Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (3657. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 76 Misafir (2 Mobil) - 77 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
233.616
Cevap
1.153
Favori
11.697.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36553656365736583659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acquiles

Gerçekse geçmiş olsun :)

Umarım gerçektir, imzam geçerliliğini sürdürmeye devam ediyor. Yıllara meydan okuyor tü tü tü maşAllah imzama benim

Ocakta gelecek zam ve vergi yağmuruna hazır olun, kemerleri bağlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 9 Aralık 2019; 21:43:34 >
  • ikinci el arac fiyatlarina hic bakmayin ,50 bine hurdalar 100 bine ikinci el eli yuzu duzgun..sifirlarda 150 200 arasi oluvermis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • routemaster kullanıcısına yanıt
    Tarihte şimdiye kadar gördüğüm, ne zaman gündem başka yerlere kaydıysa arkasından güzel bir sürpriz gelir :)
    Bu aralar varsa yoksa Akdeniz, Yunanistan, Libya konusu.. Bunun dışında herşey güllük gülistanlık görüntüsü var..

Hadi hayırlısı

• Banka al sat makas açıldı hayırdır inşallah.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Kuveytte aralık 5.79 - 5.82

Dün Erdoğan'in döviz ile ilgili konuşması da ilginç geldi.
    $ da kalmayın, paramız değerli TL' ye geçin dedi. Bayadır böyle şeylerden bahsetmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Kuveytte aralık 5.79 - 5.82

Dün Erdoğan'in döviz ile ilgili konuşması da ilginç geldi.
    $ da kalmayın, paramız değerli TL' ye geçin dedi. Bayadır böyle şeylerden bahsetmezdi
    merkez bankası stokları sata sata bitti galiba
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Kaçırmış olabilirsinoz bu söylemi sürekli tekrarlıyor zaten. En son 2 hafta önce söylemişti.. Ama ise yarıyor gibi durmuyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 10 Aralık 2019; 10:57:56 >
  • 82-84 ü sert yukarı kırarsa 14 aylık düzeltme üçgeninden çıkıyor demektir. YTD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

82-84 ü sert yukarı kırarsa 14 aylık düzeltme üçgeninden çıkıyor demektir. YTD
    Faiz indiriminin malum olduğu günlerde sert kırılmaya izin vermezler, hatırlayın önceki faiz indirimlerini yükselmesi gerekirken düşüyordu "ipler bizim elimizde" izlenimi vermek için.

Yarın kâr satışlarıyla bir nebze geri çekilme olur, esas şenlik Ocak ayında olacaktır.

Edit chrome telefondan en güncel sürümle foruma bağlanmıyor güvenlik hatası deyip protokol desteklemiyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 10 Aralık 2019; 11:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Faiz indiriminin malum olduğu günlerde sert kırılmaya izin vermezler, hatırlayın önceki faiz indirimlerini yükselmesi gerekirken düşüyordu "ipler bizim elimizde" izlenimi vermek için.

Yarın kâr satışlarıyla bir nebze geri çekilme olur, esas şenlik Ocak ayında olacaktır.

Edit chrome telefondan en güncel sürümle foruma bağlanmıyor güvenlik hatası deyip protokol desteklemiyor diyor.

Alıntıları Göster
    Evet 4h' da overbought oldu. çift tepe yapıp düzeltme yapabilir. Forumda pc' de de ara ara hata veriyor.
  • Yapmayın böyle şakalar ya

http://www.milliyet.com.tr/amp/ekonomi/yerli-oto-gorucuye-cikiyor-direksiyonda-erdogan-var-6097431

Koskoca Renault elektrikli otomobili Türkiye'de satamadı.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Projeyi destekliyorum ama sartlarim var. Aracın satılmasına gerek yok. Hatta hiç satilmasin
    1. Birileri(!) zengin olmayacak
    2. kamu hizmetindeki lüks kiralamalar gereksiz yapılan ithal araç alımları (emniyet tr mini Cooper in ne işi var mesela) iptal edilip bu araç kullanılacak
    3. Planlanan 5 model konfor ve donanıma göre en alttan en üst makam araci6olatak kullanılacak. Bakan ve üstü hariç, ileri güvenlik önlemi gerektirmeyen bürokratlar bu araclari kullanacak (kaymakam, vali, belediye başkanları vs)

