Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (448. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.133
Cevap
1.165
Favori
11.770.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Cumhurbaşkanımız bir yerde konuşma falan mı yaptı yine dolar yükselmiş?
  • AkatooS86 kullanıcısına yanıt
    Önce yaptıkları pislikleri açığa çıkaracak biri olması lazım eğer olursa gayette güzel gider ülkeyi bu imamhatipli bile yönetti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • euro uçuşa geçti
  • düşük fiyattan topladılar doları şimdi yine yükselişe gecti dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarunD

quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

Merhabalar
    Biz millet olarak artık bazı gerçekleri kabullenelim bu ülkenin kamuya ait olan her kurumu satıldı ve bize ait değil.
    Ayrıca her sektörde Bir çok özel şirket yabancı sermayenin eline geçti.
    Koç ve sabancı gibi girişimciler zaten büyük girişimciler olduğu için yabancı şirket gibiydiler yani onların düzenleri aynı.
    Dolayısı ile mevcut piyasaya yön veren şu an Devletimiz değil büyük şirketlerdir.
    onlar ne zaman isterse kur artar ne zaman isterse de düşer.
    geçen hafta TL ödemeleri olan özellikle yabancı sermayeli büyük şirketler ellerinde olan yabancı paraları yüksek kur ile bozdular ve mevcutta kar ile ödemelerini yaptılar.
    Şimdi düşük kur ile de o karları ile Dolar Euro topluyorlar.
    Yani Kur düştü diye sevineceğimize piyasaya biz nasıl hakim olup 1 TL...: 300 USD yaparızı yapmaya çabalayıp üzüleceksek yapamadığımıza üzülmeliyiz.
    işin kötü tarafı Hükümetin de bu işlere çanak tutup dolar düşüşünü sağlamaya destek olarak piyasada ucuza dolar toplanmasını sağlamasıdır.
    Üretim olmadan bilin ki her ülke sıfırdır ve dışa bağımlıdır yani modern kölelik diyebiliriz.
    Bağımsız Bağımlısın sadece tüketirsin.
    O kadar asfalt dökeceğimize 15 yılda bir Huawei gibi marka olan bir ürün üretebilsek Dünyaya satsaydık çok daha iyi olurdu.
    Yani sadece konuşuyoruz ama her şeye.
    Biri bir konu açtımı bilmeyenimiz yok e hadi kalk yap deyince oda yok.
    bu kafayla daha çok teröre şehit verir milletin Doları için üzülür ağlarız.
    Yazık.

15 yıl mı? neden son 15 yıl kardeş? ülke 15 yıl önce kuruldu da bizim mi haberimiz yok? b*k atıcam diye bir taraflarınızı yırtıyorsunuz ama komik duruma düşmekten başka bir şey yaptığınız yok. AKP iktidara gelip 15 yılda anca senin desteklediğin insanların pisliklerini temizleyebildi. Sanarsın ki 15 yıl önce ilim, irfan, teknoloji hat safhadaydı ama AKP geldi bir anda teknoloji durdu.

Adam hiç demiyor benim desteklediğim insanlar yıllarca ne yaptı bu ülkeye diye. Bırak yol, inşaat yapmayı ne yaptı diye sorsak tek bir zırnık gösteremezsiniz kalkıp 15 yıl asfalt döktüler diyor.

Bak Kardeş,
    Öncelikle ben 80 öncesinde yaşananları yaşayıp ihtilalde sağ sol ayrımı olmadan işkence görmüş Alparslan TÜRKEŞ'İN yolunda ölmeyi göze almışların bilgi ve tecrübeleri ile Hamdolsun yetişmiş biriyim bizi bilen iyi bilir ki bizim memlekete hizmet etmiş faydası olmuş hiç kimseye bir sözümüz olmaz.
    Sen benim dediğimi anlamak istememişsin ben orada çok konusu geçtiği için asfaltı örnek göstermişim ki yarın zorda kalınca asfaltı altın gibi bozdurup zorluklardan kurtulunmaz bilesin.
    Ayrıca benim yazdığım yazıda her hangi bir hakaret yokken b ile başlayan cümleler yazman hoş değil.
    15 yıl şu an olan iktidar için yazdığım bir tarih çünkü şu an bugünü tartışıyoruz.
    Tabi mevcut hükümette olan siyasiler bir saat önce dediklerini bile unuttukları için haklısın onlara dün hiç yok.
    tıpkı Haburda PKK ile öpüşüp koklaşıp - Türk Telekom Arenada Hocam OKYANUS ÖTESİNDEN gelin dedikleri günleri unuttukları gibi.
    Sade bu hükümet mi? bundan öncekilerde bu ülkenin yavaş yavaş bu hale gelmesine bir zemin oluşturmuşlardır.
    Rahmetliyi tanımıyorsundur ama şu sözünü sana ben hatırlatayım sen gidip kitaplarını okursan sana faydası olur.
    ''Biz sağ ile olan kavgamızı sol ile olan kavgamız sebebiyle erteledik ''
    şimdi sol burada ateist dinsiz bölücü unsurlardır.Sağ ise Kapitalist Emperyalizmdir.Sormadan açıklayayım dedim.
    Not..: Ayrıca ülkemizi tüm renklilikleriyle sevdiğimizi vatan haini olmadıkça her vatandaşımızın başımızın üstünde yeri olduğunu her vatandaşında fikrini gene bölücü unsurlar taşımadıkça beyan edebileceği bir Türkiyeyi arzuladığımızı bilinsin.O yüzden biz milletimizi nereye oy verirse versin ayrı görmemekteyiz.
    MHP=Devlet Bahçeli demek değildir.Buda biline.
    Hadi kal sağlıcakla kardeş.

