Şimdi Ara

🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
74.800
Cevap
602
Favori
2.652.938
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar=6,06 ━ Euro=6,58 ━ Sterlin=7,89 (16 ŞUBAT) 🔥
Giriş
    3667 Mesaj

Dünyada büyük bir kriz yaklaşıyor. Türkiye'yi bir ekonomik kriz daha vurursa burada mülteci kalacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Periah

Dünyada büyük bir kriz yaklaşıyor. Türkiye'yi bir ekonomik kriz daha vurursa burada mülteci kalacağını sanmıyorum.
    yahu bedavadan besliyoruz neden gitsinler.
    |
    |

Geçen ali bey bi mesaj atmıştı trumpın Bi hocası demişki ~meslek hayatımda gördüğüm en aptal öğrenciydi~
    Ben o adam trumpı sevmiyor onu aşağılamak için öyle söylemiş diyecektim ama demedim. Trump hiçte aptal, salak yada palyaço değil başa geleli diğer bi çok siyasetçileri şamar oğlanına çevirdi isimlerini burada tek tek saymaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 18 Ekim 2019; 16:8:20 >
    |
    |
    Real Walker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: baba1993

Aman hocam linç ederler burada 4.90 olacak haftaya

Alıntıları Göster
    Doları bir daha 5.00tl'nin altında görebileceğimizi sanmıyorum hocam. İmkansız mı? Elbette hiçbir şey ihtimal dışı değildir ama çok düşük ihtimal.

Ancak ve ancak Trump delirir ve FED Başkanını görevden alır, FED'e para bastırır ve çok sert faiz indirimleri yapar ancak öyle olur. Buda çok düşük bir ihtimal. ytd
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinscat

Geçen ali bey bi mesaj atmıştı trumpın Bi hocası demişki ~meslek hayatımda gördüğüm en aptal öğrenciydi~
    Ben o adam trumpı sevmiyor onu aşağılamak için öyle söylemiş diyecektim ama demedim. Trump hiçte aptal, salak yada palyaço değil başa geleli diğer bi çok siyasetçileri şamar oğlanına çevirdi isimlerini burada tek tek saymaya gerek yok.
    Aynen. Onun hocası neymiş ki. Üniversite hocaları herşeyi biliyorlarsa neden sadece hoca olarak kalıyorlar?
    Trump çakalın teki. Adam çekinmeden bir arkadaşına söylemeyeceğin lafları çatır çatır söylüyor kibarlık yok. Ülkesini şirket gibi yönetiyor çıkarı olmayan işlerle ilgilenmiyor.
    Trump rezil oldu diyenler zaten amerikadaki muhalefet gazeteleri ve onlar için trumpı eleştirecek, rezil edecek konu lazım.

• Yarbay
    9555 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Aynen. Onun hocası neymiş ki. Üniversite hocaları herşeyi biliyorlarsa neden sadece hoca olarak kalıyorlar?
    Trump çakalın teki. Adam çekinmeden bir arkadaşına söylemeyeceğin lafları çatır çatır söylüyor kibarlık yok. Ülkesini şirket gibi yönetiyor çıkarı olmayan işlerle ilgilenmiyor.
    Trump rezil oldu diyenler zaten amerikadaki muhalefet gazeteleri ve onlar için trumpı eleştirecek, rezil edecek konu lazım.

Alıntıları Göster
    Boz geçmiş operasyonlarda da ne zaman ABD'ye rağmen devam edebildik ki Kıbrıs hariç? ABD göz yumduğunda giriyor ilk sesini yükseltiğinde çıkıyoruz yine aynı şey oldu, ABD kamuoyu başkanın bu tarzından çok rahatsız narsist bir kişilik bozukluğu açık biçimde kendini gösteriyor.

Koskoca abd başkanının dolaşımdaki mektubuna birçok kişi parodi hesaptır deyip inanmıyorsa sorun büyük demektir, büyük bir başarı elde etmiş gibi efelenmesi dâhi anlamsız.

• Çavuş
    64 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: musty578

almican satmican ne diye aliyorsunki dolari yakmak icinmi

Alıntıları Göster
    Dünyada üretilen çoğu mal dolar , euro üzerinden alıp satılıyor. Türkiye de TL ile meyve , sebze , ev , vestel telefonun kapağını alırsınız.
    |
    |

Amerikan medya ve sanatçılarının desteklediği aday trump değildi. Clintonu aklayıp pakladılar ama sandıktan istenmeyen sonuç çıktı. O yüzden trump ağzıyla kuş tutsa amerikan gazetelerine yaranamaz. Anlaşma yapsa yenildi olur, iyi birşey yapsa kötü derler.
    Normal birisi zaten devletin başına geçmez ki. Ayrıca trump büyük kıyak yaptı istese suriyede herşeyi batırabilirdi. Bana ne dedi çekildi bir yandan da bu mesajları yazdı. İstese türk ekonomisini yamultacak yaptırımlara imza koyardı resmen yapmış olmak için uyduruk birşey yaptı.
    |
    |
    ali_ihsan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

6yı bulmasa iyi olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6520 Mesaj

Sene sonu 6 iyimser bir tablo bence. Tutar inşallah

|
    |
    Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    her şeyin fiyatını $ etkilediği ortada !
    şunun şurasında 2 ay içinde bir şeylere başlanması gerek !
    her neyse inşaat devam ederken sıkıntı yaşamak istemiyoruz
    nede olsa 10 küsür mal sahibi var ve son çivi çakılana kadar
    herkes bir birine göbek bağı ile bağlı,

özetle dolar 1 tl bile oynasa inşaat masrafında 25 bin fark zararı
    ve haliyle bunun kredi faiz anlamıyla güzel bir dürüm şekli ortaya çıkıyor.

