Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
80 Misafir Kullanıcı, 80 Masaüstü Kullanıcı
74.775
Cevap
600
Favori
2.647.802
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥
Giriş
  • Albayrak: Dünya ticaret sistemini dolara endeksli olmaktan çıkarmalıyız.

|
    |
    Carsamba-Persembe kongrede Turkiye-Suriye tartisilacak, iyi gunler diler, yolculugunuza bizimle ciktiginiz icin tesekkur ederiz, keklerinizi otobus icindeki otomatlardan alabilirsiniz, dolar/tl hayirli yolculuklar diler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 22 Ekim 2019; 1:53:56 >

Hangi kongrede?
    |
    |
    mitokondrioglukadayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2173 Mesaj

Açılışta dolar tl kurunun düşmesini Erdoğan-Putin görüşme öncesi kulis dedikodularından ve kurmaylarının liderlerin görüşme öncesi istişarelerinin olumlu geçmesi olarak algılayabiliriz. Yani dün görüşmenin kötü geçmesi durumunda 5.78tl civarından dolar alanların bir kısmı sattı eğer görüşme olumlu geçerse düşecek düşüncesi ile.

5.65tl çok güçlü bir destek daha önce söylemiştim. 5.65tl'yi görürsek muhtemelen ordan 5.75tl direncine gideceğiz. Bu yukarı yönlü 10 kuruşluk hareketin tetikleyicilerinden biride bizim Merkez Bankamızın faiz indirimi olacaktır.

Olumlu hava devam ettiği sürece düşüş devam edebilir ve FED toplantısını bekleyeceğiz. Eğer ABD'den faiz indirmi ve ekstra parasal genişleme sinyali gelirse 5.55tl görebilir hatta belki tekrar 5.45-5.50tl aralığına atabilir. Ama oralar "şuan ki şartlara göre" dip olur. 5.65tl çok güçlü destek dikkat etmek gerek. YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 22 Ekim 2019; 10:10:18 >
    |
    |
    Cinscat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1710 Mesaj

İki haftadır öyle al sat fırsatı verdiki hep daha aşağıyı beklediğim için alım yapmamıştım. Bu sefer dolar. 5. 76 olursa alayım diyorum. Yada gram ikisinden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 22 Ekim 2019; 11:14:18 >
    |
    |
    Equris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Siz işler olacak gibi hocam dolar 5.80'in altını gördü. Bu dahada devam edecek gibi. YTD
    |
    |
    Cinscat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj

Açıklama sonrası yükseleceği öngörüldüğünden, öncesinde düşürülmüş olma ihtimali var mı Üstadlar?
    |
    |
    Bahsedilenler: Equris , Cinscat

Üstadım şuan ki olaya biraz geniş açıdan bakıp ne olduğunu anlamaya çalışırsak bu görüşmeleri ve sonuçlarının olası etkilerini çok daha doğru yorumlarız.

ABD Suriye'den çekilde ve topu Rusya-Türkiye-İran-Suriye(Esad Yönetimi) ne attı. Şuanda Suriye Savaşının bitirilmesi için çaba veriliyor. Bu durumda Türkiye yıllardır Esed dediği Esad'ın varlığını ve yönetimini ve o yönetimin meşruluğunu kabul etmek zorunda.

O yüzden bu pazarlık çok sıkı sürüyor ve görüşme uzuyor. Eğer anlaşılırsa ki Erdoğan'ın son açıklamalarında "Esad ile ailecek görüşürdük." gibi mesajları burdan bir anlaşma çıkacağı konusunda sinyaller veriyor.

Uzun lafın kısası eğer anlaşma olursa ki yüksek ihtimal uzun pazarlıklar sonucunda olacaktır. Bu herkesin faydasına olacaktır.

Yani şuan açıklama sonrasında daha çok düşüş beklentisi var. Tabi anlaşamadan masadan kalkarlar ise o ayrı o zaman dediğiniz gibi yükselecektir. YTD
    |
    |
    Burakbay7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 19 saat 13 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinscat

Dilinize sağlık hocam yüreğime su serptiniz
    Rica ederim.

|
    |

Eyvallah Hocam
    |
    |

Ah ne olacağını bi kestirebilsem
    Bugün tfx de para yok yarında böyle 276 gibi olursa ya tfx den ya Kuveyttürk ten alım yapmayı düşünüyorum. 2 haftadır. 276 288 makasında gidip geliyor
    Y T D
    ÇÜNKÜ
    Geçen sene doları da böyle takip ettim 5.29 dan cuma günü aldım pazar gecesi 5.11 den açılmıştı. Sabaha kadar 40 kere açtım baktım 40 dan sonra artık inanmıştım. Hiç unutmuyorum
    Ya yukarı ya aşağı atacak ama nere atacak ah bi bilsem. En iyisi gelin ata Binmiş kısmet demiş deyip bi taraftan başlamak.

|
    |
    webco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Nedense bana 5.75 in altı çok uzak geliyor

Onsta kısa vadede görüşünüz nedir 1480 altına düşebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 22 Ekim 2019; 20:53:58 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cinscat

Ah ne olacağını bi kestirebilsem
    Bugün tfx de para yok yarında böyle 276 gibi olursa ya tfx den ya Kuveyttürk ten alım yapmayı düşünüyorum. 2 haftadır. 276 288 makasında gidip geliyor
    Y T D
    ÇÜNKÜ
    Geçen sene doları da böyle takip ettim 5.29 dan cuma günü aldım pazar gecesi 5.11 den açılmıştı. Sabaha kadar 40 kere açtım baktım 40 dan sonra artık inanmıştım. Hiç unutmuyorum
    Ya yukarı ya aşağı atacak ama nere atacak ah bi bilsem. En iyisi gelin ata Binmiş kısmet demiş deyip bi taraftan başlamak.
    Şu an büyük bir oyun var gibi alım fırsatı verip füze yapabilirler gibi ama veriler şu an kestiremiyorum

|
    |

• Er
    9 Mesaj

Ah garibim Putin'im benim! Fakirlik ne ayıp ve ne kadar kötü şey!
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Koskoca 1000 odalı saraydan düşülen konuma bak.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.