Helal guzel demissin ama bunu anlayacak kadar akilli degiller

değerli kardeşim,
    teşekkür ederim.
    Derdim kimseye bir şey öğretmek yada benim dediğim doğru üstüne laf ettirmem değil.
    öncelik vatan millet diyorsak gereksiz ayrımları yaşamamızın bize gram faydası yok
    en üzücü olan şu topraklarda bir birbirimizi sevemedik.
    sonrada hep dışarda arıyoruz düşmanı.
    bir olmak birlik olmak tüm kesimleriyle bu kadar zor değil.
    adam kurların güncel durumu için bir konu açmış bizlerde kurların neden arttığını yada düştüğünü az çok bilgimiz dahilinde anlatmaya çalışıyoruz hemn bir kavga ortamına çekilmek isteniyor konu.
    oysa sorsa bana Cumhurbaşkanının bu konuda yaptıkları hiçmi doğru değil diye kendisine doğru yaptıklarınıda açık yüreklilikle yazarım.
    Ama kafada hep şu var bizim dışımızda yazan bizi hep kötüler.
    neyse çok önemli değil zaman zaten gerçekleri yüzümüze tokat gibi vuracak bankada USD miz olmadığı içinde bu durumda bizde gene fakirleşeceğiz yani sadece %50 değil ülkenin %100 ü fakirleşiyor.
    o hala kendi hesabında değil başkasının banka hesabında ki parayı savunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillaahmetalp -- 8 Aralık 2016; 15:48:33 >

• Zombitch kullanıcısına yanıt
    saat 3'te EKK toplantısının açıklamaları olacaktı. saat 4'e ertelendi tabi bu da piyasalarda tereddüt yaşattı.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    ilk dediğinize katılıyorumda ikinci paragrafta ki yazınız komedi olmuş :D ülkede ki bankalardan kredi çekildi ülkeye yararı olmadı satışın türkish keynes.. hangi bölümden mezunsunuz hocam ekonomi alanında bayağı bilgilisiniz bakıyorum geçen sene makrodan cc alabildim anca benide çalıştırır mısınız? notum yükselsin biraz
  • Hayırdır canlar yok oldunuz?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar 0.0003 dusunce ortaya cıkarlar merak etme
  • Tekrar yükselirse suçlusu kim olacak??????????????????

Ayrıca vatanını seven hiç bir yol geçişlerini vss.. dolara bağlamaz!!!!!!!!!!
  • Arkadaş ne oldu?bir yerde tayyip mi konuşuyor da dolar roketledi?Bilseydin konuşacağını sabah dolar alırdım.Kaçırdık günlük karı..
  • An itibariyle 3,4022 dolar.
  • ptt de birikimi olan 100 milyon civarı doalr ve 30 milyon civarı euroyu tl yapmış.doğru rakamlar linkte.valla iyi para varmış şirketlerde

http://www.milliyet.com.tr/ptt-190-milyon-dovizi-tl-ye-ekonomi-2358154/
  • Amb faiz değiştirmedi

Dolar 3.414 şuan
  • Sular kesildi. Eve damacana ile su soktular. Comarciklar da buna sevindi. Ozeti budur. Simdi damacana bosaldi. Yeni damacana bekliyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşıma suyuyla değirmen dönmez,
    Dolar bozdurarak dolar düşürülmez.
  • Düşüyor birileri kayboluyor, diğerleri kaybolanlara laf atıyor. Yükseliyor bu sefer de tam tersi oluyor. Arkadaş derdiniz ne sizin ya herkes birbirine bir laf sokma, bir aşağılama peşinde. Adam gibi sohbetinizi yapın da okuyanlar sizin gereksiz mesajlarınızı görmek zorunda kalmasın. Siz birbirinize laf attığınız için bu ekonomi kötüye gitmiyor veya iyileşmiyor.

Hakkımızda hayırlısı olsun, ne diyeyim artık.
  • eur-usd göçtü dolar-tl tepkisiz olması gereken 3.43 net.
  • 3-5 kuruş parası vardı önceden dolara yatırdı durumuda iyi değildi biraz kar yaptı hadi diyeceğim doların yükselmesine sevindi bunun haricinde doların yükselmesine sevinmenin mantığı yoktur kimsede açıklamayamaz
  • olay sidik yarışına dönmüş

düştüğünde ne oldu, yükseldiğinde nerdesiniz, nere kayboldunuz felan nedir bunlar

düşmesine sevineni bi derece anlarımda yükselmesine sevinip laf çarpan ilginç gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.