özetle $ 10 TL ye çıkacaksa bir an önce çıksında
    herkes buna göre hesabını kitabını yapsın misali bir psikolojiye girdik.

forumda yatırımcı anlamıyla forumu takip edenler daha çok ama borç anlamıyla
    çok büyük sıkıntılar yaşayanlar var.

Orijinalden alıntı: SEO19

kentsel dönüşüme geçme sürecindeyiz !
    her şeyin fiyatını $ etkilediği ortada !
    şunun şurasında 2 ay içinde bir şeylere başlanması gerek !
    her neyse inşaat devam ederken sıkıntı yaşamak istemiyoruz
    nede olsa 10 küsür mal sahibi var ve son çivi çakılana kadar
    herkes bir birine göbek bağı ile bağlı,

özetle dolar 1 tl bile oynasa inşaat masrafında 25 bin fark zararı
    ve haliyle bunun kredi faiz anlamıyla güzel bir dürüm şekli ortaya çıkıyor.

özetle $ 10 TL ye çıkacaksa bir an önce çıksında
    herkes buna göre hesabını kitabını yapsın misali bir psikolojiye girdik.

forumda yatırımcı anlamıyla forumu takip edenler daha çok ama borç anlamıyla
    çok büyük sıkıntılar yaşayanlar var.
    sanayi lojistik her şey petrole dayalı petrol demek dolar demek dolar demek herşeyin dolaylı yönden pahalılaşması demek almayız kullanmayız demekle olmuyor yani ha sen kendi ülkede doğalgaz petrol çıkarabilsen ülkenin tamamen ihtiyacını karşılayacak birşey olmazdı ama yok ihtiyacının çok büyük bir kısmını bu nedenle enerjiye harcıyorsun.

Dünyada sırf bu yüzden savaş bitmiyor.Enerji demek güç demek.
    |
    |

• Faizler kademe kademe 13 e düşer fakat dolar artık 5.70de saplandı bitti.Yaptırımlar tamamen geri çekildi durum bu ülkenin hali bu üretmeden üretemeden maalesef bu o borçla ancak bu yani bunun olacağı biliniyordu zaten o yaptı bu yaptı şunun yüzünden oldu ile bitmiyor yandaşın kötü çevren hatta malum tayfanın yeyip yeyip doymaması ile oldu ha bu 2014 feto olaylarından sonra ciddi oranda arttı sanıyorum nerede yiyici içici var onları aldılar tüm kurumlara işe yaramazları bir anda battı ülke.
    |
    |
    Dün ameliyatta olan bir hastayı beklerken, bekleme salonunda a haber açıktı. Hastanın ameliyat stresi bir taraftan a haber bir taraftan, beynim uyuştu resmen... O kadar basit, yalap şalap animasyonlarla ve bıktırıcı, ikrah ettirici tekrarlarla, alakası olmayan konuları sokuşturmalarla sunuyorlardı ki izleyici resmen embesil yerine konuyor... "Başkan" ın sevk ve idaresinde hem sahada kazandık hem de masada kazandık diyorlardı özetle...

Ekonomi yönünden de iki cümle sürekli dönüp duruyordu. Birincisi dolar tutanlar ağlıyor, ikincisi de yine dolar en az 2 lira değer kaybedecek, borsa da uçup kaçacak... Salonun yarısından fazlası kafasını çeviriyor veya vakit geçirmek için mecburen bakıyordu, can kulağı ile dinleyenler de epey vardı... Kısaca toplum böyle yoğun bir propagandaya maruz kalmışken, iktidar da ekonomi de makus talih de değişmez...
    quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

https://www.zerohedge.com/geopolitical/chinas-36-billion-bailout-insulates-turkey-us
    Bu kadar boş mesajların atıldığı bir konuda çok kıymetli bir haber. Seçim zamanı Çin 1 milyar dolar piyasaya doları düşürdmüştü, ortamı sakinleştirmişti şimdi 3.5 milyar dolar geliyor. Piyasaları rahatlatacaktır.

3.5 milyar normalde çok bir para değil ama böyle ortamlarda çok etki eder çünkü piyasalar biraz sığ.

Fake Üyelik Detected

Edit;

Asıl hesabı birgarip2019
    1. Sahte hesabı: garip2018 (kapattırmıştım)
    2. Sahte hesabı da bu: burak2893

Kendince yan hesaplarıyla gelip birşeyler yapmaya çalışıyor ama, sanırım işsiz, canı sıkılmış

Neyse biraz reklam arasından sonra yine gelir konuya, takip edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 19 Ekim 2019; 17:36:22 >
  • Binbaşı
    1450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dolarafısıldayanadam2018

Adam satmış, 2-3 kuruş yukardan dönmüş.
    75 e düşmüş. 13 kuruş kara geçmiş.
    Daha iyisini sizlerden de bekleriz.

Alıntıları Göster
    aynı akşam 5.92 görüldü hocam keşke yorum yaparken araştırsanız da öyle yazsanız
    |
    |

Orijinalden alıntı: dolarafısıldayanadam2018

Adam satmış, 2-3 kuruş yukardan dönmüş.
    75 e düşmüş. 13 kuruş kara geçmiş.
    Daha iyisini sizlerden de bekleriz.

Alıntıları Göster
    Burda da kendisini övüyor, sahte üyeliğiyle kendi mesajına başkasının dilinden övgü yazmış Nasıl bir kafa ya

Ne güldüm akşam akşam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 19 Ekim 2019; 19:9:46 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.