Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
46 Misafir - 46 Masaüstü
5 sn
233.553
Cevap
1.152
Favori
11.693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplantı da tasarruf yapıcagız dedıler. Bir zahmet tasarruf yap ama tasarruf yapman dolardı düşürmez. Yatırımcı senin tasarunla ılgılenmez ulkede hukuk yok kanun yok diplomasız diktatör ne söylerse o oluyor.
  • keriz silkeleme işlemi başarı ile tamamlandı.
  • Konudakiler birden bire kaybolmuş
  • bozulan dolarlar ne oldu ?
  • Burda doların yükselişine sevinenler yarın çocuklarınız buraları okuduğunda hesabını nasıl vereceksiniz...
  • BB ne konustugundan haberı yoktu dıyenler +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

bozulan dolarlar ne oldu ?

bugün birdaha bozdurdular
  • insanlar nasıl yüklendiyse finanscepte uygulaması cortladı. aktrollerin yorumlarını okuyacaktım ne güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

bozulan dolarlar ne oldu ?

3.55 den bozdular, 3.35 den tekrar aldılar.
  • keşke hesap sorma kültürümüz olsaydı. ama o zaman burada sevinenlerden önce başka birilerinden hesap sorulurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya birak artik duygu somurusu yapmayi. Ulke batmis sen coluk cocuk buralari okursa napacaksiniz diyorsun.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYR

Burda doların yükselişine sevinenler yarın çocuklarınız buraları okuduğunda hesabını nasıl vereceksiniz...

Yükselişin sebebi kimse o hesap versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Burda doların yükselişine sevinenler yarın çocuklarınız buraları okuduğunda hesabını nasıl vereceksiniz...

2000'lerin başında hükümeti düşürmek için dolar alan hacı amcalar nasıl hesap verdiyse öyle verirler

• beyler panik yapmayalım, nasıl olsa tuik yine enflasyonumuzu %7 çıkarmayı başarır.
  • Asıl acıklı olan adam gibi bi ekonomimiz olmadığı için Türk Liramızın yerlerde sürünen, kimseye güven vermeyen bi hal alması değil. Asıl acıklı olan cebindeki 3-5 doları bozdurduğunda doların tepetaklak düşeceğini, "amariga"nın ülkemiz üzerinde oynadığı oyunları bozabileceğini, dolar bozup vatan millet kurtarabileceğini sanacak kadar cühela olan yüzbinlerce belki milyonlarca kişi olması. Gerçekten korkunç bir cehalet söz konusu...

50 dolar bozdurdum vatanıma sahip çıktım sanan cühela kesim şuan doların fiyatına bi baksın. Afedersiniz tarlada saban süren sığır bile arada tepiniyor, kendini bu kadar kullandırmıyor. Siz 50 dolar bozdurdum vatan kurtardım sanarken en basitinden yandaş medya patronları, yandaş müteahhitler, bakan çocukları, milletvekili akrabaları cayır cayır dolara yatırım yaptılar... Haliyle şuan 3.47 ve çıkmaya devam ediyor...

Malesef sadece cehalet olsa kişiyi bilinçlendirmeye yönelik bir adım atabilir, ülkeye karşı ufata olsa bir umut ışığı görebilirdik. Fakat ne yazıktır ki çoğunluk hem cahil hem bağnaz olunca, en ufak değişik bir fikire, en küçük farklı bir argümana körlemesine kapalı olunca ülke böyle dibe vurma noktasına geliyor. Milyoner yandaşlar yaptığı döviz yatırımları ile ayakkabı kutularına her geçen gün bir yenisini eklerken, 5 dolar bozdurdum vatan kurtardım sanan vatandaşın bitarafında vergiler ve zamlar arka arkaya patlıyor. Ama atalarımız çok güzel demişler "eşşek olana semer vuran çok olurmuş"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 8 Aralık 2016; 17:46:54 >
  • "Dolarinizi bozarken bana mi sordunuz"
  • quote:

siz önce bu akp belasını başımızda tutmanın hesabını verin hele bi önce.
  • Adamların planı şu: Bankalar kredi vermiyor. Biz daha çok borçlanmanız için destek(kefil) olacağız. Borçlanmaya teşvik paketi olmuş resmen bu.Bir günde bile götü başı bu kadar oynayan bir kur varken kim borçlanıp da iş yapar?
  • Ekonomi toplantısı yapıp doları dahda yükselttiler. Tasarruf yapacaklarmış, zahmet edersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.