Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yakup13 , yakup13 , ry4n Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
235.128
Cevap
1.165
Favori
11.770.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an ekonomik kriz var diye en çok bağıran son 20 yılda akpden en çok mamalanan şehirli tayfadır.

Ekonomik kriz yok ve olmayacak sadece her şey normale dönüyor,dönecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malvolorne kullanıcısına yanıt
    O zaman hangi durumdan normale dönüyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Şu an ekonomik kriz var diye en çok bağıran son 20 yılda akpden en çok mamalanan şehirli tayfadır.

Yukarıdaki arkadaş doğru bir soru sormuş. Ekonomik kriz yoksa hiç olmadıysa, biz hangi durumdan normale dönüyoruz?

• Askere mi gittin birader, cevap versene

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Gandalff G kullanıcısına yanıt
    Arkadaş orada belli ki “normalimiz fakirlik ve tanzim kuyrukları” demek istiyor. Nereden normale dönülüyor? “Sahte zenginliklerden” diyor herhal.

Bu ülkenin ne kadar muhteşem topraklara sahip olduğunu fark etmek, yandaş peşkeşleri olmasa ve üstüne doğru eğitim politikaları uygulansa herkesin gayet güzel bir hayat yaşayabileceğini eklemekte fayda var yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 26 Mayıs 2019; 8:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Arkadaş orada belli ki “normalimiz fakirlik ve tanzim kuyrukları” demek istiyor. Nereden normale dönülüyor? “Sahte zenginliklerden” diyor herhal.

Bu ülkenin ne kadar muhteşem topraklara sahip olduğunu fark etmek, yandaş peşkeşleri olmasa ve üstüne doğru eğitim politikaları uygulansa herkesin gayet güzel bir hayat yaşayabileceğini eklemekte fayda var yine de.
    Şuanda kullanışa elverişli güvenli tek alan karadeniz ve batı doğu ve güneydoğu tehlikeli ve gözden ırak açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

headshot!
  • Güneydoğu güvensiz sayılabilir fakat üretim yapılır. Doğu güvensiz değil. Yahu biraz gidin bakın balı, peyniri, eti, herşeyi nefistir doğunun. Biraz dünyayı dolaş, ne kadar verimli ve güzel bir coğrafyada olduğumuzun kıymetini bilirsin.
    Bu topraklar çok zengin. Rant paylaşımı felaket.
    Yoksa doğası, tarihi, verimliliği, mevsimleri herşeyiyle gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Şu an ekonomik kriz var diye en çok bağıran son 20 yılda akpden en çok mamalanan şehirli tayfadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

• banka hesaplarımızdan gram altın almak mı yoksa ceyrek alıp kasada saklamak mı?
  • Arkadaşlar merhaba, şuan kirada oturuyorum. Ev alma arefesindeyim. Elimde altın, dolar, euro olarak ortalama 50 bin var üzerine 120 bin kredi çekerek. Ev almayı düşünüyorum. 330 bin liralık ev şuan adam sıkışık olduğundan dolayı 230 bin lira. Kalan parayı da ocak ayında ödenecek şekilde. Aylık 3 bin lira ödeme yapabilirim bu krediye. Faizler de yüksek. Bu zamanda ev almak çok riskli diyor herkes. Siz ne düşünüyorsunuz. Ev site içerisinde. İşten çıkmama garantim var.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Kestiler hocam, nparadan almıştım
    Binde bir karşılığı tl kestiler

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Kestiler hocam, nparadan almıştım
    Binde bir karşılığı tl kestiler
    Tayyip in aslan payı o, zorbalıkla çeke çeke alınıyor. "Kimse döviz almasın!!" mantığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Güneydoğu güvensiz sayılabilir fakat üretim yapılır. Doğu güvensiz değil. Yahu biraz gidin bakın balı, peyniri, eti, herşeyi nefistir doğunun. Biraz dünyayı dolaş, ne kadar verimli ve güzel bir coğrafyada olduğumuzun kıymetini bilirsin.
    Bu topraklar çok zengin. Rant paylaşımı felaket.
    Yoksa doğası, tarihi, verimliliği, mevsimleri herşeyiyle gayet güzel.
    Kardeşim ben dünyayı dolaştım forumda da yazıyorum bir Afrika bir Asya'yı görmedim işte bu gerekli mi onuda sanmıyorum latin Amerika felanda.Türkiye eşsiz bir coğrafyada değil sorunlu bir coğrafyada bulunan ülke.Doğu madem güvensiz değil nedennüfusun çoğunluğu Batı'da herhangi atamada kimse Doğuya gitmiyor cazip değil yaza yaza peynirini meynirini yazıyorsun orada insan kalmazsa alırsın o peyniri eline.Hakkarinin mesela eşsiz bir coğrafyası var kayaçları turistik durum ele alınsa yatırım yapılsa UNESCO'ya dahil olabilir turizm olarak ülkeye katkıda sağlar ama terör belası var güvensiz demem o bunu zihinlerden istesene çıkaramazsın bu her zaman var olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar merhaba, şuan kirada oturuyorum. Ev alma arefesindeyim. Elimde altın, dolar, euro olarak ortalama 50 bin var üzerine 120 bin kredi çekerek. Ev almayı düşünüyorum. 330 bin liralık ev şuan adam sıkışık olduğundan dolayı 230 bin lira. Kalan parayı da ocak ayında ödenecek şekilde. Aylık 3 bin lira ödeme yapabilirim bu krediye. Faizler de yüksek. Bu zamanda ev almak çok riskli diyor herkes. Siz ne düşünüyorsunuz. Ev site içerisinde. İşten çıkmama garantim var.
    Siteyse aidatları sor. Uçuk aidatlar olabiliyor.
  • Bugün pazara gittim meyve sebze fiyatlarında düşüş var. Bu ay enflasyon eksi çıkabilir.

• Valla dünyayı dolaştım diyebilmek çok güzel bir şey çok tebrik ederim yav. Ben de çok ilginç yerlere gittim. Ülkemin çok verimli ve çok güzel olduğunu düşünüyorum. Bir de her tarafından fışkıran tarihi ve doğal güzellikleri de katınca yandaş peşkeşleri ve cumhuriyet tarihinin en büyük hataları olmasa olmasa rahat rahat bu ülkede yaşanır diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.