Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: beyazid84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
74.758
Cevap
600
Favori
2.643.253
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥
Giriş

Orijinalden alıntı: routemaster

Istanbul bizim icin bir ask hikayesi miydi, neydi?
    Adam istanbula nefes aldıracağız diyor seçim öncesi devamlı sonuç.

İstanbul 'u astım yaptı.Böyle abartılıp içine edilen bir şehir görmedim.atmadıkları allayıp pullamadıklar birşey kalmadı.Birde en son çıktı istanbulun her yeri beton olmuş dedi acaba kimin devrinde oldu.
    |
    |
    Fitch, Türkiye'nin kredi notunu 'BB-' olarak teyit etti, görünümünü 'Negatif'ten 'Durağan'a revize etti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: baba1993

Fitch, Türkiye'nin kredi notunu 'BB-' olarak teyit etti, görünümünü 'Negatif'ten 'Durağan'a revize etti.
    Not aynı kaldı yani. Ama negatif ifadesi durağan olarak değiştirildi. Bu az da olsa bir kıpırdama sağlar belki.

Hocam vadeli altın nereden almak lazım ?

Tavsiyesi olan var mıdır ?
    |
    |
    SoNKaLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tüm ülkelerin merkez bankalarının faiz indirimine gidiyor olması sarıkız altına olan ilgiyi arttırıyor. Faizden istediğini bulamayan yatırımcılar altına yöneliyor. Bu sebeple altın fiyatlarının 2000 dolar seviyesinin aşılabileceği ekonomi uzmanları tarafından ifade ediliyor. O önemli eşik aşıldıktan sonra satış yönlü pozisyon alınabileceği söyleniyor.

Kaynak finans365.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Hocam vadeli altın nereden almak lazım ?

Tavsiyesi olan var mıdır ?
    Vadeli olarak hangi banka avantajlidir bilmiyorum. Ben kuveyt türkle çalışıyorum. Makas farkı 60 70 kuruş falan. Bana özel kur tanımlı. Şubeye gidip dile getirdiğinizde özel kur tanımlıyorlar.

Burda geçen yıl Papazı bırakırlarsa dolar 5e kadar düşer dedim diye linç yemiştim.Olaylara duygusal yaklaşan çok arkadaş var nerden biliyorum bir zamanlar ben de öyleydim.Bu işlere duygusal yaklaşmayın.Mesela Sırf muhalifsin diye dolar artar diye düşünme ben de bu ekonomik yönetimi tasvip etmiyorum ama adamlar nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir yerden para buluyor yok bedelli yok imar barışı,yedek akçe,İran,Katar para ticareti .Misal geçen yıl bir çok insana 7 lira seviyesi düşük geldiki bir çok insan 6 liradan dolar aldı.Oysaki o seviye çok yüksekti.Malum kesim bu seviyelerden baya yüklü dolar bozdu.Geçen yıla göre Amerika'nın parasal genişleme yapması ve faizleri 0.75 düşürmesi de değerlendirilmesi gereken başka bir konu.Şu anda çok büyük artış gelirse yine ekonomik nedenlerden değil Amerika,Rusya ile ilgili yaşanabilecek problemlerden ötürü gelir.Ekonomik sebeplerden dolar artsa her büyük faiz indiriminde bir artış olması gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 2 Kasım 2019; 14:16:3 >

• Yüzbaşı
    545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Burda geçen yıl Papazı bırakırlarsa dolar 5e kadar düşer dedim diye linç yemiştim.Olaylara duygusal yaklaşan çok arkadaş var nerden biliyorum bir zamanlar ben de öyleydim.Bu işlere duygusal yaklaşmayın.Mesela Sırf muhalifsin diye dolar artar diye düşünme ben de bu ekonomik yönetimi tasvip etmiyorum ama adamlar nasıl yapıyor bilmiyorum ama bir yerden para buluyor yok bedelli yok imar barışı,yedek akçe,İran,Katar para ticareti .Misal geçen yıl bir çok insana 7 lira seviyesi düşük geldiki bir çok insan 6 liradan dolar aldı.Oysaki o seviye çok yüksekti.Malum kesim bu seviyelerden baya yüklü dolar bozdu.Geçen yıla göre Amerika'nın parasal genişleme yapması ve faizleri 0.75 düşürmesi de değerlendirilmesi gereken başka bir konu.Şu anda çok büyük artış gelirse yine ekonomik nedenlerden değil Amerika,Rusya ile ilgili yaşanabilecek problemlerden ötürü gelir.Ekonomik sebeplerden dolar artsa her büyük faiz indiriminde bir artış olması gerekirdi.
    Katılıyorum ekonomik olarak değil de ikili ilişkilere bağlı olarak artıyor veya düşüyor. Geçen yıllarda o kadar faiz artırımına rağmen artmıştı. Şimdi ise faiz düşürmelerine rağmen düşüyor.

|
    |

• Çavuş
    41 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Vadeli olarak hangi banka avantajlidir bilmiyorum. Ben kuveyt türkle çalışıyorum. Makas farkı 60 70 kuruş falan. Bana özel kur tanımlı. Şubeye gidip dile getirdiğinizde özel kur tanımlıyorlar.

