Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (3738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Can851 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 75 Misafir (6 Mobil) - 69 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
233.569
Cevap
1.152
Favori
11.694.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37363737373837393740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw dolar çıkınça virüs var düşünce yok mu ..valla ben son sayfalardan onu anladım..

ayrıca bu durumda dolara atırım yapanlar bu virüsü millete enjekte eder anımallah..:D

• Sanırım bir hata yaptım ve 35000 TL'ye 104,69 GR altın aldım. Ben aldıktan sonra Çin corona viruse aşı bulduklarını açıkladı ve altın düşmeye başladı. Hayatımda ilk defa altın aldım. Bende şans olsa zaten
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun kardeş güzel yapmışsın sayende insanlık kurtuldu :D
  • tundra36 T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim ALLAH senden de razı olsun.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Ons 20$ daha düştü şimdi piyasa kontrolü sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Şubat 2020; 22:37:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Sanırım bir hata yaptım ve 35000 TL'ye 104,69 GR altın aldım. Ben aldıktan sonra Çin corona viruse aşı bulduklarını açıkladı ve altın düşmeye başladı. Hayatımda ilk defa altın aldım. Bende şans olsa zaten
    2017 ortaları gibi yaklaşık aynı miktar altının 10.000 lira ile alınabildiğini çok net hatırlıyorum. Nereden nereye. Olsun zarar etmezsiniz hocam. Altın altındır. Longa girmiş gibi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Şubat 2020; 22:38:29 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ben alınca bu kadar düşeceğini bilseydim daha önceden alırdım niçin bana haber vermiyorsunuz?
  • Benzine 16 kuruş zamcık.
  • sizi bilmem ama ben düşüş olduğunda yatırım yapmayı yeğlerim ama bizim insanımız tam tersini yapıyor ,yükselirken almayı seviyor :)
    tabi bunu tam olarak bilmek mümkün olmuyor ,bazen daha düşer diye beklerken bir yükselişe geçiyor bir daha almaya cesaret edemiyorsun
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Fake haber bence..dış güçler saklıyor aslında aşı bulundu

Şenlik medyamız var gerçekten... Ne diyeyim..

Ülke olarak. Bu virüs işini hafife alıyoruz.. Çin de şu an hesaplanabilen kabaca kayıp 4 trilyon dolar..
    Dut pekmezi tek çaremiz Ken ben bir tedirgin oldum..
    Zaten ilahi güçler koruyor bizi. İran patladı, İtalya fransaya kadar gitti virus bizim. Etrafımızdan dolanıyor.. Neden? Çünkü dut pekmezi var..
    Neyse dağıttık konuyu, insan sinir oluyor böyle haberleri görünce, hala mevzunun farkında bile değiliz..

Not: aşı denilen mevzu 3 günde bulunup 5 günde insana uygulanmaz, extra bilgi olarak paylaşmış olalım..

Konumuza dönersek,
    Dolar 6.13 seviyesinde yatay seyrediyor, limitli bir çekilme oldu ki zannımca bu fake haber etkili oldu gerçekten gibi duruyor o da ilginç..
    Borsa biraz belirleyici olacak gibi yönü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 25 Şubat 2020; 8:14:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşı bulundu yalanı piyasayı rahatlatmak dolar ve altının düşmesi için ortaya atılan bir haber... Madem aşı bulundu ne zaman hangi denekte denendi yâda hasta da bunlara inanan varsa hiç bir şey bilmiyor demektir...

• Cds 300 oldu

• değişik şeyler oluyor. sadece izlemek lazım bir süre diye düşünüyorum.

dirençler aralığı açıldı.

6.15
    6.18
    6.20

destekler
    6.08
    6.05

YTD..
  • Gerek altın gerek dolar tepetaklak oldu sabah saatlerinde. Bunun sebebi nedir acaba?

• emrecan21 E kullanıcısına yanıt
    birilerinin alttan topladığını düşünüyorum nedense aşı bulundu muhabbeti ile..
    umarım yanılıyorumdur.
  • Dün 334 bugün 320. Yine hep yek geldi. 2 zara 80'lik olduk a...
  • Aşı bulunsa bile en erken mart sonu denenecekmiş.
    Aşı başladı diyelim Çin in eski haline dönmesi en az 6 ayı bulur.
    Çin de üretim hala yok.Kore İtalya da cabası.
    Yani aşı olayı tamamen spekülasyon.
    Sanki aşı bulundu sihirli değnek değecek gibi algı yaratılıyor.
    Bana göre bugünkü satışlar kar satışları.
    Bu pilav daha çok su kaldırır.
    ytd.
  • konu manüpüle ediliyor, doğru. zaten aşı mevzusu TR medyasında çıkan bir haberden ibaret, dünyada bir karşılığı yok..
    diğer taraftan,
    çinde üretim yok değil, ama limitli. bu hafta üretime başlayan firmalar oldu (işim gereği yakın takipteyiz)

bu noktada çin durdu, battıi çöktü haberkerine itibar etmeyeiniz her yazılıp çizilen doğru değil.

evet konu ciddi, ve yansıyandan daha ciddi. dut pekmezi ile olacak iş değil :)

ama çide ciddi bir çalışma var, adamlar iyi organizeler.
    etkisi tabi ki ha deyine geçmeyecek. şimdlik organizasyonlar ertelendi ve yeni tarih olarak agustos deklare edildi.
    tabi durum değişebilir ama şu an ki durumda yazın normale dönmesi bekleniyor..

özetle,
    ekonomik etkileri yeni yeni görmeye başlayacağız, tedarik kısıtları olacak elbet stokların etkisi vs.
    ama henüz çin kapattı gitti noktasında da değiliz.umarım olmayız zaten. bazı kafaların (çin patlarsa türkiye kalkınır üretim bize kayar) adlı teknikten uzak açıklamalarına da gaza gelmeyiniz.
    üretimde kullandığımız çok büyük girdinin çinden geldiğini söylemeye gerek yok sanırım...
  • tepetaklak oldu gerçekten, nereye gideceğini bilemiyor :(

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥
  • 
Sayfa: önceki 37363737373837393740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.