Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: unpop , unpop , Colda , Colda , ll BLooD ll , RedWheelBarrow Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.385
Cevap
1.165
Favori
11.781.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 29832984298529862987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Last Peony

5.20 lerden 200 bin dolar kadar girdim ve seçim sonrasını bekliyorum seçimlerden sonra dolar roket olur 6.5 civarlarına yaklaştığında imf gelir bende tam o anda satıcam hadi bakalım.borsanında ucuz oldugunu düşünüyorum
    Bende 1 milyon dolar aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Arkadaşlar şuan ekonomide son durum nedir herkes twitter da kötü şeyler yazıyor,anlayabilceğimiz dilde açıklarsanız sevinirim.
    Battik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Oo maşallah maşallah
    Dolar 7.20 Le cds 500 mu neydi. Dolar 5.44 ve cds 412.
    Herşeye swaplara bağlayan diyen deve kuslari bunu da anlamazlar da neyse

• faizlerin artışa bak 22 oldu.
  • Borsada zaten çöp seviyelere rağmen bir kara çarşambayı başardılar. Emeği geçenleri tebrik etmek lazım.
  • Borsa da ciddi çıkış var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • borsadan çıkıştan sonra 2-3 gün sonra para hesaba geçiyor.paranın nereye gideceği belli.
    cuma aksiyona hazır olun.ytd.
  • bugün gene kaçırdık alım fırsatını,sabah 5.3250'den girecektim ama 5 kuruş makas yüzünden tereddüt edince tren kaçtı...
  • quote:

Arkadaşlar şuan ekonomide son durum nedir herkes twitter da kötü şeyler yazıyor,anlayabilceğimiz dilde açıklarsanız sevinirim.
    Genellikle ne türden dedikodu ve beklenti dönüyorsa tam tersi olur. Büyükler seçim sonrasını bekliyor, sosyal medyada ki tetikçileri ile Milletin kafasını karıştırıp en kötüyü satmaya çalışıyor. Borsaya Nisandan itibaren bence büyük bir para girecek. Şu an MB tarafından elinde doları olanlara satmaları için bir şans veriliyor gibi geliyor, seçim sonrası dolar da 4 lü rakamları konuşur olursak hiç şaşırmam. Borsa battı bitti deniyor, şu an görüntü öyle ama felaket derece de iştah açıcı, doları seçime kadar buralar da tutabilirlerse, seçimden sonra da borsaya tahmin ettiğim gibi bir giriş olacaksa, dolar da 4 lü rakamlar hayal olmaz.

• Dün dolar nasıl düştü ise işte bist 100 aynen o şekilde düştü daha doğrusu çakıldı.
  • Dolar ile yapılan saldırı püskürtüldü. Reis çalışıyor

• Gece spot piyasadaki hareket... Sismograf tadinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

sabah 5.32 ogleden sonra 5.45 bu oynaklik hic iyi degil borsada kan govdeyi goturuyor -5 yedi yabancilari uzmiceklerdi simdi isler iyice arap sacina dogru gidiyor
    Hocam yabancıyı üzemezsiniz o adamlar aptal değil.

Elindeki dolarları Atilla Yeşilada ve Elvan Aktaş gibi soytarıların spekülasyonları yüzünden 6.5-7.00 liradan bizim gariban halka itelediler. Zaten bizim halkında niyeti vardı dolar almaya, burada uyarınca azar işittik.

Onlar sattı bizimkiler aldı doları. O para ile 82 binden borsada alım yaptı yabancılar. Sonra borsa artmaya başlayınca 100.000'den sonra yerliler borsaya girmeye başladı treni kaçırmamak için ve bu sefer 85 bin civarından aldıkları hisseleri bizim hisse almaya çalışan zeki yerlilere sattılar

Şimdi bizim hükümet seçim için doları baskılıyor tl vermeyip piyasaya aklınca ama bakın o durum kime yarıyor

Adam zaten borsada %15 kar etmiş ve üstüne 6.50'den dolar satmış ortalama ve şimdi 5.40 ortalamadan dolar yapıp gidiyor.

Yabancının bir zararı var mı sizce? Adamlar en az %40 kar ettiler bu süreçte şimdi çıkıyorlar ilerde dolar 8-10 lira olunca gelecekler tekrar

Bu işten zarar eden tek bir kesim var. O da şuan dış mihraklara haddini bildirdiğini zanneden kahraman Türk Milleti olarak biziz

Kısacası yabancıya düşük seviyeden dolar ikram ediyoruz adamlar neden rahatsız olsun?

Velhasıl yazıyorum ama boşa yazıyorum maalesef..

• proteo kullanıcısına yanıt
    Peki büyük anket şirketi dün açıkladı %51-%49 olan durum tam tersi olarak değişecek dedi ve iktidar çoğu yerleri kaybedecek demek bu,bu durumda nolur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

bugün gene kaçırdık alım fırsatını,sabah 5.3250'den girecektim ama 5 kuruş makas yüzünden tereddüt edince tren kaçtı...
    Aynı nedenden bende girmedim.
    Bankalarda çok ciddi makas var.

• quote:

Peki büyük anket şirketi dün açıkladı %51-%49 olan durum tam tersi olarak değişecek dedi ve iktidar çoğu yerleri kaybedecek demek bu,bu durumda nolur?
    Siz inanıyor musunuz öyle bir sonuç çıkacağına. Ben zerre inanmıyorum. Yine rahat bir şekil de alacaklar. Ne zaman R.T.E siyaseti bırakır o zaman haklısınız, yoksa sonuç hiç değişmez. Bunu hiç bir partiyi tutmayan, siyasi görüşü olmayan biri olarak söylüyorum. Ne siyasetten ne de siyasetçiden zerre hoşlanmam.
  • Şaka maka Battık he

• Okuduklarimdan anladığım kadarıyla borsayı patlatacaklar, kriz hiç iyi yönetilmiyor, halının altına silkeliyorlar her şeyi.

• Uuu, borsa ne olmuş öyle bro

• Borsanın içinden geçildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29832984298529862987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.