Alıntıları Göster
    Kuvety mi gram altında özel makas tanımlıyor nasıl oluyor bu iş 1.4 tl en az makas var kuveyt te

Orijinalden alıntı: webco

Kuvety mi gram altında özel makas tanımlıyor nasıl oluyor bu iş 1.4 tl en az makas var kuveyt te

Alıntıları Göster
    Şubeye gidip bu talebinizi bireysel müşteri hizmetlerine iletiyorsunuz. Yapıyorlar. Tabi hesabınızda biraz para olması gerekir. 10 20 bine yapmazlar sanırım.

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Şubeye gidip bu talebinizi bireysel müşteri hizmetlerine iletiyorsunuz. Yapıyorlar. Tabi hesabınızda biraz para olması gerekir. 10 20 bine yapmazlar sanırım.

Alıntıları Göster
    Ne kadar olmalı

Orijinalden alıntı: webco

Ne kadar olmalı

Alıntıları Göster
    70 bin tlye yapmışlardı arkadaşlara.

|
    |

Orijinalden alıntı: Cinscat

Tüm ülkelerin merkez bankalarının faiz indirimine gidiyor olması sarıkız altına olan ilgiyi arttırıyor. Faizden istediğini bulamayan yatırımcılar altına yöneliyor. Bu sebeple altın fiyatlarının 2000 dolar seviyesinin aşılabileceği ekonomi uzmanları tarafından ifade ediliyor. O önemli eşik aşıldıktan sonra satış yönlü pozisyon alınabileceği söyleniyor.

Kaynak finans365.com
    Altın tarihinde o kadar para basılırken bile 2000 doları görmedi dikkatli olmak lazım.
    Tabii tl olarak durum farklı olabilir.

Evet görmedi ama ben şöyle düşünüyorum hadi bu kadar tahmin yapan yanıldı 1.800 olsun. Şu an 1.500.

|
    |
    mgora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cinscat

Evet görmedi ama ben şöyle düşünüyorum hadi bu kadar tahmin yapan yanıldı 1.800 olsun. Şu an 1.500.
    Altın yükselmez altının yükselmesi için savaşlar ve gerginlik olmalı restleşmeler filan şuan durgun.Bir barış müzakeresi durumu var.

Şuan ne kadar durulma süresi mevcut olsada Türkiyede bir gerileme problemi olacağı açık o yüzden zaten devamlı çeşit çeşit vergilendirme yapılıyor dünyada pek çok enerji biriminde fiyatlandırmada düşme olmasına rağmen.
    |
    |
    Ben 2020 de 1650 diyorum tepki almak istemiyorum yoksa 1.700 diyeceğim.
    Söyleyin bana bu kadar mevduat hesabı nereye gidecek herkes arayış içinde. Trump doların yükselmesini istemiyor Avrupa Euronun yükselmesini istemiyor. Emlak sektörü zaten bitik araba fiyatları uçuyor. Bitcoine kimse güvenmiyor. Boşta parası olan vatandaş için Şu an en mantıklı yatırım nedir?

|
    |
    1838 Mesaj
    bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kerim Rota Yazdı: “Con Ahmet’in Devri Daim Makinesi Döviz Piyasasında”

+
    https://www.paraanaliz.com/2019/doviz/kerim-rota-yazdi-con-ahmetin-devri-daim-makinesi-doviz-piyasasinda-40122/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterMMORPG -- 4 Kasım 2019; 9:59:4 >
    |
    |
    Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı ve Ücretsiz Oyun MonsterMMORPG 🔗https://www.monstermmorpg.com | Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG oyuna kayıt adresi > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Register | Canavarlar > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Monster | Oyunun MonsterDex'i 2350+ Canavar'a sahiptir > 🔗https://www.monstermmorpg.com/MonsterDex | Oyunda 500+ oyun haritası bulunmaktadır > 🔗https://www.monstermmorpg.com/Maps | Pokemon Versiyonu Pokemon Pets > 🔗https://www.pokemonpets.com | MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Yarbay
    6518 Mesaj
    Enflasyon 8. 85

Bu hızla eksiye döner maşallah maşallah.

|
    |
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.