mu hükümeti düşürecek?

Dolar zaman zaman artıyorda düşüyorda. Düşerken ülke kurtuluyordu şimdi mi batıyor geçin bunları saçmalık.

Amerikan istihbaratı bile titremiş yerli para kampanyasından, böyle bir şey olacağını bilselerdi reis'e hiç yaklaşmazlardı bile ama üstün ticari zeka herkeste olmuyor malesef
  • DEVLETİN DEMAGOJİK DOLAR BOZDURMA GİRİŞİMİ

Halka yönelik ‘’dolar bozdurma kampanyası’’ burjuva-milliyetçi popülizm üzerinden faşizmi güçlendirmek amaçlı dedik; ekonomik durgunluk karşısında burjuva-faşist çete hükümetinin çaresizliğinin, yeteneksizliğinin, güçsüzlüğünün kanıtıdır dedik; son olarak bu kampanyanın soygunculuk olduğunu da söyleyelim. Çünkü bu kampanya, yıllarca çalışıp didinip bir kenara 300, 500, 1000 dolar para ancak koyabilen sıradan halk kesiminin tasarrufunu, birikimini kapitalist piyasaya çekmek ve hiçleştirmek amaçlıdır. İşte yırtıkları işçi ve emekçilerin yüzülen derisiyle yamamak budur. Değerli parayı ver değersiz parayı al, soy ya da soyul. Cansız emeğinle azınlık kapitalistlerin, sömürücü mülk sahiplerinin safında zenginlik biriktirmeye, işçilerin, sömürülen geniş mülksüz emekçiler kitlesinin safında sefalet biriktirmeye devam et. Eğer verdiğimiz ücretten, kendi geçim araçları tüketiminden kısıp biriktirmişsen de, onu bizim için sakla ve emrettiğimizde bize teslim et. Canlı emek ürünlerini teslim ettiğin gibi. Teslim et ki, daha sonra bizim için yeni bir biriktirme şevkiyle ve umuduyla canını dişine takarak çalışmaya devam et. İşte kampanyanın sahiplerinin dediği bu. Tabi onlar bunu burjuvazinin klasik sihriyle süslüyorlar; yani burjuvazinin sadece kendisini ilgilendiren öz sınıf çıkarlarını topluma genelleme, ulusallaştırma siyasetini uyguluyorlar. Çünkü burjuvazi bunu yapmadan, bazen vatan, bazen din, bazen demokrasi, bazen özgürlük ve eşitlik vb paravanının arkasına saklanmadan, açıkça tepedeki on binin alttaki on milyonlar üzerindeki sınıf diktatörlüğü değil birkaç yüz yıl, 1 hafta dahi sürdürülemez.

• Daha dün taşıma suyla değirmen dönmez demiştim. Öyle de oldu. 1 gün bile dizginlenemedi.
  • Fakiri de zengini de sarsan bir kriz olmadıkça devrim asla gerçekleşmeyecektir.
  • Ne güzel düşerken neden yine artmaya başladı?
  • 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.