Bunu yapacaklarsa eywallah. Yok madde 1 işleyecekse desteklemiyorum. Zira benim paramla yapılıyor bu araç. Ortak olan firmalar para koymadan devletin bankasından kredi ile bu işe giriyor yine devlet garantili tabi.. E sistem çökerse kim ödeyecek bu krediyi yine ben..

Ama yine birileri bildiğini okuyacak o ayrı...

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Tam tersi makası iyice düşürmüşler vatandaş bozsun diye yapılıyor

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Garantide is gereği al sat yapıyoruz hemen hemen her gün.
    5.82/5.77 şu an. Sabah daha acıktı.

Mesai saati dışına göre mi baktınız acaba? Ben daralan bir durum göremedim zira.

• Dolar artiyor deyince, vatan haini, sen ulkemizin kalkinmasini istemiyor musun, dis guclerin piyonu vs... saydiriyorlar ancak Istanbul, Ankara belediyeleri muhalefet adaylarinin eline gecince, meclisteki cogunlugu kullanan iktidar bilesenlerinin, kredileri engellemesini, Mansur Yavas ve Imamoglu`na kamu bankalarindan kredi verilmemesini, bu insanlarin kredileri yurtdisindan bulmak zorunda kalmasini hiccc elestirmiyorlar, herhalde bu tarz davranislar milletimizin lehine oldugu icin vatanseverlik kategorisine giriyor

Arkadaslar ekonomi bir harika, hele 2020`de oyle harika olacak ki, hepimiz is bulacagiz, niteliksiz bile olsak is yagacak is...

Norvec olacagiz.

Dolar bu bazen dolar, bazen bosalir, 2020`de sanki bosalacak gibi gibi...

Felsefe olarak normalde dolan bir sey bosalirken cevresinde bulunmak istemem. Masallah uzerimize sicrar falan. Dolar icin de aynisi gecerli, muhim olan pozisyonun zamaninda alinmasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 10 Aralık 2019; 21:24:18 >
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Kaybedilen belediyelere desteğin kesileceğini ve hatta köstek olunacağı seçim akşamı söylendi zaten
    (e hadi buyurun yönetin bakalım da görelim) cümlesi ile..
    Bu cümle pek iyi niyetli bir cümle olmasa gerek

• Gecen "siyasi kriz olmazsa dolar şu olur.." mesaji vardı.

Buyrun size kriz bahanesi :) anlaşılan yine mevzuyu dış mihraklara ilahe edeceğiz.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD'de Türkiye aleyhine yaptırım kararı durumunda İncirlik ve Kürecik'in de gündeme gelebileceğini söyledi.

"İncirlik de gündeme gelir Kürecik de gelir, her şey gelir. Varsayımlar üzerine konuşmak istemiyorum Kongrenin değil yönetimin alacağı karar da önemli. En kötü senaryoyu değerlendirip karar veririz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 11 Aralık 2019; 11:17:10 >
  • İngiltere'de muhafazakarlar kazanırsa Perşembe günü Brexit konusu netleşir. Kaldı ki Boris bu işi çözebilecek kişinin kendisinin olduğunu söylüyor.

Pound kendisini 8 in üstüne atabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 300 baz puan indirim bekliyorum merkez ppk dan bakalım yanılacakmıyım
  • ABD Senato Dış ilişkiler Komitesi Türkiye’ye yaptırım talep eden yasa tasarını görüştü ve onayladı.

Komitenin 18 üyesi tasarıya evet derken 4 üyesi hayır dedi.

Bir sonraki adım senato gündemine gelip oylanması.
  • 
Sayfa: önceki 36553656365736583659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.