Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chronos_ , KimYon_Reyiz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Altın hesabı gr olarak EFT ücretsiz mi?
  • 12 Eylül Anayası'na Evet diyenler % 91.4
    -Oylamaya katılım % 91.3
    -Evren'in mitinglerine koşarak gidenlerden hiçbiri cenazesine katılmadı.
    -12 Eylül'de "paşaları kızdırmayalım" diye sakal kesenler iktidar oldu. Evren'in izinde yürüyorlar...

Bu ülkede esas problemin sebebi belli halk belli bir kesim çoğunlukla.
  • kapıda g3 lü asker, şefaf içi gözüken zarf yiyorsa evet deme...kuzey kore...o dönemleri tekrar yaşasak akp yi de rte yide mumla ararsınızda neyse...hapisanelerde şeyinden 220 voltu yiyenler ve demir sopalarla üstünden geçilenler genelde solculardı çünkü darbeyi yapanlar amerikanın jonyleriydi..
    ayrıca evernin mitingine katılanların çoğu batı hayranı vesayetçi kemalistlerdi hani balkonlardan kadıköyde tank alkışlayanlarla aynı kafada olanlar...postalla uzaya çıkaçağını sanan klinik zümre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Aralık 2019; 14:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kapıda g3 lü asker, şefaf içi gözüken zarf yiyorsa evet deme...kuzey kore...o dönemleri tekrar yaşasak akp yi de rte yide mumla ararsınızda neyse...hapisanelerde şeyinden 220 voltu yiyenler ve demir sopalarla üstünden geçilenler genelde solculardı çünkü darbeyi yapanlar amerikanın jonyleriydi..
    ayrıca evernin mitingine katılanların çoğu batı hayranı vesayetçi kemalistlerdi hani balkonlardan kadıköyde tank alkışlayanlarla aynı kafada olanlar...postalla uzaya çıkaçağını sanan klinik zümre..
    Sizin gibi korkaklar evet der canı tatlı olanlar bu topaçlar güç nerede olsa onu öperler ister bu silah olur ister postal isterse padişahın eteği biat ettikleri şey güç şekiller ise değişir.Haksızlığa boyun eğen ezilmeye mahkumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Aralık 2019; 14:5:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Altın hesabı gr olarak EFT ücretsiz mi?
    Şubeden sadece yapılıyor eft 5 tl ücreti var o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekler ağır gelmiş bellli anlıyorum,şu an rte ve akp yi deteklediğimi nerden çıkardın oda bir ayrı konu tabi..
  • Beyler 5,90 dan almistim ve su an yine 5,90 civari. Dolari bozdursam mi ne dersiniz ? 5,70 lere cekilince tekrar alirim diye dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şuan bozdursan zarar etmezmisin ya
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141258918

borsa beklediğim üzere düştü ve bugün 110.000 desteğini tekrar test etti .
    dolar 5.90 üstünde ama yabancı mal satmıyor.
    borsa yeşillenmeye devam edecek ben söyleyim.
    yatırımcı dolar buradayken mal satıp çıkmaz.

bist100 bugün 111.200 üstü görür geri.
    dolar 5.80 altına tekrar gerileyecek diyorum.
    ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

gerçekler ağır gelmiş bellli anlıyorum,şu an rte ve akp yi deteklediğimi nerden çıkardın oda bir ayrı konu tabi..
    Seni ifşalamışlar zaten benim burada çabalamama gerek yok bilen biliyor ne olduğunu
  • Trump'ın azledilme prosedürü onaylanmış sanırım Trump'ın düştüğü sıkıntılı durum arka plandaki yatırımlarından zorla trump'a kabul ettirilme noktasına getirmiş şuan işler yaş libya olayı suriye olayı hepsi birbirine girdi.

Birde google olayı var normal yani bunların hepsi ekonomi ticari olaylar durulursa düzelir tabi durulursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Aralık 2019; 14:28:3 >
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    Tekrar 5,70 leri görür ümidiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne 5.70 i yaaa.
    4 bekliyoruz 4 inşallah.
  • Doların artması demek her şeyin artması demek Allah sonumuzu hayır etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Şubeden sadece yapılıyor eft 5 tl ücreti var o kadar

Alıntıları Göster
    iş bankasında şubeden altın eft var mı? internetten yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SECourses

iş bankasında şubeden altın eft var mı? internetten yapamıyorum

Alıntıları Göster
    Sorman lazım bilmiyorum

• Dolar aldı başını gidiyor yavaş yavaş daha 4.90 bekleyen varsa hiç beklemesin nasıl 2.90 3.90 lar gelmeyecekse 4.90 gelmeyecek tarih oldu artık altın dolar endeksli artıyor ons artışa geçerse gram altın ralli yapacak.Full fiziki altındayım şuan 20 tane Ata liram var

• 4. 90 mi?
    Doalr 6 aya kalmaz 4un altını görür

• SeSioN kullanıcısına yanıt
    Niye artsın ki?
    Biz dolar la mı ekmek alıyoruz.. Lütfen

• 
Sayfa: önceki 36663667366836693670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.